DZIŚ JEST:   17   LIPCA   2018 r.

Św. Aleksego Bożego
Św. Leona IV, papieża
 
 
 
 

Holandia: nożownik zaatakował przechodniów. Dwie osoby nie żyją, a kilka jest rannych

Holandia: nożownik zaatakował przechodniów. Dwie osoby nie żyją, a kilka jest rannych
REPORTERS © Maarten Brante

W miejscowości Maastricht w Holandii, niezidentyfikowany napastnik zaatakował nożem przypadkowych przechodniów. Na skutek odniesionych ran zginęły dwie osoby, a kilka jest rannych. Policja nie podaje szczegółów zdarzenia. Jak na razie nie wiadomo czy był to atak terrorystyczny.

 

Agencja Reuters poinformowała, że na południu Holandii w mieście Maastricht doszło do ataku nożownika, który napadł prawdopodobnie przypadkowych przechodniów. Ustalono, że w wyniku napaści zginęły dwie osoby, a kilka innych jest rannych. Bardzo możliwe, że de facto doszło do dwóch osobnych ataków, ponieważ ciała śmiertelnie ranionych osób znaleziono w jednej z części miasta, a pozostałe ofiary zostały napadnięte kilkaset metrów dalej. Policja nie podaje żadnych szczegółów związanych z atakiem. Na tym etapie nie wiadomo również, czy zdarzenie było atakiem terrorystycznym.

 

Holenderskie media podkreślają, że jak na razie nie ma pewności czy doszło do jednego, czy dwóch ataków. Podkreślono również, że nie jest znana liczba napastników, którzy brali udział w zdarzeniu. Policja aktualnie bada dokładne okoliczności śmierci dwóch osób, które zginęły od ciosów nożem.

 

Dziennikarze holenderskiego „De Limurgera” poinformowali, że ofiar ataku mogło być o wiele więcej, ale bardzo odpowiedzialnie zachowali się mieszkańcy osiedla, na którym doszło do tragedii. Media podają, że podnieśli alarm co miało wystraszyć sprawcę lub sprawców ataku.

 

 

Źródło: fakt.pl, thesun.co.uk

WMa

 

 

 


DATA: 2017-12-15 12:00
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Trzeba poczekać kilka lat jak przybędzie miłośników ubogacenia. Wtedy Holendrzy będą się chować jak karaluchy po zapaleniu światła. O wielcy politycy dziękujemy wam za takie życie. Oby was jak najszybciej piekło pochłonęło.
7 miesięcy temu / Predator
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.