DZIŚ JEST:   07   SIERPNIA   2020 r.

Pierwszy Piątek
Św. Kajetana z Thieny
Bł. Edmunda Bojanowskiego
 
 
 
 

Homo-aktywiści przyznali, że upodobania seksualne są zmienne

Homo-aktywiści przyznali, że upodobania seksualne są zmienne
fot. Onanymous/wikimedia commons/ GNU licence

Mimo że amerykańska organizacja Parents and Friends of Ex-Gays bogato udokumentowała fakt, iż tzw. orientację homoseksualną można zmienić, działacze organizacji pederastów nie chcą tego zaakceptować i szykanują byłych homoseksualistów. Po swojej stronie mają polityków, którzy wprowadzają prawo zabraniające rodzicom poddania swoich dzieci tzw. terapii reparatywnej. Ostatnio jednak nawet sami aktywiści przyznali, że bycie „pederastą” nie jest czymś trwałym.

 

Podczas konferencji zorganizowanej przez Prideworks for LGBT Youth pt. „Beyond Bisexuality: Living Beetween the Labels” stwierdzono, że seksualność jest czymś niezwykle „płynnym” i upodobania seksualne często zmieniają się. Raz można być homoseksualistą, a po pewnym czasie można stać się heteroseksualistą…

 

Seminarium na ten temat odbyło się 16 listopada br. na uniwersytecie stanowym w Connecticut. Jego organizatorem była grupa Prideworks, która wspiera młodych ludzi w ujawnianiu swoich skłonności homoseksualnych. Jednym ze sponsorów Prodeworks jest GLSEN Hudson Valley, oddział GLSEN Network, której założycielem jest Kevin Jennings powołany przez prezydenta Baracka Obamę na doradcę decydującego o dopuszczeniu określonych programów nauczania do szkół publicznych. Greg Quinlan z organizacji skupiającej byłych pederastów podkreślił, że ostatnia konferencja ujawniła to, co pederaści wiedzieli od dawna, ale do czego nie chcieli się przyznać, a mianowicie, że upodobania seksualne są kwestią wyboru.

 

Matt Barber, prawnik Action Liberty Counsel uważa, że prawda ta nie powinno nikogo dziwić. Zwrócił uwagę na absurdalność postępowania homo-lobby, które dla celów politycznych i prawnych uparcie twierdzi, że „orientacja seksualna” jest czymś niezmiennym. – Oni przyznają, że homoseksualizm... jest płynny, ale także chcą powiedzieć – ze względów politycznych i prawnych -  że seksualność jest raz na zawsze ustalona – powiedział Barber. Wyjaśnił, że homo-lobby organizuje konferencje, które mają zachęcić osoby o orientacji heteroseksualnej do aktywności sodomickiej. Często podczas takich spotkań padają zachęty, by eksperymentować z homoseksualizmem. Mówi się młodym ludziom: „Skąd wiesz, że nie jesteś gejem, skoro dotychczas nie spróbowałeś kontaktów homoseksualnych?”.

 

 

Źródło: WND, AS.


DATA: 2012-12-07 16:34
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

A ja uważam, że im d...świat przesłania, po prostu są wyuzdani .Gdzieś kiedyś czytałam takie mądre zdanie o rozwydrzeniu seksualnym. To właśnie to, rozwydrzenie bez żadnych hamulców. Nawet nie szkoda mi ich, bo niby dlaczego? Że im sperma padła na mózgi? Nie widzę powodu do żałowania, do wzgardy i odrazy tak, właśnie to czuję.Nie jestem politycznie poprawna? Gwiżdżę na to.
ponad 7 lat temu / Joanna K.
 
Oni już sami we własnej durnocie się pogubili.
ponad 7 lat temu / Nieznany
 
Na szczęście Natura jest mądrzejsza od człowieka.
ponad 7 lat temu / marekb54
 
http://paruzja.info/oredzia
ponad 7 lat temu / danah
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.