DZIŚ JEST:   22   PAŹDZIERNIKA   2019 r.

Św. Salome
Św. Jana Pawła II
 
 
 
 

Homoaktywiści chcą postawić kardynała przed sądem. Oczywiście za „homofobię”!

Homoaktywiści chcą postawić kardynała przed sądem. Oczywiście za „homofobię”!

Meksykański kardynał ocenił, że „małżeństwa” osób tej samej płci to dewiacja i próba wypaczenia natury małżeństwa. W odpowiedzi homoaktywiści… pozwali go do sądu. Za co? Oczywiście za szerzenie „mowy nienawiści”.

 

Kard. Juan Sandoval Iniquez, emerytowany arcybiskup Guadalajary, ma stanąć przed sądem. Dewiacyjnemu lobby nie spodobało się telewizyjne przemówienie kardynała, w którym odrzucił decyzję meksykańskiego Sądu Najwyższego redefiniującą małżeństwo w zgodzie z postulatami ruchu LGBT. W swoim przemówienie kardynał mówił o „dewiacji” i „perwersji” prawdziwej natury małżeństwa. Narzekał też, że katoliccy biskupi robili i robią zdecydowanie zbyt mało, by sprzeciwiać się próbom zniszczenia instytucji małżeństwa.

 

W odpowiedzi na przemówienie kardynała koalicja przynajmniej dwunastu organizacji homoseksualnych pozwała purpurata do sądu, twierdząc, że złamał prawo „dyskryminując” homoseksualistów oraz „nawołując do przemocy”. - Kardynał poprzez swoje deklaracje wzmacnia homofobię i transfobię – powiedział Carlos Becerra z jednej z „gejowskich” organizacji. - Kardynał myśli, że małżeństwo pomiędzy ludźmi tej samej płci nie jest kwestią praw człowieka, ale prawa człowieka są dla każdego – podkreślał.

 

Jak podaje lewicowa meksykańska gazeta „Milenio”, środowiska homoseksualne chcą pozwać do sądu także władze seminarium z Guadalajary, ponieważ – tak samo jak kardynał – „prezentują mowę, która wzywa do nienawiści i dyskryminacji”, mogącą dodatkowo skutkować… odrzucaniem przez rodziców ich homoseksualnych dzieci. Homolobbyści zarzucają kardynałowi i władzom seminarium także używanie języka mającego prowadzić do „represyjnej i samobójczej mentalności”.

 

 

Źródło: „Life Site News”

pach

 


DATA: 2015-07-09 08:58
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Polscy kardynałowie nie są niestety tacy odważni i za milczenie przyjdzie kiedyś zapłacić.
ponad 4 lata temu / cynik
 
Meksykanie muszą wreszcie doprowadzić do rozdziału masonerii od państwa.
ponad 4 lata temu / marguar
 
Już zboki mylą nienawiść z wolnością wypowiedzi i zapatrywań. Niedługo będą do nas strzelać. Skarżą za nienawiść, której nie ma, sami nienawidząc.
ponad 4 lata temu / DNA
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.