DZIŚ JEST:   28   LUTY   2020 r.

Św. Romana, opata
Św. Hilarego I, papieża
 
 
 
 

Homolans trwa! Biedroń zostanie Człowiekiem Roku Forum Ekonomicznego?

Homolans trwa! Biedroń zostanie Człowiekiem Roku Forum Ekonomicznego?
Lukasz Dejnarowicz / FORUM

Przedstawiciele Forum Ekonomicznego w Krynicy podali, iż prezydent Słupska i zdeklarowany homoseksualista, Robert Biedroń, został nominowany do nagrody „Człowieka Roku”.

 

Wiele wskazuje na to, iż na decyzję o nominowaniu Roberta Biedronia wpłynęła presja promocji tego polityka w mediach lewicowo-liberalnych. Nie są znane bowiem żadne osiągnięcia na gruncie ekonomicznym obecnego prezydenta Słupska. A przypomnijmy, że Biedroń zapowiada utworzenie własnej formacji politycznej. Gdyby otrzymał nagrodę „Człowieka Roku” w Krynicy, z pewnością mogłoby mu to pomóc w ewentualnym nowym politycznym otwarciu.

 

Sprawę nominacji Roberta Biedronia tłumaczył przewodniczący Rady Programowej Forum Ekonomicznego w Krynicy, Zygmunt Berdychowski. - Każdy z 42 członków Rady Programowej może nominować do tej nagrody osobę, którą z różnych powodów ocenia pozytywnie i uważa, że zasługuje na tego rodzaju wyróżnienie – wyjaśnił i przyznał, iż droga do ewentualnego przyznania nagrody prezydentowi Słupska jest jeszcze daleka.

 

Nie zmienia to faktu, iż Biedroń znalazł się w wąskim gronie sześciu nominowanych osób. Co zaskakujące, Berdychowski nie jest w stanie powiedzieć, jakie argumenty zdecydowały o takiej nominacji. - Nie prosimy członków Rady Programowej, aby w jakikolwiek sposób argumentowali dokonane przez siebie wybory – przyznał.

 

 

Źródło: wpolityce.pl

ged


DATA: 2018-08-27 00:32
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
2
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Całe to forum "ekonomiczne" jest załatwianiem interesów wyłącznie korporacji światowych do wdrożenia na rynek polski. W ubiegłym roku przedstawicielka przedsiębiorców polskich, po kilku próbach rozmowy z uwielbianą przez PiSowców Beatą Szydło na temat największych bolączek polskiego biznesu, została przez Beatę Szydło spuszczona po brzytwie w urągającym stylu. Nikogo na tym forum nie interesują polscy przedsiębiorcy i firmy z całkowicie polskim kapitałem, oni mają pójść do zniszczenia. Te firmy nazywane dla niepoznaki "polskimi" które się ostaną, są przykrywką zagranicznych udziałowców a więc korporacji dla "patriotycznego" nierządu. Nominacja Biedronia jest zamówieniem politycznym tych wszystkich oszustów u władzy. TVPis musi przecież mieć pretekst do promocji samcołożnictwa.
ponad 1 rok temu / przedsiębiorca
 
Tolka: A co tu ma niepokoić. Przecież to od początku jest golem polityczny. Co na kartce dostanie to powie i zrobi. To jest tylko narzędzie. Może wykonywać rozkazy a nie wyświadczać przysługi.
ponad 1 rok temu / kskiba19
 
od dawna ktoś promuje R. Biedronia, dlatego mnie to nie dziwi. Za taką przysługę czegoś od niego chce. I to niepokoi
ponad 1 rok temu / tolka
 
Moze jakes czlonki rady sie wnim poprostu lubujom.
ponad 1 rok temu / Nick
 
Pozal się Panie!
ponad 1 rok temu / Gość
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.