DZIŚ JEST:   17   STYCZNIA   2021 r.

II Niedziela zwykła
Św. Antoniego, opata
Św. Sulpicjusza II
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Od grozb do zabojstw i terroru jest juz NIEDALEKO !
ponad 1 rok temu / piotr78
 
@nn Lgbt nie jest kierunkiem rozwoju tylko atrofii cywilizacji. Afirmacja zachowań biologicznie jałowych to raczej depopulacja. Gdy ludzie zaczynają w pierwszym rzędzie kierować się popędami a nie rozumem to obrażają nie tylko własny gatunek ale tysiące lat rozwoju, gdyż cofają go w epokę przedzwierzęcą.
ponad 1 rok temu / Trąbolot
 
Bezkarne telefony z pogrózkami i w ogóle bezkarne pogróżki moga stosować tylko służby i policja. Albo to jest zgodne z polityka PIS-u , albo PIS nie panuje nad słuzbami. Na pierwsza mozliwość może wskazywać oświadczenie pani Mosbacherowej , która postawiła PIS-owi ultimatum ,ze musi się zdecydować , z kim jest, czy z USA , czyli za LGBT , czy z kims innym. Z kolei na drugą możliwość może wskazywać afera z panem Banasiem. Chyba , że to jest kolejne ręczne korygowanie decyzji PIS-u przez amerykański rząd . Udział TVN-u i znanego prowokatora Kittela jest przesłanka za tym
ponad 1 rok temu / Mirek
 
Agresywna udokomuna rozpiera,się bezkarnie w Polsce. A Polacy trzęsą się ze strachu, zamiast ją ignorować.
ponad 1 rok temu / Zbigniew
 
Faszystowskie tyrady właśnie ty prezentujesz, bo tak jak faszyści gnoisz prawdę o zboczeńcach.
ponad 1 rok temu / @Prawnik
 
Żałuj siebie, bo to ty jesteś chory z nienawiści do katolików.
ponad 1 rok temu / @Arras
 
Ave Maria! Te szatańskie ataki na Bożych ludzi takich jak pan Łukasz Karpiel świadczą o tym, że dobrze oni czynią mówiąc prawdę o ideologii LGBT. A grzechy sodomskie istnieją, zostały przez Kościół zdefiniowane i zapisane w Katechizmie, nic i nikt tej prawdy nie może zmienić.
ponad 1 rok temu / Ewcia
 
I bardzo dobrze. To ja nagłośniłem sprawę w mediach i na Twitterze, i to ja doprowadziłem do tego, że spotkanie nie mogło się odbyć. W środku Europy nie ma miejsca na faszystowskie tyrady i opowiadanie bredni o ludziach nieheteroseksualnych. Tyle w temacie.
ponad 1 rok temu / Prawnik
 
Wy jesteście chorzy z nienawiści. Żal.
ponad 1 rok temu / Arras
 
Jak to jest. Jak tysiące protestują przeciw pochodom sodomitów to maja to w nosie. A w druga stronę. Wystarczy parę telefonów, pogróżek, nacisków i załatwione.
ponad 1 rok temu / Mirrro
 
Ale wesoło. - a podobno styropianuchy o wolność walczyli - no to mamy wolność.
ponad 1 rok temu / Rybol
 
Jeżeli ta tęczowa chuliganeria nie będzie ustawiona wreszcie do pionu , to takim akcjom nie będzie końca . Zastraszanie , pogróżki i agresywne naciski mają swój paragraf w polskim prawie . Tolerancja wobec tej łobuzerii zagraża Nam , Polakom i sami musimy się z tym zmierzyć .
ponad 1 rok temu / Małgośka
 
Sodomicka zaraza terroryzuje Polaków. Jeżeli nie będzie stanowczego zwalczania zboczeń garść dewiantów zrobi nam obóz koncentracyjny z Polski.
ponad 1 rok temu / Tomasz
 
żałosne odziewanie się anarchistów w organze i batysty kolorów tęczy , kolorowe kredki i należny im infantylizm , do czasu aż do głosu dochodzą te "męskie" połówki lgbt , i te skrajnie niebezpieczne ruchy tam się ukrywają , coś jak bronienie ich związku itd., poprawność i etyka to woda na młyn bo odbiją piłeczkę aroganckim bluzgiem rynsztokowym ,to tylko inna forma niemilitarnego niszczenia starego porządku , bo ten z rewolucji obyczajowej już się zestarzał a zostały narody , ludzie się kształcą , znają języki ,rozleniwia przesyt dobrobytu i nudzi się powiedzmy , bo ich badania terenowe wykazują pewne złagodzenie obyczajów zdroworozsądkowych , brak czujności , egzystencjonalny komfort cywilizacyjny i formę pacyfizmu , sprawdzanie się w ranmagedonach i nie dostrzeganie szyderczego uśmiechu "już gotowych" to poważny błąd
ponad 1 rok temu / głosynonstop
 
Zawierając umowę o wynajem lokalu należy w niej zawrzeć karę finansową dla właściciela lokalu w przypadku zerwania umowy.Oczywiście zawsze w takim przypadku należy mieć lokal rezerwowy.Taka partyzantka,ale sytuacja tego wymaga.
ponad 1 rok temu / kolo
 
To jest TERRORYZM! To jest ZASTRASZANIE! To jest próba wprowadzenia CENZURY metodami przemocowymi! To ma być ta osławiona miłość? Następnym razem: telefon na policję. A tak przy okazji: zapoznajcie się z historią Caroline Farrow i tym , jak ją prześladują działacze "trans" za to, że opisała zresztą, zgodnie z prawdą operację zmiany płci przeprowadzoną na szesnastolatku jako "kastrację", "formę wykorzystywania dzieci" i "okaleczenia".
ponad 1 rok temu / Czytelniczka
 
LGBT GENDER bazuje na ideologii NEO MARKSISTOWSKIEJ - jest to ciąg dalszy marksizmu-komunizmu-bolszewizmu - Z KTÓRYM POLSKA WALCZY OD 1920 r. IDEOLOGIA NARZUCONA POLSCE SIŁĄ po II Wojnie światowej TAKA IDEOLOGIA MUSI BYĆ ZWALCZANA TAK SAMO JAK NAZIZM I KOMUNIZM, jako WROGA LUDZKOŚCI, POLSCE, RODZINIE i POLSKIEJ KONSTYTUCJI JEST WROGIEM POLSKI i POLAKÓW !!!!!!!! ZEJDŹMY Z KANAPY I DZIAŁAJMY NIE DAJMY NASZYCH DZIECI NA POŻARCIE BOLSZEWIKOM - WYWIESZAJMY BANNERY NA SZKOŁACH - "SZKOŁA WOLNA OD LGBT-GENDER" - MY RODZICE RZĄDZIMY W SZKOŁACH - NIE BĄDŹMY BIERNI - RĘCE PRECZ OD NASZYCH DZIECI - NIKT NIE MA PRAWA DEPRAWOWAĆ NASZYCH DZIECI !!!!!!!!!!!!!!!!!!
ponad 1 rok temu / Edu
 
Widzę, że zostałem źle zrozumiany. Chyba za bardzo zawoalowałem swój komentarz. Dokładnie o to mi chodziło :-. Dziś ideolodzy LGTB prześladują swoich krytyków, tak, jak wcześniej naziści i komuniści...
ponad 1 rok temu / Wojtek do @Prze
 
@Lusia Policja w tym kraju pilnuje bezpieczenstwa homoaktywistow aby im wlos z glowy nie spadl, zobacz jak szczelnie eskortowane sa parady LGBT. Chcialbym wierzyc ze nie dzieje sie to za pozwoleniem wladz centralnych...
ponad 1 rok temu / gosc
 
Podziękujmy "arcypolskiemu" rządowi Morawieckiego. To dzięki nim nic się nie zmieniło po tych "złych" z platformy.
ponad 1 rok temu / PZ
 
Kto ty jesteś Mosiek Panie Twe zajęcie Szachrowanie Twa ojczyzna Tyn świat cały Twoi krewni Socjały Wyzwoleńcy Bolszewicy Twoja strona Po lewicy Twój kolor Czerwony Jaki znak twój Wszystkim znany W co ty wierzysz W Złote Ciele Co to znaczy Pieniądz wiele Czego się wstydzisz Ubóstwa Czego się uczysz Oszustwa Kogo nie lubisz Mądrego Kogo okłamiesz Głupiego autor ;P.Borowy z Orawy 1858-1932
ponad 1 rok temu / rucola
 
Rybnik za obecnego rezydenta skręca bardzo mocno w lewo - ostatnio zgromadzenia na rynku w sprawach klimatu, działania pro LPG itp. Zmiana pokoleniowa jeszcze bardziej to pogłębi.
ponad 1 rok temu / Klf
 
No i dlaczego się przestraszył? Tych z lgbt trzeba traktować jak agresywnych kiboli. Policja przecież jeszcze jest w tym kraju...
ponad 1 rok temu / Lusia
 
Czy nie za dużo negatywnych ocen LGBT. Nie ma innych tematów pozytywnego zainteresowania PCh24.pl. LGBT jest nowym kierunkiem myśli ludzkiej na temat życia społecznego na świecie i nie uniknie się jej rozwoju.Mimo walki z tym w pewnym sensie nowy kierunkiem cywilizacyjnym.
ponad 1 rok temu / nn
 
przecież to bojówki neomarksistowskie - trzeba nam nowego MacCarthyego !!! a nie ciepłe kluchy z pisu
ponad 1 rok temu / tomtom
 
Pisze Gość: W Rybniku!!?? Nie!! Co się dziwić tym miastem rządzi prezydent z PO! Ale tego i tych ludzi się nie spodziewalem! RÓŻANIEC POKUTA FATIMA!! Rozumiem że gdyby był prezydent z PiS to w Rybniku, RÓŻANIEC POKUTA FATIMA! I tak wkoło.
ponad 1 rok temu / Rybnik 1
 
Też uważam, że niezbędna jest całkowita delegalizacja lgbt. Nie możemy chromać na lewo i prawo jak Izrael za czasów Eliasza, dawać cały czas świeczki Panu Bogu i ogarki diabłu. Nie może być tak, że rządzący gromią ideologię lgbt na przedwyborczych wiecach, a jednocześnie Policja wielkimi środkami ochrania sodomickie demonstracje i pałuje katolickich kontrmanifestantów. Zgadzam się z tym co mówi się na Marszu Niepodległości- Polska bastionem Europy? Na razie niestety to tylko postulat.
ponad 1 rok temu / krisbac
 
Zawsze kochałem Rybnik choć nie jestem jego mieszkańcem Dziś z przykrością stwierdzam że miasto to jest pozbawione tolerancji dla rodzin i chrześcijan
ponad 1 rok temu / Adam
 
Faszysci spod tęczowe go znaku zabraniają normalnym ludziom spotkać się i porozmawiać na ich temat? Czerwony zamordyzm się odradza
ponad 1 rok temu / Anaja
 
W Rybniku jest duże stężenie PM 10 PM 25 i w tym miescie występują nienormalne zjawiska. Nie rozumiem LBGT moga chodzić po ulicach a inni nie mogą robic konferencji.Miasto bez tolerancji dla rodzin. wstyd. Zaorać
ponad 1 rok temu / rybol
 
W obronie wolności słowa lgbt wicepremier Gowin tzw zjednoczona prawica ma zamiar drzeć szaty. O wykluczaniu krytyków tęczowej zarazy ani słowa.
ponad 1 rok temu / Wojtek
 
Czy pan europoseł nie zachęcał tutaj do nienawiści?
ponad 1 rok temu / janas
 
Tęczowi faszyści z lgbtq znowu atakuja i zastraszaja normalnych Polaków w ich własnym domu!!!! Tylko całkowita delegalizacja faszystowskiego ruchu lgbtq!!!!!!!
ponad 1 rok temu / Król Artur
 
Janek vel Przemek... Dzielni konsomolcy... Przestańcie się żalić, idźcie do pracy
ponad 1 rok temu / X
 
@Przemek cyt.''Okazuje się, że stawanie w obronie prześladowanych, to dyskryminacja.'' - Czy mógłbyś określić, na czym polega to ''prześladowanie'' sodomitów?
ponad 1 rok temu / Ewa
 
Tęczowa neo-komuna walec rewolucji neo-bolszewickej próbuje zniszczyć Polskę i Polaków a tzw dobra zmiana wysyła oddziały prewencji policji na obrońców Świętej Matki Kościoła i Rodziny.Św Ks Jerzy Popiełuszko "PRAWDA KTÓRA NIC NIE KOSZTUJE JEST KŁAMSTWEM"
ponad 1 rok temu / Tomasz
 
A gdzie w takim przypadku policja i prokuratura, dlaczego katolicy dają się zastraszać. Nasi przudkowie walczyli mieczem i różańcem a tu takie "ciepłe kluchy"
ponad 1 rok temu / Czesław
 
Głupota antykatolików przekroczyła znowu wszystkie granice. Nawet nie rozumiesz co czytasz i piszesz. Prześladowany to jest właściciel hotelu w Rybniku. Prześladowany przez tęczową zarazę.
ponad 1 rok temu / @Przemek
 
Naziści prześladowali krytyków tego totalitaryzmu i utrudniali im życie, komuniści swoich również... Polacy oparli się jednym i drugim, a z Bożą pomocą oprą się także dyktatowi relatywizmu spod znaku tęczy i nie tylko.
ponad 1 rok temu / Wojtek
 
najwazniejsze nie dac sie zastraszyc zboczencom
ponad 1 rok temu / LOGAN
 
Janek - nie hipokryzja tylko niema dwóch sprzecznych obiektywnych prawd. Jeśli jedynym Zbawicielem jest Chrystus to nie można mówić że Mahomet jest spoko. Jeśli uważamy że homozaraza to właśnie będziemy dążyli do tego aby to głosić jednocześnie im - sodomitom zakazując. To jest logiczne bo jeśli będziemy mówić że można deprawować dzieci to sami sobie zaprzeczamy - walczmy o to aby tego nie można było robić. Nikt tu nie chce kraść krowy albo inaczej - jedni głoszą że można kraść krowy a my uważamy że nie można i że nie można promować kradzieży krów. Teraz rozumiesz? Dlatego chcemy zakazać promocji sodomii. Tak - chcemy mówić że zboczeńcy są zboczeni i właśnie dlatego chcemy zakazać im możliwości deprawowania dzieci. Chcemy ich zakneblować do chcą naszych dzieci dla swoich sodomickich praktyk. Chyba nie masz dzieci że jest Ci to obijętne. Tylko że mi nie jest.
ponad 1 rok temu / Jot
 
Hipokryzja katolików przekroczyła znowu wszystkie granice. Okazuje się, że stawanie w obronie prześladowanych, to dyskryminacja.
ponad 1 rok temu / Przemek
 
Piewcy mowy i miłości?
ponad 1 rok temu / ?
 
przeciez jest to przestepczy teror i wyczerpuje to znmiona czynu przesstepczego chocby gerozb zastraszania lamanie demokracji to czynia jak bandy niemieckie wprowadzajace do wladzy Hitlera i nalezy to zglaszac do sluzb powolanych do obrony praworzadnoci tak samo do brukselskich przeciez chca zastraszyc normalnych obywateli
ponad 1 rok temu / ZBIGNIEW
 
Prawicowa hipokryzja, Kali ukraść krowę to dobrze, Kaliemu ukraść krowę to źle.
ponad 1 rok temu / Janek
 
W Rybniku!!?? Nie!! Co się dziwić tym miastem rządzi prezydent z PO! Ale tego i tych ludzi się nie spodziewalem! RÓŻANIEC POKUTA FATIMA!!
ponad 1 rok temu / Gosc
 
LGBT to ruch na rzecz Antykultury.
ponad 1 rok temu / Piotr Winter
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.