DZIŚ JEST:   14   LIPCA   2020 r.

Św. Kamila de Lellis
Bł. Hroznaty, męczennika
 
 
 
 

Homoaktywista wpływowej organizacji oskarżony o przestępstwa finansowe

Homoaktywista wpływowej organizacji oskarżony o przestępstwa finansowe

W Holandii trwa śledztwo w sprawie defraudacji funduszy przez byłego lidera organizacji LGBT Cultuur-en Ontspannings Centrum (COC) wchodzącej w skład federacji ILGA Europe.

 

To nie pierwsza afera związana z homoseksualnymi organizacjami. W zeszłym tygodniu skazano na pięć lat pozbawienia wolności byłego przewodniczącego RFSL – szwedzkiego partnera ILGA Europe – za gwałty, bezprawne pozbawienie wolności, stręczycielstwo i wykorzystywanie seksualne pięciu młodych mężczyzn uzależnionych od narkotyków.

 

Tymczasem holenderskie media donoszą, że byłemu liderowi holenderskiej COC, Henke Krolowi zarzuca się oszustwa finansowe i sprzeniewierzenie dotacji otrzymanych od rządu holenderskiego. Dotacje przeznaczone były m.in. na utrzymanie homoseksualnego pisma „Gaykrant”. Krol twierdził, że pismo ma ponad 60 tys. prenumeratorów. Jak się okazało dziennik miał ich zaledwie 3 tys.

 

Krol od wielu lat nie odprowadzał składek emerytalnych od pensji swoich pracowników. Podejrzewa się go także o sprzeniewierzenie dotacji od ministerstwa edukacji w wysokości ponad 200 tys. euro. Pieniądze miały być wykorzystane na utworzenie strony internetowej dla młodzieży gejowskiej. Jak się okazało, środki zasiliły kilka firm Krola.

 

Homoaktywista sprzeniewierzył również dotację w wysokości 39 tys. euro, otrzymaną w 2010 r. od rządu na zbadanie pozycji rynkowej homoseksualnego dziennika. Jak donosi „NRC Handelsblad,” badań nigdy nie wykonano.

 

Zarówno szwedzka organizacja homoseksualna RFSL, jak i holenderska COC wchodzą w skład federacji ILGA Europe (Międzynarodowe Stowarzyszenie Lesbijek i Gejów). Jest to największa i najbardziej wpływowa instytucja lobbystyczna działająca na terenie Unii Europejskiej. Ma ona swoich przedstawicieli w Komisji Europejskiej. Ponad połowa funduszy ILGA pochodzi z dotacji KE.

 

I tak na przykład w latach 2007 do 2011 KE przekazała na działalność ILGA ponad 4 mln euro. Większość tych środków przydzielona została w ramach programu PROGRESS.

 

ILGA ze względu na powiązania z organizacjami pedofilskimi została wyrzucona z ONZ. Jej głównym celem jest walka z tzw. homofobią. Federacja finansuje programy szkoleniowe dla urzędników państwowych, polityków, dzieci i młodzieży. Prowadzi liczne kampanie medialne i reklamowe. Jej przedstawiciele lobbują w instytucjach unijnych, domagając się stosowania surowych kar za tzw. mowę nienawiści wobec mniejszości seksualnych. Jej działacze chcą także wprowadzenia do szkół edukacji seksualnej już dla najmłodszych dzieci, ze szczególnym uwzględnieniem „różnorodności seksualnej”.

 

 

Źródło: elsevier.nl, c-fam.org, AS.


DATA: 2014-10-28 07:56
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Nikomu z tych"uczciwych",domagajacych sie rzekomych praw rownosci dla tych zboczencow nie przeszkadza to ze sa to w znacznym procencie pedofile,ze wyrzadzaja krzywde normalnym ludziom wokol siebie.W zamian za to z zapamietaniem scigaja..."homofobow"-czyli tych ktorzy chca aby przestepcy byli tam gdzie jest ich miejsce bez wzgledu na tzw.czynniki obiektywne czytaj-przekonania polityczne bo te wszystkie zboczenia sa chronione przez lewizne.Zawsze tak bylo.Juz Lenin w liscie do Trockiego proponowal zeby pederastow objac szczegolna ochrona i ich wspierac...Wszystkie bez wyjatku czlonkinie(nomen-omen)organizacji feministycznych sa wieloletnimi czlonkiniami partii komunistycznych.W polsce bylej PZPR.
ponad 5 lat temu / ksis
 
Defraudacja i sodomia to imiona architektów nowego porządku.
ponad 5 lat temu / Leo
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.