DZIŚ JEST:   22   WRZEŚNIA   2020 r.

Św. Maurycego z Towarzyszami
Św. Tomasza z Villanueva
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Zmieniłem zdanie o panu Owsiaku, jednak Ci co doszukiwali się jego korzeni meli dużo racji -jego wypowiedź to potwierdza dosłownie
ponad 4 lata temu / Gogol
 
Wg.prawa międzynarodowego za zbrodnie na terenie okupowanym odpowiada okupant.SS-man złapany na rabunku mienia żydowskiego był karany śmiercią.Polacy w Jedwabnem zrobili co im kazano.
ponad 4 lata temu / RudyHarry
 
On wie bo wtedy realizował silk-przystanek i wszystko widział
ponad 4 lata temu / sarin
 
Liczący sobie 115 wiosen Owsiak był naocznym świadkiem wydarzeń w Jedwabnem,stąd wszystko najlepiej wie.To wybitny historyk,więc skoro taki wielkie,a nawet olbrzymi autorytet, mówi,ze mordowali Polacy, to znaczy,ze nie mordowali Niemcy.Niech żyje Owsiak, człowiek znacznie wiarygodniejszy niz Grosssbaum.
ponad 4 lata temu / szumowina
 
Już on dobrze wie jak było za komuny, bieda z nędzą zwłaszcza jako syn oficera milicji cierpiał strasznie. Teraz jak widać para się historią współczesną a jedynym pewnym źródłem jest niejaki Gross, który jako poparcie swojej teorii podał senne wizje. Amen. Przyklepane co w książce napisane.
ponad 4 lata temu / Marjan
 
Oczywiście, że Niemcy nie brali udziału w mordzie w Jedwabnem! Żydów mordowała bliżej nie określona i nieznana nacja nazistów, która wybrała Hitlera na wodza swego narodu mówiąca niemieckim językiem, nieznanym w Europie po dziś dzień! Ta nieznana nacja spowodowała śmierć w wyniku wywołanej wojny, bagatela jakieś 60 milionów obywateli!
ponad 4 lata temu / wolny Polak
 
Owsiak tak jak Gross z historią ma mało wspólnego lub nic niewiedza tych panów jaką publicznie wygłaszają pokazuje ich niewiedzę albo celowe działanie. tereny Polski w czasie 2 wojny światowej były pod okupacją Niemiec, to jest fakt nie zaprzeczalny, pod okupację Niemiec które wywołały tą wojnę, to Niemcy są odpowiedzialni za tę zbrodnię, za zbrodnię którą trzeba dokładnie zbadać aby historia poznała prawdziewe jej oblicze.
ponad 4 lata temu / Sylwester
 
a ja nie słucham jego opinii także przez to i wiele innych ....
ponad 4 lata temu / mucha
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.