DZIŚ JEST:   11   GRUDNIA   2019 r.

Św. Damazego I, papieża
Św. Daniela, pustelnika
 
 
 
 

HIV atakuje homokluby. Wyniki badań potwierdzają tezy głoszone przez Paula Camerona

HIV atakuje homokluby. Wyniki badań potwierdzają tezy głoszone przez Paula Camerona
fot. Gili Yaari/NurPhoto/ZUMAPRESS.com

Z raportów Światowej Organizacji Zdrowia wynika, że jedyną populacją, w której systematycznie rośnie liczba zakażeń wirusem HIV, jest populacja mężczyzn uprawiających seks z mężczyznami – podkreśla Bogna Białecka, psycholog.


Zakażonych jest aż 7,2 proc. bywalców warszawskich lokali dla homoseksualistów – wynika z europejskiego badania Sialon II. O rezultatach ankiety, którą przeprowadzono w Warszawie oraz w innych 12 europejskich miastach, informuje „Rzeczpospolita”.

 

Ankieterzy zbierali dane w miejscach często odwiedzanych przez „tęczowych”: barach, saunach, a zwłaszcza w nocnych klubach i dyskotekach. W Polsce w badania zaangażowany był Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny (NIZP-PZH).

 

Odsetek 7,2 proc. zakażonych nie należy do najwyższych w Europie. W Bukareszcie wśród bywalców homoklubów jest 18 proc. nosicieli wirusa HIV, w brytyjskim Brighton 17,6 proc., w Lizbonie – 17,1 proc., a w Barcelonie – 14,2.


Jednak jak podkreśla „Rzeczpospolita” odsetek stwierdzony w Warszawie i tak jest zdecydowanie wyższy niż polska średnia populacyjna. Z danych NIZP-PZH wynika, że w kraju zakażonych HIV lub chorych na AIDS jest 19 tys. osób, czyli pół promila populacji.

 

O prawdziwym obliczu homoklubów mówi Bogna Białecka: „Wiele takich klubów nie jest nastawionych na wymianę myśli, dyskusję, tylko na znalezienie partnera do seksu. Kontakt seksualny ułatwiają tu darkroomy, czyli specjalne zaciemnione, wydzielone pokoje, w których uprawia się przygodny seks”.

 

O medycznych konsekwencjach homoseksualizmu wielokrotnie mówił i pisał, bezpardonowo atakowany przez lewaków, dr Paul Cameron. Jego wystąpienia spotykały się z wściekłością i agresją „tęczowych” aktywistów.

 

Prawda w oczy kole…

 

 

 

luk

 

 

 


DATA: 2016-08-02 13:09
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

@Dodo Gej słowo normalne również tak samo jak homoseksualista albo mężołożnik, które stało się staroświeckie a szkoda. Sodomita wg współczesnej polszczyzny znaczy tyle samo co zoofil. W innych językach europejskich to słowo miało także inne znaczenia.
ponad 3 lata temu / trooper
 
Próbujesz zaadaptować slang jednej grupy (LGBT), dla której "gej" jest synonimem "homoseksualisty", do slangu innej grupy (JKM,WC), dla której "gej" ma być synonimem "homoideologa". Niestety, wtedy powinieneś za każdym razem doprecyzować, co dla Ciebie oznacza ten termin, by inni czytelnicy poprawnie odebrali Twoją intencję. Czy nie prościej byłoby olać "geja" i używać terminów jednoznacznych?
ponad 3 lata temu / do Leaf427
 
@Dodo Uwaga tylko częściowo słuszna. Wg. Korwina należałoby pisać homosie. Tfu...!Gej to homoś, który dorobił do bycia homosiem ideologię i często czerpie z tego tytułu korzyści np. Biedroń. Uwaga: gej może być hetero i tylko udawać homosia. Ciekawostka taka. Cejrowski miał do czynienia z gejami czyli homosiami z poczuciem misji.
ponad 3 lata temu / Leaf427
 
A lesbijki nie są zakażone? Robią to z prezerwatywą na języku czy jak? O nich też warto by wspomnieć
ponad 3 lata temu / goliath
 
Cóż za poprawność polityczna... "geje" a nie sodomici, samcołożnicy, czy naukowo: homoseksualiści? Słownictwo zgodne z życzeniami lobby dewiantów.
ponad 3 lata temu / do trooper i Leaf 427
 
Gdyby gryzonie miały taki odsetek zachorowań to ogłoszono by wielką akcję deratyzacyjną. Gdyby jakakolwiek inna grupa społeczna (np. listonosze)miała podobne wyniki to zarządzono by wielką akcję przymusowych badań, kwarantannę i leczenie. Ale to geje - nowy proletariat. Teraz nie dziwię się czemu Cejrowski nie chciał przyjąć prezentu od gejów mówiąc :To może być zahifione!
ponad 3 lata temu / Leaf427
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.