28 czerwca 2018

Homoofensywa w Rzeszowie. Przyjdź na Różaniec wynagradzający za grzech homoseksualizmu

(Zdjęcie ilustracyjne. Źródło: pixabay.com)

W sobotę, 30 czerwca, w stolicy Podkarpacia – regionu uznawanego za bastion polskiego konserwatyzmu i pobożności – dojdzie do nieznanego tam wcześniej wydarzenia. Przez ulice Rzeszowa przemaszerują homoseksualiści i ich sojusznicy w walce o prawne przywileje. Polityczny wymiar parady „tęczowych” to jednak tylko jeden z wielu jej aspektów. O wiele istotniejszym jest fakt, że dojdzie wtedy do propagowania ciężkiego grzechu i zachowań sprzecznych z naturą. Dlatego tak ważna jest modlitewna mobilizacja tego dnia i w czasie poprzedzającym homoimprezę.

 

W piątek 29 czerwca oraz w sobotę 30 czerwca odbędą się w Rzeszowie publiczne modlitwy Różańcowe w obronie małżeństwa i rodziny, będzie to także modlitwa o charakterze ekspiacyjnym za grzech homoseksualizmu.

Wesprzyj nas już teraz!

 

Organizatorzy publicznego Różańca – katolicy z Krucjaty Młodych – zapraszają do wspólnej modlitwy w piątek o godzinie 19:00 na Rynek (obok pomnika T. Kościuszki). Z kolei w sobotę modlitwa rozpocznie się o godzinie 12:30 na rogu ulic Szopena, Targowej i Naruszewicza.

 

Grzechy sodomskie „są to grzechy cielesne z osobami tej samej płci; albo też i z osobami drugiej płci, lecz w sposób przeciwny naturze. Grzech ten nazywa się sodomskim dlatego, że go się dopuszczano w mieście Sodomie i Gomorze i w innych miastach okolicznych. O mieszkańcach Sodomy i Gomory wiadomo, że – jako homoseksualiści – praktykowali współżycie wbrew naturze, co sprawiło, że do Nieba płynęły głośne skargi, przyzywające Bożej sprawiedliwości: A wtedy Pan spuścił na Sodomę i Gomorę deszcz siarki i ognia (Rdz 19, 24)”.

 

Dziś dopuszczanie się takich grzechów nie tylko przestało być krytykowane, ale także propaguje się je na różnych wydarzeniach, np. „paradach równości”. Grzech wciąż jednak – mimo upływu lat – pozostaje grzechem. Dlatego tak ważne jest publiczne zadośćuczynienie.

 

„Zadośćuczynienie jest aktem mającym na celu przywrócenie chwały należnej Bogu, której wielkość została znieważona przez ludzkie grzechy; jest to wynagrodzenie duchowej szkody, jakiej doznała Boska Miłość w wyniku niewdzięczności człowieka (ks. Raoul Plus)” – przypomina Krucjata Młodych zauważając, że za grzechy popełniane publicznie najlepszą formą zadośćuczynienia jest zadośćuczynienie publiczne.

 

Organizatorzy modlitwy wyjaśniają nam również, dlaczego wybraną formą modlitwy ekspiacyjnej jest różaniec.

 

„Różaniec jest najpiękniejszą i najbogatszą w łaski ze wszystkich modlitw; to modlitwa, która najczulej dotyka Serca Matki Bożej (św. Pius X).

 

Po Najświętszej Ofierze Mszy św. nie ma takiej drugiej modlitwy w Kościele, którą kochałabym bardziej niż Różaniec (Matka Boża do bł. Alana de la Roche).

 

Matka Boża nadała odmawianiu Różańca takiej skuteczności, że nie ma takiego problemu, który nie mógłby być rozwiązany przy pomocy modlitwy różańcowej (s. Łucja dos Santos, wizjonerka z Fatimy)” – cytują zachęcając do przyjścia na wspólną modlitwę wraz z krewnymi i przyjaciółmi.

 

 

MWł

 

  

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie

Udostępnij przez

Cel na 2024 rok

Skutecznie demaskujemy liberalną i antychrześcijańską hipokryzję. Wspieraj naszą misję!

mamy: 127 724 zł cel: 300 000 zł
43%
wybierz kwotę:
Wspieram