DZIŚ JEST:   22   PAŹDZIERNIKA   2019 r.

Św. Salome
Św. Jana Pawła II
 
 
 
 

Homoparada w Warszawie ze wsparciem około 50 ambasadorów

Homoparada w Warszawie ze wsparciem około 50 ambasadorów

Ambasadorowie kilkudziesięciu państw wystosowali wspólny list z poparciem dla zaplanowanej na sobotę, warszawskiej „parady równości”, czyli marszu promującego roszczenia środowisk tak zwanych mniejszości seksualnych.

 

„Wyrażamy poparcie dla starań o uświadamianie opinii publicznej w kwestii problemów dotykających środowisko LGBTI” – przeczytać można w liście, podpisanym przez dyplomatów. Ich zdaniem, aby bronić społeczności wymagających ochrony przed słownymi i fizycznymi atakami oraz mową nienawiści, należy „wspólnie pracować na rzecz niedyskryminacji, tolerancji i wzajemnej akceptacji”, zwłaszcza w sferach edukacji, zdrowia, kwestiach społecznych, sprawie obywatelstwa, administracji publicznej.

 

Przedstawiciele aż 52 państw są pełni uznania dla „ciężkiej pracy środowisk LGBTI i innych społeczności w Polsce i na całym świecie, jak również dla pracy wszystkich ludzi, których celem jest zapewnienie przestrzegania praw osób LGBTI oraz innych osób stojących przed podobnymi wyzwaniami, a także zapobieganie dyskryminacji, w szczególności tej motywowanej orientacją seksualną czy tożsamością płciową”.

 

Pod listem znalazły się podpisy przedstawicieli: Albanii, Argentyny, Australii, Austrii, Belgii, Bośni i Hercegowiny, Brazylii, Chile, Cypru, Czarnogóry, Czech, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Indii, Irlandii, Islandii, Izraela, Japonii, Kanady, Luksemburga, Łotwy, Malty, Meksyku, Niemiec, Norwegii, Nowej Zelandii, Portugalii, Republiki Południowej Afryki, San Marino, Serbii, Słowenii, Stanów Zjednoczonych Ameryki, Szwajcarii, Szwecji, Turcji, Ukrainy, Urugwaju, Wenezueli, Wielkiej Brytanii, Wietnamu, Włoch, a także Przedstawiciela Generalnego Rządu Flandrii oraz Przedstawiciela Federacji Walonia-Bruksela, reprezentantów Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej i Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych ds. Uchodźców w Polsce, dyrektora Biura Instytucji Demokratycznych i Praw Człowieka OBWE, a także Sekretarza Generalnego Wspólnoty Demokracji.

 

 

Źródło: wPolityce.pl

RoM

 

 


DATA: 2018-06-09 11:32
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
6
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Gdzie oni wszyscy byli w latach 1946-92 ?!?? Mogli się lansować i żenić do woli - wystarczyło poprosić PZPR.
ponad 1 rok temu / welcometohell
 
to chyba dobrze, że się określają - wyciągnięmy wnioski?
ponad 1 rok temu / pytanie
 
Nie ma także wśród POpierających zboczenia Litwy, Słowacji i Chorwacji. Że nie wspomnę o Chinach.
ponad 1 rok temu / Stefan Jr
 
Sprawiedliwość Boża juz chyba musi nadejść szybko. Bóg nie jest sadystą i nie pozwoli na wieczne i narastające cierpienie Syna i Jego Matki ani wiernych Mu innych Jego stworzeń. Nie dopuści też do całkowitego panowania szatana. Upadłe anioły są tylko Jego zbuntowanymi stworzeniami, ktore z powodu pychy zapomniały komu zawdzięczają istnienie. Ich bunt polegał na sprzeciwie wobec Bożego nakazu służenia Bogu-Człowiekowi z powodu Jego człowieczeństwa.
ponad 1 rok temu / gh
 
Demony mówiły podczas egzorcyzmów ,że dla nich sakramentem są " małżeństwa homoseksualne". Jeśli małżeństwa homoseksualne miałyby być wprowadzone do Polski, to wolę, żeby mi na głowie wybuchła bomba atomowa i wszystko unicestwiła wokół mnie. " małżeństwa homoseksualne" w Polsce to zniszczenie honoru polski i honoru Wielkich Polaków i honoru poprzednich pokoleń Polaków.
ponad 1 rok temu / Mariusz.
 
Całe piekło wychodzi wspierać ludzi (nie wiem jak to nazwać) z problemem czy syndromem rozregulowanej osobowości. Facet myśli, że jest kobietą a kobieta myśli że jest mężczyzną. A wszyscy udają, że walczą o równość, wolność braterstwo. Jednym słowem hasło "niezrównoważeni psychicznie wszystkich krajów, łącznie się" jest wiecznie żywe. Bo przyjeżdża nawet reprezentacja Irlandii, a także innych krajów. A wszystko po to żeby ludzie myśleli że jest ich tak wielu. Może powinniśmy byli im w Irlandii pomóc w głosowaniu, wtedy wynik mógłby być inny. Jak łatwo ludziom zrobić takimi hasłami wodę z mózgu.
ponad 1 rok temu / taki1
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.