DZIŚ JEST:   03   LIPCA   2020 r.

Pierwszy Piątek
Św. Tomasza Apostoła
Św. Leona III, papieża
 
 
 
 

Homolobby zaatakowało. Portal wSumie.pl został zablokowany

Homolobby zaatakowało. Portal wSumie.pl został zablokowany
fot. JORGE DAN LOPEZ / REUTERS / FORUM

Jeden z liderów warszawskiego środowiska LGBTQ, przyznający się publicznie do skłonności pedofilskich, doprowadził do zablokowania portalu wSumie.pl. Prawnik zablokował serwer, na którym znajduje się strona, powołując się na europejską dyrektywę.


Portal wSumie.pl opisał działalność Mariusza Drozdowskiego znanego na Uniwersytecie Warszawskim jako „Jej perfekcyjność”. Podkreślono, że mógł on liczyć na sowite dotacje z Samorządu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego i przychylność ze strony jego władz uczelni. Okazuje się, że mimo deklaracji „Jej perfekcyjności” typu: „jestem transem i pedofilem” nikt go z tego powodu nie niepokoi.

 

Jak informuje portal wPolityce.pl prawnik Mariusza Drozdowskiego złożył donos do zagranicznej firmy utrzymującej nasze serwery, domagając się zablokowania publikacji na temat „Jej perfekcyjności”. Wsumie.pl zostało całkowicie zablokowane. Mecenas powołał się na dyrektywę „w sprawie niektórych aspektów prawnych usług społeczeństwa informacyjnego, w szczególności handlu elektronicznego w ramach rynku wewnętrznego”.

 

Dalsza działalność portalu była uzależniona od dezaktywowania wszystkich tekstów poświęconych „Jej perfekcyjności”.

 

 

Źródło: wPolityce.pl

luk


DATA: 2014-01-14 09:47
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Homolobby ma poparcie autorytetow moralnych. Z wielka przykroscia informuje (za Church Militant), ze gdy pewen katolicki ksiadz w USA zwrocil sie do przelozonych ze skarga, iz w czasie Christmas Party 2013 zorganizowanej przez diecezje, wielu kaplanow przedstawilo mu swoich meskich seksualnych partnerow, afiszowalo sie wrecz swoja sodomia, w rezultacie to nie oni, a ow zaniepokojony ksiadz uzyskal reprymende przelozonego. Tymczasem papiez Franciszek wyroznia jednego z najbardziej liberalnych i otwartych kardynalow amerykanskich, a usuwa z urzedu konserwatyste.
ponad 6 lat temu / DM
 
Niech przeniosą się na serwery w Rosji ;)
ponad 6 lat temu / razar
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.