DZIŚ JEST:   03   SIERPNIA   2020 r.

Św. Lidii z Tiatyry
Św. Nikodema
 
 
 
 

Homoaktywiści prześladują amerykańskich obrońców rodziny

Homoaktywiści prześladują amerykańskich obrońców rodziny

Amerykańskie organizacje broniące małżeństwa i rodziny zrealizowały dwa krótkie spoty telewizyjne ukazujące, jak homoseksualni aktywiści i ich sprzymierzeńcy zastraszają, obrońców małżeństwa kobiety i mężczyzny.

 

Jedną z zaprezentowanych w wideo ofiar brutalnych i wulgarnych ataków słownych ze strony dewiantów jest 14-letnia Sarah Crank – dziewczyna, która odważyła się zaapelować do parlamentarzystów stanu Maryland, by odrzucili ustawę o homozwiązkach. „Naprawdę współczuję dzieciom, które mają dwoje rodziców tej samej płci. Nawet jeśli niektóre z nich sądzą, że to dobrze, to nie mają pojęcia, jak cudowne doświadczenia ich omijają” – napisała w liście.

 

W następstwie otrzymała przez Internet stos obelg i inwektyw, z których hasło „mam nadzieję, że twoi heteroseksualni rodzice cię zgwałcą” należy do bardziej stonowanych i cenzuralnych.

 

 - Nigdy nie przyszłoby mi do głowy, że będą publicznie atakować dziecko, publicznie zastraszać dziecko – mówi w spocie telewizyjnym mama Sary, przerażona rozmiarem nienawiści wylewającej się z komentarzy adresowanych do nastolatki. Tylko na stronie dziennika „Huffington Post” pojawiło się około 3 tys. negatywnych wpisów pod adresem dziewczynki. Niektóre zawierały konkretne groźby.

 

W drugim klipie nadanym w telewizji przez Krajową Organizację na rzecz Małżeństwa (NOM) oraz Przymierze Przeciwko Zniesławianiu Małżeństwa (MADA) pracująca w straży pożarnej Sarah Rowe opisuje szykany, jakie ją spotkały, gdy wbrew stanowisku swojego związku zawodowego poparła projekt prawa stanu Minnesota, definiującego małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny. W filmie wyjaśnia, że osoby, które nie zgadzają się na forsowane przez środowiska homoseksualne postulaty zmiany definicji małżeństwa zaczynają być piętnowane publicznie i postrzegane jako fanatycy.

 

 

Źródło: KAI

luk

 

 

 


DATA: 2012-11-06 12:06
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Pederaści nie cofną się przed niczym, żeby przeforsować swoje niezasadne, irracjonalne roszczenia. Trzeba powtarzać tysiące razy, że pederastia jest poważnym schorzeniem. To zjawisko chorobowe dąży do zakończenie gatunku ludzkiego. Należy z całym szacunkiem i troską pomagać tym chorym ludziom.
ponad 7 lat temu / marekb54
 
doprawdy, a zawsze tacy wrażliwi są a patrzcie państwo przeklinają i grożą! To jest prawdziwa twarz dewiantów!
ponad 7 lat temu / ksm
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.