DZIŚ JEST:   10   KWIETNIA   2020 r.

Wielki Piątek
Św. Fulberta, biskupa
Św. Michała de Sanctis
 
 
 
 

Hiszpania: dzięki unijnym funduszom powstała agencja pracy dla „społeczności trans”

Hiszpania: dzięki unijnym funduszom powstała agencja pracy dla „społeczności trans”
fot. REUTERS/Brendan McDermid/FORUM

Pod rządami lewicy różne osoby z różnymi dewiacjami seksualnymi mają „życie jak w Madrycie” - i to dosłownie. W stolicy Hiszpanii działa już agencja pracy, która za cel stawia sobie „zmniejszenie bardzo wysokiej stopy bezrobocia w społeczności transseksualistów”. Agencja jest sponsorowana w ramach programu Ambar (Bursztyn) finansowanego z budżetu regionu Madrytu i pieniędzy Funduszu Społecznego (FFS) Unii Europejskiej.

 

Projekt był przygotowywany od wielu miesięcy. Pilotuje go stowarzyszenie LGTB Fundacja 26 Grudnia. „Pośredniak” w Madrycie otwarto ostatecznie 26 grudnia 2019 r. Agencja chwali się, znalazła już pracę na różnego typy umowy dla ok. 30 „transpłciowców”. Mają to być „ofiary dyskryminacji”, które z tego powodu często nie mogą zagrzać miejsca w jednej firmie. Agencja prowadzi szkolenia i znajduje im pracę w „przyjaznej atmosferze”.

 

Tymczasem bezrobocie wśród młodych ludzi poniżej 25. roku życia, wynosi w Hiszpanii 32,7 procent i jest najwyższe w strefie euro. W ciągu ostatnich miesięcy liczba młodych bezrobotnych w Hiszpanii stała się nawet większa, niż w Grecji i zdaje się, że ich seksualne preferencje nie mają tu akurat nic do rzeczy. Dlatego też powoływanie się promotorów programu Ambar na wysokie bezrobocie „osób transpłciowych w społeczności Madrytu” nie ma większego sensu.

 

Nie ma tu żadnych statystyk i liczb dotyczących ilości „osób trans” zamieszkujących w regionie madryckim, które poszukiwałyby rzeczywiście pracy. Agencja Ambar mówi o około 3 tys. osób trans mieszkających w Madrycie i twierdzi, że bezrobocie w tej grupie wynosi nawet 80 proc. Zdaje się, że to liczba osób, które po prostu nie pracują, ale niekoniecznie aktywnie jakiejkolwiek pracy szukają. Jest to raczej wkroczenie ideologii LGTB na rynek pośrednictwa pracy ze sprytnym wykorzystaniem m.in. pieniędzy unijnych. Trzeba pamiętać, że także i my jako podatnicy UE na owe fanaberie ideologiczne w Hiszpanii też się dokładamy.

 

Wymyślone statystyki mają uzsadniać tworzenie takich „specjalistycznych pośredniaków”. Tylko czekać, aż powstaną też placówki dedykowane osobno dla kolejnych literek tęczowego alfabetu – lesbijek, gejów, biseksualistów, queer, etc. Uzasadnienie zawsze się znajdzie.

 

Pedro Bogo, dyrektor „specjalistycznej agencji Ambar” mówi, że „to brutalna rzeczywistość skazuje ich na marginalizację”. Dlatego jednym z celów agencji jest „podnoszenie świadomości i mediacja z firmami w celu promowania i ułatwiania profesjonalnej integracji osób trans”. Agencja ma szkolić i zapewniać szukającym zatrudnienia „środowisko pracy wolne od transpłciowej dyskryminacji”. Prowadzą kurs fryzjerski, estetyki i mody.

 

Dodatkowo jest to miejsce indoktrynacji. Placówka oferuje „spersonalizowany projekt integracji społeczno-zawodowej, który ma na celu zapewnienie alternatywnych szkoleń i zatrudnienia”.

Organizowane są tam również warsztaty i szkolenia z zakresu mieszkalnictwa i opieki zdrowotnej.
Foundation December 26 stoi za wieloma inicjatywami tego typu, które sponsorują władze regionu Madrytu. Tworzy dzienne ośrodki pobytu dla „seniorów LGTB”, podejmują działania na rzecz „kompleksowej ochrony przed LGBTI-fobią”, itp. Współpracują też z Zielonymi. Tak powstał np. projekt kampanii „Solar Pride”. To „wspólna walka ze zmianami klimatu o nowy model energetyczny i o prawa osób LGBTI na świecie”. Np. część dochodów z fotowoltaiki (też dotowanej przez państwo) jest przeznaczane na działania lobbystów LGTB. Czyli jeszcze jeden... „nowy wspaniały świat”.

 

Bogdan Dobosz


DATA: 2020-02-17 08:27
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
3
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Nie masz pracy? Zostań transem.
1 miesiąc temu / A.G.
 
Strefa wolna od normalnych...
1 miesiąc temu / Teodor...
 
Kurs mody. A dlaczgo nie programowania maszyn przemysłowych? Nie mam wiecej pytań.
1 miesiąc temu / J
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.