DZIŚ JEST:   18   LUTY   2020 r.

Św. Konstancji
Św. Szymona
Bł. Fra Angelica
 
 
 
 

Homolobby dopięło swego. Przez Radomsko przeszedł pierwszy w historii miasta Marsz Równości

Homolobby dopięło swego. Przez Radomsko przeszedł pierwszy w historii miasta Marsz Równości
źródło: YouTube

Pod hasłem „Miłość. Równość. Akceptacja” przeszedł w sobotę przez Radomsko (Łódzkie) pierwszy w historii miasta Marsz Równości, zorganizowany przez środowiska LGBT. Na trasie przemarszu odbyły się zgromadzenia jego przeciwników. Policja zatrzymała jedną osobę.

 

Uczestnicy marszu nieśli tęczowe flagi i transparenty z hasłami: „Byliśmy, jesteśmy, będziemy”, „Miasto otwarte”, „Miłuj bliźniego swego, jak siebie samego”, skandowano: wolność, równość, tolerancja.

 

Równocześnie z marszem odbyła się kontrmanifestacja zorganizowana przez środowiska narodowe i patriotyczne. Jej organizatorzy tłumaczyli, że pikieta ma na celu „walkę z ideologią LGBT, która chce zniszczyć Polskę i tradycyjne polskie wartości”. Mieli ze sobą hasła: „Chłopak dziewczyna, normalna rodzina”, „Wierze ojców zawsze wierni - na zboczeńców nigdy bierni”, „Syf, kiła i mogiła”.

 

Obie grupy oddzielał kordon policji. Funkcjonariuszom udało się nie dopuścić do konfrontacji. Asp. sztab. Radosław Gwis z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi poinformował, że zatrzymano jedną osobę. To mężczyzna, który ukradł tęczową flagę środowiska LGBT. Policjanci szybko ją odzyskali, a zatrzymany odpowie za kradzież.

 

Źródło: wPolityce.pl

TK

 

 

Zobacz także:


W obronie wyższych praw. Dlaczego musimy przeciwstawiać się legalizacji związków homoseksualnych?

 

W obronie wyższych praw


DATA: 2019-08-21 10:55
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
5
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Masz tyle energii i samozaparcia to nie wyrzalaj się w internecie tylko działaj. Bo od tego urzalania LGBT nazywa Cię homofobem. Napisz mail do prezydenta miasta że nie wyrażasz zgody na seksualizacje dzieci na postawie wytycznych WHO. Wezi udział, zorganizuj marsz Rodziny. Pokarz ze jesteś tolerancyjny zrob naklejki NIE popieram LGBT, toleruje. Mów głogłśno że działania LGBT są niezgodne z Art. 18 konstytucji.
5 miesięcy temu / Mariusz
 
są w pracy wykonują polecenia ,chirurg czasem operuje złodzieja i też musi
5 miesięcy temu / @Nie rozumkem
 
Publiczna promocja dewiacji, wyuzdania i niszczenia rodziny powinna być z urzędu karana. Niestety lobby lgbt na wielką kasę. Zwycięstwo Niepokalanej jest bliskie
5 miesięcy temu / R.
 
Pieniądze płyną szerokim korytem więc cyrk się rozkręca. Finansjera koszerna konsekwentnie realizuje plan zniszczenia naszej cywilizacji i białych narodów chrześcijańskich. Cóż z walki na ulicach skoro inspiratorzy są bezkarni?
5 miesięcy temu / Jacek
 
Nie rozumiem policjantów - nie maja juz swojej głowy i poglądów !? Roboty czy co ? Jedyną siłą całego ruchu jest policja, kto mnie powstrzyma, żeby zapobiec takiemu marszowi ? No chyba nie TO cos.
5 miesięcy temu / Nie rozumkem
 
Jeżeli marsz szedł Pod hasłem ?Miłość. Równość. Akceptacja. To dlaczego nie wzięli w nim udziału środowiska katolickie i patriotyczne z transparentami np. jestem hetero, kocham swoja żonę, Bóg honor ojczyzna, itp? Nikt im nie powinien zabronić ajesli by zabronił to trzeba sprawę nagłośnic jacy są nietolerancyjni. Ważne żeby prezentowane hasa odnosiły się do osób je prezentujacych żeby nikt nie mógł się poczuć obrażony. Od dawna wiadomo że wroga najszybciej pokonasz jego własna bronią.
5 miesięcy temu / mamas
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.