DZIŚ JEST:   31   MARCA   2020 r.

Św. Balbiny, męczennicy
Św. Beniamina, męczennika
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Mezus-chorobą jest pedofilia a nie homoseksualizm. Homoseksualizm jest świadomy wyborem a nie dewiacją. Lepiej jest być wiernym gejem niż hetero który zdradza swą żonę ma 10 kochanek albo lata po agencjach towarzyskich.
6 miesięcy temu / Ktos
 
Hanko, gdyby to było pokazywanie, że jest to grzech... To jest PROMOWANIE GRZECHU, jako wartości. U nas to jeszcze marsze równości, na Zachodzie to już miesiące dumy. Dumy z grzechu. :::
6 miesięcy temu / @Hanka
 
Osoba nie wiem, czy można nazwać ją mężczyzną w biustonoszu na głowie jest chyba na wszystkich tego typu spędach. Czy to jego praca? Bo właściwie kiedy miałby pracować? Swoim strojem pragnie wyszydzić siostry zakonne, a ośmiesza samego siebie. Ci ludzie naprawdę powinni się udać jak najprędzej do stosownego specjalisty, gdyż ciemno jawi się ich przyszłość.
6 miesięcy temu / :(
 
Skoro ksiądz na niedzielnym kazaniu zapewnia ze KK jest bardzo zatroskany "..o ludzi LGBT.." to skad to zdziwienie ze nowomowa zboczencow opanowala ulice?
6 miesięcy temu / Darius
 
@Filip. "Wywlekanie grzechu"? Lepiej grzech zamiatać pod dywan, że maluczkich nie "zgorszyć"?
6 miesięcy temu / Hanka
 
A co to właściwie jest ten marsz równości, jak głównie geje i lesbijki w nim idą. Gdyby był marszem równości, to by w nim szli wszyscy, bez uprzedzeń.
6 miesięcy temu / Boga
 
@Filip - ''Nie ma bowiem nic zakrytego, co by nie miało być wyjawione, ani nic tajemnego, o czym by się nie miano dowiedzieć.'' Pzdr.
6 miesięcy temu / Ewa
 
Ciekawy byłbym artykułu ze strony Pch24, który poruszałby tematykę, jak wszechobecna propaganda LGBT, ta pośrednia i bezpośrednia, ma się do rzeczywistych statystyk wchodzenia ludzi młodych w homoseksualizm. Nie od dziś wiadomo, że nagłaśnianie, informowanie nawet nie promowanie działa zachęcająco. Przykładem mogą być informacje o metodach zabicia przez samobójców itd. Nawiasem mówiąc nagłaśnianie o zdarzeniach nadużyć seksualnych wśród kleru przez sam Kościół działa bardziej destruktywnie aniżeli jak to się tłumaczy oczyszczająco. A więc sama moda na wywlekanie grzechów w dobrej intencji jaka dziś panuje tak naprawdę przynosi więcej złego niż dobrego.
6 miesięcy temu / Filip
 
@ale ale - możesz podać choć jeden przykład?
6 miesięcy temu / zdziwiona
 
niektóre ich tłumaczenia są logiczne
6 miesięcy temu / ale ale
 
Kradną-dzieci,tęczę,hasło marszu,obrzedy-sa tak jałowi i smutni,ze nie maja wlasnych pomysłów, potrafia tylko żerować na innych
6 miesięcy temu / Pol
 
trzeba zrobić teraz marsz przeciw heterofobii i mówić o ogromnej skali dyskryminowania normalnych rodzin prze lgbtwc+ a na pytanie ile ich było będzie się mówiło ze się nie ujawniają bo się boją. tak w ogóle to trzeba założyć jakiś fundusz żeby zacząć ich leczyć z tych zaburzeń seksualnych i nie atakować ich tylko im współczuć bo są w końcu chorzy. można by wyjść na taki marsz "równości" i rozdawać ulotki "i ty możesz się wyleczyć z homoseksualizmu, pomożemy ci". można by w ten sposób walczyć bez przemocy z tą dewiacją.
6 miesięcy temu / mezus
 
A nie dałoby się jakoś tej nazwy zastrzec albo - tak jak pisze Mirek - zastrzec w statucie, żeby nikt jej nie brał na swoje "tęczowe" sztandary?
6 miesięcy temu / Czytelniczka
 
jeśli to prawda, iż te parady lddtzboq są finansowane przez ,,zagranicę,, to może szkoda pozbywać się niroztropnie pięniędzy zasilające polskie kieszenie:D, należałoby je może organizować ,,ku uciesze gawiedzi,, na jakichś zapuszczonych stadionach, lub Służewcu:D. Mała gastronomia, obwarzanki, kramiki z zabawkami, baloniki. A rodzice przychodziliby z dziećmi zobaczyć ,,kobiety z brodą,, w sukienkach biegające przez przeszkody czy inne takie atrakcje.
6 miesięcy temu / szpulas11
 
Nie tylko lgbt jest zagrożeniem dla Polski. To tylko 2-3% społeczeństwa, podczas gdy 30 % rodaków schlebia zgubnej ideologii child-free. Bez walki z ze zjawiskiem pokolenia singli, promiskwityzmem i masturbacją - wyginiemy jako naród.
6 miesięcy temu / Izydor Oracz
 
Marsz dla życia i rodziny - to hasło powinno być zapisane jako statutowe dla organizacji pro life. I wtedy tamci nie mogliby się nim posługiwać. A tak zawłaszczyli sobie nasze hasło.
6 miesięcy temu / Mirek
 
Za kilka lat Polska będzie tęczowa.Nowe pokolenie będzie uczone homoideologii,taki jest cel aktywistów,starego nie da się przemodelować,ale dzieci mające w tej chwili 5,6 lat dadzą się przerobić.Dlatego chcą to wprowadzić do szkół.
6 miesięcy temu / Johny Mnemonic
 
?To jest oczywiste, że nie wolno wobec nikogo stosować przemocy werbalnej czy fizycznej.? Cóż to za nowomowa. Są sytuacje, wcale nierzadkie na przestrzeni dziejów ludzkości i pojedynczego życia, ze tylko zastosowanie przemocy może nas uratować. Przed wariatem z brzytwą na przykład. A ci spod znaku czterech liter takimi właśnie są. Robią krzywdę sobie samym i innym ludziom bez brzytwy.
6 miesięcy temu / Antymodernista
 
lewackie państwo polskie i jego prawa gwarantuje zbokom ochronę i wsparcie i żaden opór społeczny nic tu nie pomoże,ponieważ taki opór jest traktowany jako przestepstwo.Warunkiem normalności jest powrót do normalnego prawa poprzez anihilację setki przepisów pozwalających na nienormalność.Trzeba pamiętać,że rodzina,ergo także małżeństwo przez polskie prawo traktowana jest jako,ex lege,organizacja przestępcza,którą pańśtwo ma obowiązek stale inwigilować i ścigać,karać sprawców tzw. przemocy/którą jest każde zachowanie/ i w konskewkencji rozwalac rodziny i małżeństwa.
6 miesięcy temu / marek
 
Po co wogole reagować na tego typu "imprezy". Grzech mnie razi to odwracam się i odchodzę. Gdyby Katolicy zastosowali technikę "pustych miast" dewianci dawno przestali by robić sodomy. Dewiantow cieszy nasza złość. To ich paliwo
6 miesięcy temu / AntyLewak
 
LGBT jest w ciągłej ofensywie i prowadzi walkę cywilizacyjną żądając specjalnych przywilejów w przestrzeni publicznej dla gejowskich korowodów oraz afirmacji dla grzechu;ideologia "elgiebetyzmu" ma poparcie "finansowych filantropów" dlatego jest mobilna; a także posiada wsparcie niektórych polskojęzycznych mediów które "meblują w głowach" młodym ludziom, zgodnie z zamówieniem zagranicznej centrali albowiem nic nie dzieje się tu spontanicznie,przypadkowo!
6 miesięcy temu / t
 
Ks. Kneblewski miał rację mówiąc że należy prewencyjnie ich spałować! Oczywiście leganie.
6 miesięcy temu / bjs
 
Czy z kłamstwem można dyskutować? Czy z nieprawdą można w ogóle wdać się w polemikę? Żeby na polskiej ziemi dochodziło do tych tzw prowokacji a i często bluźnierstw ze świętych wizerunków to jest hańba. I wstyd.
6 miesięcy temu / marcin
 
Pch24 zapytajcie tego pseudokatolika Kaczyńskiego dlaczego pozwala na maszerowanie sodomi przez polskie miasta!
6 miesięcy temu / Mr
 
Na dniach zaczną zamawiać ciasta, nadruki na koszulkach itp. Itd. A za odmowę to wiadomo... Mowa nienawiści i do sądu. A dyrektywy UE aka federacji Europejskiej bo to Unią nie jest są takie, żeprawo ma bronić LGBT i naj bardziej narażoną grupę na dyskryminację czyli muzułmanów... Takie czasy początek boleści wielki ucisk nadchodzi
6 miesięcy temu / Rere
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.