DZIŚ JEST:   12   SIERPNIA   2020 r.

Św. Joanny Franciszki Frémyot de Chantal
Św. Euzebiusza, biskupa
 
 
 
 

„Homofobia” na kursach pielęgniarskich

„Homofobia” na kursach pielęgniarskich
fot.zeafonso/sxc.hu

Lewicowa propaganda i pseudonauka nie dotarły jeszcze w pełni do Polski. Kandydatki na pielęgniarki i położne nadal uczą się, że homoseksualizm to patologia a pederaści to osoby szczególnie niebezpieczne społecznie.

 

Zatwierdzony w 2003 roku przez Ministerstwo Zdrowia program nauczania, według którego kształcone i egzaminowane są przyszłe położne i pielęgniarki, umieszcza homoseksualizm obok innych zaburzeń i patologii, takich jak ekshibicjonizm, sadyzm, masochizm, współżycie grupowe, gwałt i prostytucja. Niezależnie od wybranej specjalizacji można ukończyć kurs na temat funkcji prokreacyjnej rodziny, w którym homoseksualizm również znajduje się w dziale z zaburzeniami. Program zawiera także treści dotyczące pomocy i leczenia wybranych patologii.

 

Prawda na temat homoseksualnych dewiacji ma również swoje miejsce podczas sesji egzaminacyjnych. Na wiosnę 2011 roku, w części pielęgniarstwo ginekologicznej padło pytanie o to, kogo uwodzą szczególnie niebezpieczni społecznie homoseksualiści. W sesji jesiennej egzaminowani musieli odpowiedzieć na pytanie, czym charakteryzują się homoseksualiści, którzy zgłaszają się na leczenie.

 

Po odkryciu tych przejawów „mowy nienawiści” protesty rozpoczęło homoseksualne lobby. Pederaści wystosowali list do Ministra Zdrowia, na który jak dotąd nie otrzymali odpowiedzi. Na „skandal” zareagowała jednak, znana z lewicowych poglądów, pełnomocnik rządu ds. równego traktowania Agnieszka Kozłowska – Rajewicz. W medialnych wypowiedziach oceniła program nauczania pielęgniarek i położnych jako kuriozalny i niedopuszczalny. Stwierdziła również, że trzeba znaleźć taką formułę prawną aby natychmiast zaprzestano nauczania „niezgodnych z polskim prawem i aktualną wiedzą medyczną” treści. Według Kozłowskiej – Rajewicz w pełni zgodne z polskim prawem i wiedzą medyczną jest natomiast zabijanie niepełnosprawnych dzieci. Pełnomocnik jest głucha na apele obrońców życia, domagających się interwencji w sprawie tego nieludzkiego procederu.

 

 

Źródło: tvp.info

Marcin Musiał


DATA: 2012-06-12 17:06
AUTOR: MARCIN MUSIAŁ
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

zmuszacie nas wy homoseksualiście do waszej ideologi byliście i zapewne zawsze będziecie(niestety) ale powinniście uszanować zdanie innych- to zboczenie które mamy zaakceptować potem przyjdzie akceptacja tych co lubią najpierw zwierzeta potem dzieci. Co mnie obchodzi co robicie w domu ale nie wystawiajcie tego na widok publiczny
ponad 6 lat temu / dlaczego?
 
jak tępym trzeba być, aby nie zrozumieć, że nauka udowodniła, że homoseksualizm jest normalny, a to właśnie pseudonauka, szarlataneria i KK ciągle chcą wmawiać ludziom ciemnotę i patologizować homoseksualizm. Jak dobrze, że to już schyłek homofobii i zacofania w Polsce
ponad 7 lat temu / ola
 
I już po sprawie. Stosowne zmiany zostały naniesione.
ponad 7 lat temu / mg
 
Usunęłam konto na Facebooku.
ponad 7 lat temu / circonstance
 
Kompletnie nie wiem, jak preferencje seksualne można nazywać "zaburzeniem psychicznym". Jednym się podobają mężczyźni, innym kobiety, kwestia estetyki. Zgłębiłam ten temat czytając Pismo Święte i jest tam jedynie fragment zabraniający kontaktów seksualnych, ale nikt wprost ich nie potępia, ani nie zabrania białych związków osób tej samej płci.
ponad 7 lat temu / o-kay
 
najlepsze jest to , że wszyscy ci dewianci będą musieli przekonać Boga o swojej normalności i myślą, że im się to uda
ponad 8 lat temu / peter.ka
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.