Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   19   SIERPNIA   2019 r.


Św. Jana Eudesa
Św. Sykstusa III, papieża
 
 
 
 

Homopropaganda w katolickim tygodniku i chrześcijanie w niebezpieczeństwie [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

W "Przeglądzie Prasy" redaktorzy PCh24.pl zastanawiają się nad tym w jaki sposób powinno się budować polską edukację. Komentowano również wywiad ze znanym z prohomoseksualnych przekonań o. Jamesem Martinem, który ukazał się na łamach "Tygodnika Powszechnego". Poruszono również sprawę tragicznych zamachów na Sri Lance, gdzie islamscy radykałowie zamordowali kilkuset chrześcijan obchodzących Święta Wielkanocne. W programie Łukasz Karpiel opowiedział również o najnowszym numerze "PCh24 Co Tydzień".


DATA: 2019-04-26 07:37:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Tzw. Tygodnik Powszechny, od szeregu lat to dodatek ogłupiający do gadzinówki neo marksistowskiej GW, inaczej Szechterówka, trafnie został nazwany przez elokwentnego i wierzącego internautę "OBŁUDNIK POWSZECHNY" i taką nazwą należy się bezwarunkowo posługiwać!Z kolei GW to ceniony dodatek do New York Timesa,jednego z czołowych chazarskich ogłupiaczy zniewolonych 320 mln mieszkańców USA, najbogatszego MARKSISTOWSKIEGO państwa na świecie-to z kolei opinia jezuickiego teologa i członka Fundacji Mindszentego,ojca John A. Hardona,który wyraził swoje poglądy jednoznacznie: ?Pod koniec dwudziestego wieku obserwujemy najpoważniejszy kryzys chrześcijaństwa w historii. W mojej ocenie,w centrum tego kryzysu znajduje się głęboka penetracja marksizmu w życie naszego kraju. Myślę,że mogę powiedzieć jeszcze więcej.Nasza ojczyzna jest państwem marksistowskim.Czy mogę to powiedzieć jeszcze mocniej? Stany Zjednoczone Ameryki są najpotężniejszym marksistowskim państwem na świecie!!
3 miesiące temu / powstaniec 1863
 
przestańcie nazywać Tygodnik Powszechny pismem katolickim. to obraza dla katolików
3 miesiące temu / alex
 
Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus! Z powodu wielkich dzialan szatana na swiecie na prezydenta naszej Ojczyzny powinnismy wybrac prawego ksiedza. Ks. Oko Ks. Guza lub ks. Piotra Glass. Ci ludzie sa madrzy I wiedza jak sobie z nim poradzic. W parlamencie powinna byc kaplica I powinna byc codziennie odprawiana rano Msza Sw. z udzialem wszystkich dzialaczy. Wtenczas diabel ucieknie do piekla I wiecej sie juz nie pokaze. Zyjmy z nadzieja I modlitwa, ktora ma niesamowita sile. Z Panem Bogiem!
3 miesiące temu / czlowiek
 
"Tygodnik Powszechny" nie jest katolickim tygodnikiem. Tytuł trochę przerysowany.
3 miesiące temu / Mirrro
 
Dlaczego nikogo nie interesują opinie nauczycieli, którzy albo do strajku nie przystąpili, albo tych, którzy - widząc, co się dzieje i w jaki kierunku to zmierza - z tego strajku się wycofali, mimo gwałtownych reakcji swoich kolegów po fachu? Z drugiej strony opinie bardzo wielu rodziców, również były i są skandaliczne. To - delikatnie rzecz określając - nieprawda, że nauczyciele nic nie robią, pracują tylko po 18 godzin tygodniowo i mają 3 miesiące wolnego. A propos: wspomniany prof. Nalaskowski przypomniał, że: primo: maturzyści nie są dziećmi, ale dorosłymi ludźmi i jako tacy mogą - a nawet powinni - sami upomnieć się o swoje prawa. secundo:większość z tych maturzystów miała dotąd wszystko w nosie, radośnie kontentując się tym, że już nie muszą chodzić do szkoły. A mają wszak przed sobą egzamin, który - jak na ironię - określa się EGZAMINEM DOJRZAŁOŚCI. Exemplum Na zajęcia u mojej koleżanki przyszło TROJE maturzystów, z klasy liczącej dwadzieścioro troje dzieci
3 miesiące temu / sorcier
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 109 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.