DZIŚ JEST:   27   MAJA   2020 r.

Św. Augustyna z Canterbury
Św. Fryderyka, biskupa
 
 
 
 

Homocierpiętnik pilnie poszukiwany! Policja bada rzekome ataki na homoseksualistów

Homocierpiętnik pilnie poszukiwany! Policja bada rzekome ataki na homoseksualistów
policja.gov.pl

Organizatorka marszu równości LGBT w Szczecinie powiedziała podczas sobotniej homomanifestacji, że marsz był protestem przeciwko trzem morderstwom na tle homofobicznym, które jej zdaniem miały miejsce w województwie zachodniopomorskim. Komenda Wojewódzka Policja w Szczecinie stanowczo temu zaprzeczyła.

 

O trzech zabójstwach powodowanych nienawiścią do osób homoseksulanych mówiła podczas przemówienia wygłoszonego w trakcie sobotniego marszu równości w Szczecinie Monika Tichy, lider stowarzyszenia Lambda, które promuje ideologię LGBT. – Tu w Szczecinie, w ciągu ostatnich lat, były trzy homofobiczne morderstwa, o których wiemy i to na długo przed marszami. To dlatego wyszliśmy na ulicę, a nie dlatego, że nam się nudziło, że nas bili. Oni kupują sobie głosy za nasz ból, za naszą krew, za naszą krzywdę i naszą śmierć – mówiła.

 

Kiedy o tych słowach organizatorki Marszu Równości LGBT w Szczecinie dowiedziała się Policja, zaraz zaczęła wertować swoje archiwa, ale żadnej takiej sprawy nie znaleziono. „Sprawdziliśmy opisy danych statystycznych za minione 3 lata. W województwie zachodniopomorskim żaden z nich nie wskazuje, by do zabójstwa doszło na tle homofobicznym” – poinformowało biuro prasowe Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie.

 

Policja wezwała Monikę Tichy na komendę, żeby wyjaśniła skąd ma takie informacje, kiedy doszło do przestępstw i dlaczego nie zostały zgłoszone.

 

Jedyna sprawa jaką szczecińska Policja znalazła w swoich kartotekach, a która dotyczyła zabójstwa osoby homoseksualnej, absolutnie nie miała nic wspólnego z nienawiścią do homoseksualistów. Otóż w roku 2018 homoseksualista zabił swojego homoseksualnego partnera. Morderstwa dopuścił się z zazdrości, gdyż jego partner zdradzał go z innym homoseksualistą.

 

Publicysta Robert Tekieli uważa, ze środowiska homoseksualne celowo przedstawiają się w roli ofiar. – Przedstawiają się jako ofiary po to, żeby wzbudzić współczucie, a przez to osiągnąć przywileje, jest to metoda na rozbijanie społeczeństw, rodzin – mówi Robert Tekieli.

 

Źródła: radioszczecin.pl, szczecin.tvp.pl

AB


DATA: 2019-09-18 14:50
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
2
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Powinni tą panią oskarżyć o kłamstwo i wsadzić tam gdzie jej miejsce. Jak można z pełną premedytacją wygłaszać takie kłamstwa?
8 miesięcy temu / Katolik
 
:D Los Azji Tuhajbejowicza w tych środowiskach i grozę i rozmarzenie budzić może
8 miesięcy temu / szpulas11
 
No i tak plotą trzy po trzy używając wielkich słów, a policja, urzędy, politycy, wszyscy skaczą i zajmują się tym wszystkim całkiem na poważnie i za pieniądze podatnika, jakby nie było pilniejszych spraw. Tak można zdezorganizować państwo. Nieżle im idzie i będzie szło coraz lepiej, zanim ktoś wreszcie nie stwierdzi zgodnie z obiektywną prawdą, ze to bardzo chorzy psychicznie ludzie ze skłonnością do mitomanii i jedyne, co można zrobić, to leczyć ich, najlepiej przymusowo, bo robią krzywdę sobie i innym.
8 miesięcy temu / Antymodernista
 
Największymi wrogami homoseksualistów są oni sami. Zarażają się naprzemiennie wszystkimi możliwymi chorobami przenoszonymi drogą płciową. Oni nazywają to miłością dlatego, wg mnie, należałoby jak najszybciej przywrócić status homoseksualizmu jako zaburzenia albo np. choroby.
8 miesięcy temu / magis
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.