DZIŚ JEST:   15   PAŹDZIERNIKA   2019 r.

Św. Teresy z Avila, Doktora Kościoła
Św. Aurelii, pustelnicy
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Aleksander Ford zmieniał datę urodzin, liczbę żon i dzieci. Kobiety go kochały, koledzy zazdrościli.
4 miesiące temu / R.A.F
 
"Warto zauważyć, że wiek podobnie jak płeć jest niezależny od woli człowieka." Oba wnioski to nieprawda. Istnieje sporo przypadków w których ludzie ukrywali swój prawdziwy wiek, teraz w dobie globalizacji jest to trudniejsze. Kuracja hormonalna i operacja chirurgiczna potrafi zmienić zarówno jedno jak i drugie.
4 miesiące temu / R.A.F
 
Gupek, a czemu nie cofnąć się do przedszkola? Pracują tam stada młodych opiekuńczych przedszkolanek. ...(?), e, plagiat, w praktyce już dawno wykorzystują to tzw. nachodźcy syryjscy rejestrujący się w Szwedzkich żłobkach jako niemowlaki?
11 miesięcy temu / agricola
 
Podoba mi się akcja tego Holendra. Celowo czy mimo woli - nieważne, ale bardzo celnie uderzył w absurdy produkowane przez lewactwo.
11 miesięcy temu / Super
 
Uzasadnij że z przeczytanego tekstu wynika jakoby temu panu chodził o pokazanie absurdów, a nie o traktowanie obecnej holenderskiej (i nie tylko) rzeczywistości na serio. Moim zdaniem jego prawdziwych intencji nie da się odczytać z powyższego tekstu.
11 miesięcy temu / do Czytajcie ze zrozumieniem
 
Kochani. Czytajcie że zrozumieniem. Ten Pan właśnie pokazuje absurdy zmian na życzenie. Pokazuje, że wszelka ingerencja w Boży zamysł to wielka porażka. Oby więcej osób pokazywało, że nie można sobie zmieniać wielu rzeczy wedle widzimisię.
11 miesięcy temu / Czytajcie że zrozumieniem.
 
Ma rację. Ja sbię zrobię że mam 18 A co mi tam...
11 miesięcy temu / Jon
 
Co na to starsi bracia w wierze?
11 miesięcy temu / Iacek
 
Mam nadzieję, że ten człowiek chce po prostu strolować transseksualistów i pokazać jaki to absurd.
11 miesięcy temu / Bora
 
Droga do nikąd. Jeden krok powoduje następne ale w systemie prawnym powinno być też uwzględnione i szanowane podejście przeciwne do takich. Widzimisię to ruchomy grunt.
11 miesięcy temu / La
 
zaczną badać tzw,wiek biologiczny komórek ,skutkiem będzie uznanie starości za chorobę ,to co on robi to na razie prowokacja ale to tylko kwestia rozwoju nauki
11 miesięcy temu / klik
 
Babcia poprosiła o wydrukowanie jego zdjęcia i położyła na nim różaniec. Już w wielu sytuacjach tak postąpiła z cudownym skutkiem. Widać do jakich nieszcześć doprowadziła zlaicyzowana UE......
11 miesięcy temu / MIrek
 
Jako prowokacja, ten przypadek jest interesujący. Kolejne oczywistości prawa naturalnego mogą byc zawieszone przez "sąd." Z drugiej strony, czy on pomyslał co sie stanie z jego emeryturą?
11 miesięcy temu / acton
 
Skoro Polskie Urzędy Skarbowe potrafią naliczyć VAT od darowizny (pewien piekarz nieodpłatnie podarował kiedyś chleb biednym bezdomnym), czyli VAT od "0" zł (słownie zero złotych)to czmu ten Holender nie mógł by zmienić swojego wieku zwłaszcza ze co niektórzy mogą zmienić swoją płeć.
11 miesięcy temu / cortez
 
Bardzo ciekawy pomysł.Jeśli uda się temu panu przeforsować zmianę swojego wieku w dokumentach,to mnóstwo kobiet w wieku balzakowskim,albo i wręcz,staruszek,będzie mogło urzędowo zapisać te swoje wieczne dwadzieścia pięć lat!
11 miesięcy temu / w drugą stronę
 
Pedofile się cieszą, im to uprości sprawę.
11 miesięcy temu / vera
 
Ten pan z Holandii stosuje konsekwentną logikę relatywizmu poznawczego. Spotkałam się z twierdzeniem, że fakt, iż 2x2=4, ogranicza wolność człowieka. Sprzeciw wobec filmu "Egzorcysta" oscylował wokół odmowy uznania faktu, że człowiek może podlegać oddziaływaniu istoty o możliwościach większych niż ma on sam. Hinduski naukowiec odrzucił etykę w medycynie i biologii, bo ona ogranicza wolność człowieka. Ostatecznie rzecz da się sprowadzić to powiedzenia Platona, że głupota jest przykładem nieskończoności, a wg Kanta dowodzi ona wyższości Ducha nad materią. Doskonały materializm zmuszałby człowieka do pełnej akceptacji materii, tymczasem skrajny materialista popada w irracjonalizm.
11 miesięcy temu / Hanka
 
A czy da się zmienić datę urodzenia? A czy da się zmienić kolor włosów ? A czy da się zmienić płeć?
11 miesięcy temu / trooper
 
Brawa dla tego pana. Argumenty przedstawia tożasame z argumentami transgenderowców i nie widzi powodu by jego traktować inaczej niż ich. Ma rację. :)
11 miesięcy temu / ja
 
Komu potrzebne takie wiadomości?? Panie Boże Wszechmogący niech Zstąpi Duch Twój i Odnowi Oblicze Ziemi Tej Ziemi. Nowenna Pompejańska zamiast oglądania TVN a dla Pana Boga nie ma rzeczy niemożliwych.
11 miesięcy temu / NNN
 
A czy można zmienić gatunek?
11 miesięcy temu / aaa
 
Jak dla mnie bomba. Zaraz zobaczycie wyzwolone europejskie społeczeństwa w jaką pułapkę wpadłyscie. Życzę wam wielu takich obywateli,którzy będą wymyślać coraz to nowe absurdy i rządac uznania ich realizacji. A niby dlaczego nie?! Skoro jeden facet chce mieć wpisane w dokumentach,że jest kobietą,bo tak czuję, i ma możliwość korzystania z damskiej ubikacji, to dlaczego inny nie może mieć prawa czuć się dwadzieścia lat młodszy niż wskazuje metryka i też czerpać z tego profity?.
11 miesięcy temu / An
 
Ciekawe, że ne było jeszcze protestów przeciw opresyjnemu prawu grawitacji. Mogliby na przykład skakać z dachu wieżowca z okrzykiem "precz ze spadaniem!"
11 miesięcy temu / Karol
 
Nie rozumiem , dlaczego media nagłaśnia przypadek osoby >chorej umysłowo< i to z Holandii. Poważne potraktowanie tej osoby przez sąd wskazuje , że w sądach U.E. pracują też chorzy umysłowo. Może stąd bierze się przekonanie w sędziów w Polsce o swojej >wyjątkowościzaraźliwe
11 miesięcy temu / iskierka
 
Jutro zawiązuje umowę z 10000 35 latków. Wnosimy ze chcą zmienić wiek na emerytalny a ja pobieram 10% od każdego miesięcznie. W ten sposób bez uciekania się do zmiany wieku zarobiłem na swoją własna emeryturę.
11 miesięcy temu / Kolego
 
Dobry pomysł! W sumie ja też chcę zmienić swój wiek!! Nie czuję się na swoje 35 lat! Czuję się na 70!!! Chcę aby przyznali mi już emeryturę i zmienili prawnie mój wiek!!!!
11 miesięcy temu / Ann
 
Ciekawy tekst, dający wiele do myślenia.
11 miesięcy temu / Justus Apostata
 
no, jeśli to trolling ze strony tego pana, to muszę przyznać, wersja master...
11 miesięcy temu / jj
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.