DZIŚ JEST:   30   MARCA   2020 r.

Św. Jana Klimaka
Św. Leonarda Murialdo
 
 
 
 

Holandia: nowy poziom deprawacji najmłodszych. ZOO promuje zwierzęta "homo"

Holandia: nowy poziom deprawacji najmłodszych. ZOO promuje zwierzęta "homo"
fot. pixabay.com

Propagatorzy ideologii LGBT wśród najmłodszych znaleźli nowy sposób na dotarcie do najbardziej niewinnej tkanki społeczeństwa. Powołując się na argument „naturalności” homoseksualizmu, jedno z amsterdamskich ZOO ukazuje występowanie tego zjawiska wśród zwierząt i kieruje swoją ofertę przede wszystkim do najmłodszych.

 

Królewskie ZOO Artis w Amsterdamie tego lata pragnie ukazać „różnorodność seksualną w świecie zwierząt”. Oferuje wycieczki z przewodnikiem po „biseksualnych pingwinach, rybach zmieniających płeć, oraz samcach ptaków, które razem wysiadują pisklęta”. Artis angażuje się w festiwal „gejowskiej dumy” (Pride) odbywający się w stolicy Holandii od 27 lipca do 4 sierpnia. Wstęp na wycieczkę tematyczną "Homoseksualizm w królestwie zwierząt" jest darmowy.

 

Jak podaje portal De Telegraaf: „Homoseksualne zachowanie godowe (…) zaobserwowano u ponad 1500 gatunków ptaków i ssaków, w tym słoni, goryli, pingwinów, lwów i sępów. Nie chodzi tylko o seks; wspólne wychowywanie młodych przez pary jednopłciowe jest równie powszechne, zwłaszcza wśród gatunków ptaków”.

 

„Wiele bakterii i grzybów w ogóle nie uprawia seksu (…). Jednokomórkowa Tetrahymena ma siedem różnych płci. Każda płeć może się rozmnażać z dowolnym z sześciu innych rodzajów (…) istnieją również gatunki, które mogą zmieniać płeć, takie jak czarna, trójpasmowa ryba amphirion” – argumentuje holenderski portal.

 

„W tym roku nawet amsterdamskie ZOO już poczuło się w obowiązku zrobić specjalną akcję prezentowania zwierząt biseksualnych i zmieniających płeć, a największe media świętują w tym sukces. Ta akurat gazeta jest główna prorządowa i oficjalnie uważana za konserwatywną” – pisze na Facebooku Dominika Krupińska, prowadząca "jedyny polskojęzyczny serwis informacyjny o Kościele w Holandii i Belgii oraz chrześcijańskim dziedzictwie kulturowym dawnych ziem niderlandzkich": adoptkhol.blogspot.com.

 

O ile uwarunkowany ewolucyjnie hermafrodytyzm części gatunków (np. ślimaków) da się usprawiedliwić warunkami środowiskowymi, to jednak nazywanie anomalii w postaci „homoseksualizmu zwierzęcego” naturalnym jest dość dużym nadużyciem. Widać jak ideologia LGBT w Holandii, gdzie w marszach równości muszą brać udział przedstawiciele służb publicznych, a odmowa uczestnictwa w takim święcie grozi usunięciem z pracy, przyjęła już wymiar quasi-totalitarny.

 

Źródło: Facebook.com / detelegraaf.nl

PR    

 


DATA: 2019-07-25 15:19
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
4
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

@trooper Ech przyjacielu tu nie chodzi o sam akt mający prowadzić do prokreacji tylko o fakt popędu seksualnego. A dodatkowo w przypadku pingwinów odnotowano przypadki kiedy samiec zostawał z jajem sam z powodu śmierci samicy i dochowywał je z innym samcem. Nie mówię już nawet o lwich stadach bez samca gdzie potomstwo i zaspokojenie popędu odbywa się z udziałem tylko lwic.
8 miesięcy temu / Rudy
 
Co za durnie...
8 miesięcy temu / karol
 
Gejowska dżuma zajmuje coraz więcej miejsca. Trzeba postawić jej tamę. Im szybciej tym lepiej dla świata.
8 miesięcy temu / Piotr Majewski
 
Czy "naturalność" pedofilii i nekrofilii też będzie promowana? Oba zjawiska również występują powszechnie wśród zwierząt. Że o gwałtach nie wspomnę.
8 miesięcy temu / MB8
 
@Rudy Słyszałem, że 60 % samców pewnego gatunku nietoperza kopuluje z samcami. A teraz pytanie. Kiedy to zoo zacznie te homoseksualne pary rozmnażać i kiedy ujrzymy ich potomstwo? Kiedyś była akcja, że dwie hieny co ze sobą kopulowały zamknięto ze sobą. Przez 10 lat dziwiono się, że nie mają potomstwa. Okazało się, że to są samice.
8 miesięcy temu / trooper
 
Deprawacja czy Edukacja?
8 miesięcy temu / prof.Gabka
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.