DZIŚ JEST:   26   MAJA   2019 r.

VI Niedziela Wielkanocy
Św. Filipa Neri
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


:) trzeba się napstrykać by znależć, blokady pozakładali:) ,,ustawa z dnia 18 marca 1921 roku o zwalczaniu przestępstw z chęci zysku, popełnionych przez urzędników. (Dziennik Ustaw Nr 30 poz.177) dziękuję, nic więcej w temacie:)
6 miesięcy temu / szpulas11
 
A jak nazwać tych, którzy sprzedają i kupczą wolnością i prawami INNYCH ? Którzy za nic mają PRAWDĘ i życie bliźniego ? Dla których liczy się jedynie własne JA i to co MOJE w obfitości bez granic. Na co dzień ci kulturalni wygalantowani . Bełkocą od rzeczy w debatach i na rautach o niczym byle się załapać na intratny interes. Bezwzględni Egoiści. >Kinole< to pasuje to tych po nowemu zhumanizowanych przez media co czerpią z zdemoralizowanego kina zachodniego. Patrzą i chcą po nowemu inaczej wszystkiego poczynając od sexu. >Łysole< taka moda. Nie we włosach potencjał intelektualny. Tylko w mózgu - rozumie. Co do >nagrań, które idą w świat< to każdy NORMALNY pokazuje to co normalne i prawdziwe a nie chwali się patologią którą posiada także Zachód, czyli ten kulturalny świat do którego wzdychasz i tęsknisz. Tam źródło zarazy. Nowy świat dopiero zaczyna ujawniać swoje OBLICZE i swoją AGRESJĘ poprzez BEZKOMPROMISOWOŚĆ w stosunku do wszystkich myślących inaczej.
6 miesięcy temu / iskierka > Cóż z bujną czupryną jak H.G.W.
 
Po 1918-tym w Polsce pozostały olbrzymie grupy agentów niemieckich, ruskich i innych, potem mieszali i przeszkadzali. Podczas Powstania Warszawskiego na jednym brzegu Wisły mordowano Patryiotów i ludność a na drugim czekali kolejni mordercy aby dokonywać dzieła unicestwienia elit i Polaków przez dziesięciolecia, czekali z taborem swoich pseudo polskich polityków, sędziów, lekarzy, profesorów. Te przywiezione w taborach "śmieci" do tej pory niszczą Polskę ze zdwojoną siłą, ponieważ sprzedając Polski majątek za bezcen lewakom zachodnim, kupili se ich wsparcie. Dopóki nie wyczyścimy "śmieci" i zarażonych ich kłamstwami karierowiczów to nie dokonamy w Polsce nic dobrego.
6 miesięcy temu / Dor
 
a kim są ci nazywający się patriotami-90% to narodowcy ,kinole ,i agresywni łysole ,potem nagrania takich "patriotów " idą w świat ,dobrze zrobiła choć to niewiele pomoże
6 miesięcy temu / cóż
 
Tak jak przewidywano mamy do czynienia ze spiskiem. Prezydent Warszawy zabrania Marszu Prezydent Duda ogłasza przejęcie Marszu z urzędu. Nic nie dzieje się przypadkowo. Cele Agendy są nadrzędne i wymuszają porozumienia. A gdzie prawa Tych Polaków, którzy byli pierwsi ? Jeszcze jedno, czy Min. Brudziński sprawdzi zasadność i prawdziwość >masowych< zwolnień lekarskich dla policji. Czy też ma to być zachęta do tolerowania łamania prawa. Władza znowu się skompromitowała . A może o to chodzi ? Lepiej żeby Nami rządzili oświeceni urzędnicy unijni bo sami NIE POTRAFIMY.
6 miesięcy temu / iskierka
 
Warszawiacy wybrali ucznia Gronkowca na prezydenta to teraz niech cierpia przez kolejne lata za swoja glupote
6 miesięcy temu / ada
 
@ agricola Trolujesz, czy czytasz wybiórczo bez zrozumienia? Wszystko jest w poprzednim komentarzu. Wkładanie wszystkich do jednego worka i mówienie, że każdy, kto trafi do takiej wspólnoty jest zły, to rzucanie oszczerstw. Może brakuje obecnie jasnej reakcji i nadzoru ze strony hierarchów kościelnych, a niektóre wspólnoty powinny zostać rozwiązane, bo więcej tam protestantyzmu, niż prawdziwej wiary, ale to inny temat.
6 miesięcy temu / sisi
 
Warszawa i nie tylko, jest pod zaborami PO. Bez powstania narodowego z przywództwem odważnego Kapłana, wiernego Tradycji Kościoła i sprowadzającego błogosławieństwa nie odzyskamy wolności. A wtedy był KSIĄDZ Popiełuszko i odzyskaliśmy wolność. Króluj nam Chryste!
6 miesięcy temu / [email protected]
 
Podajcie ją do sądu z prywatnego aktu oskarżenia za łamanie prawa
6 miesięcy temu / irtur
 
No nieźle ten Daniels co to zarządza szabesgojami w W-wie ukartował w rocznicę przewroty w Piotrogrodzie. HGW zakazuje, a my uruchamiamy nasz banderowski-żydowski po tej samej trasie. Zważcie jaka szybkość podjętych decyzji. Telefon wystarczy i już się robi. Polacy opamiętajcie się!
6 miesięcy temu / tom
 
Prezydent stolicy zakazuje Marszu Niepodległości! Z całą pewnością nie działa ona w interesie Polski, lecz jak sama przyznała, są to polecenia z Unii. Jak Polska śmie świętować swoje odrodzenie! A tyle wysiłku narodowi socjaliści z Niemiec włożyli by już nigdy... No cóż, hgw udowodniła jak blisko jej do Rzewuskiego, Branickiego czy Szczęsnego Potockiego.
6 miesięcy temu / naxa
 
ta kobieta dawno powinna siedzieć, a nie się mądrować i szkodzić Polsce
6 miesięcy temu / orzełek
 
Co maja czy moga zrobic narodowcy? Jesli maja dobre intencje i chca wyjsc z podniesiona glowa, to jest prosta, choc moze juz nieco spozniona recepta. A wiec nalezy natychmiast uruchomic zaplecze innego glownego miasta w kraju gdzie owy przemarsz moglby sie odbyc. Takie awaryjne rozwiazanie powinno byc juz od samego poczatku tej chwalebnej inicjatywy brane pod rozwage. Stolica nie jest w reach Polakow, tymbardziej jest ku temu powod aby urzadzic niespodzianke tym co zaprzedaja Polske w obce rece ..
6 miesięcy temu / Bartek
 
Wspieram środowiska narodowe.
6 miesięcy temu / tomek
 
@sisi."w tzw. ruchach charyzmatycznych są zgniłe owoce, jak HGW,"????? A tam są jakiekolwiek "jadalne" Owoce?
6 miesięcy temu / agricola
 
Niektórych z Państwa bulwersują słowa, że ksiądz Isakowicz-Zaleski uczestniczył w rekolekcjach, w których przemawiała HGW, a przecież w ramach rekolekcji czasami ludzie świeccy również dają świadectwa. Może i w tym przypadku było podobnie. Niestety w tzw. ruchach charyzmatycznych są zgniłe owoce, jak HGW, ale są też dobre strony. Na przykład w Odnowie w Duchu Świętym był także Pan Maciej Bodasiński, który razem z Panem Lechem Dokowiczem zainicjowali piękną akcję "Różaniec do granic", a w tym roku kolejną wspaniałą inicjatywę - odpowiedź na prośbę Najświętszej Maryi Panny, czyli pokuta i nabożeństwa pierwszych sobót miesiąca. Wydaje mi się, że zupełnie niepotrzebne jest takie "czepianie się słów" księdza Tadeusza.
6 miesięcy temu / sisi
 
Co zrobią narodowcy? To samo co geje w Lublinie. Odwołają się. A jak i to nie pomoże to niech osoba prywatna zrobi Marsz Niepodległości.
6 miesięcy temu / trooper
 
Ks.Isakowicz pisze "Sam uczestniczyłem w rekolekcjach, które głosiła z ambony w kościele św. Andrzeja w Krakowie dla bankowców."To już kapłanów nie mamy i nawet ten zacny Kapłan poszedł na rekolekcje ,które głosiła jakaś kobieta.Czcigodni Księża miejcie trochę Ducha Bożego.
6 miesięcy temu / Anna
 
@Angelika: nie wymagaj logiki od totalniaków. Tam są tylko interesy.
6 miesięcy temu / ma
 
Czy może mi ktoś wyjaśnić dlaczego Polaków wyzywa się od nazistów itd skoro to naziści nienawidzili Polaków i ich zabijali? Z tego co się uczyłam na historii pamiętam, że nasze ziemie miały być dla nich lebensraum,Polacy mieli albo zostać wymordowani, albo wywiezieni za Ural. Jak można więc mówić, że Polacy = naziści, czyli nasi opresorzy??
6 miesięcy temu / Angelika
 
Ile niepodległości było w tych stu latach, trzeba zapytać. Zmieniają się okupanci, ale łączy ich ten sam duch.
6 miesięcy temu / Antymodernista
 
:)zlot ,,nazistów,, naziści to skrót od ,,,,,,narodowo SOCJALISTYCZNEJ partii niemieckich! robotników,,,,,,,
6 miesięcy temu / szpulas11
 
Cenzor "Niezależnej" nie puścił mojego posta o treści, jak myślicie dlaczego. "PiS, PO, PSL,SLD to jedna banda sprzedawczyków z Okrągłego Stołu i Magdalenki. Jak rządzący PiS olał Marsz Niepodległości bo nie po drodze mu z polskim narodem, jak Morawiecki powiedział że nie pójdzie bo boi się prowokacji to co miała zrobić ich koleżanka HGW. Czy naprawdę wierzycie że PiS to partia inna niż pozostałe ?.
6 miesięcy temu / Leon
 
Rzeczywiście Warszawa ostatnio wiele wycierpiała przez "agresywny nacjonalizm"!Co roku było więcej Polaków patriotów i co roku dłużej maszerowali.Pewnie chodzi o to by w setną rocznicę odrodzenia Ojczyzny,3/4 Polski nie przyjechało manifestować swojego umiłowania dla niej.Ta osoba,która zakazała MN zapisze się w historii naszego kraju,ale po niechlubnej stronie,tam gdzie Branicki i jego kumple się znajdują.
6 miesięcy temu / wer
 
To jest prosty test: jak daleko można się posunąć, aby wywołać eksplozję gniewu Polaków!
6 miesięcy temu / Andrzej
 
To się już zaczęło, więc albo pójdziemy drogą Węgrów, albo
6 miesięcy temu / jac
 
Cytat: "...prawnicy narodowców przygotowują odwołanie od decyzji prezydent..." - no to zobaczymy kiedy sąd to rozpatrzy? Przed czy po 11 listopada?
6 miesięcy temu / anonimowy_galeon
 
mimo wszystko radziłbym nie iść na Marsz. Praktycznie każda kropla krwi jaką Polacy przelali przez ostatnie 300 lat była z obcej inspiracji. Lepiej zmądrzeć i przeczekać bez strat.
6 miesięcy temu / Pejot
 
Idźmy wszyscy na Marsz. Nie możemy pozwolić, aby zatrzymali nas sodomici!
6 miesięcy temu / krisbac
 
Może Admin puści... HGW chce przelewu polskiej krwi albo jest bez wyobraźni.
6 miesięcy temu / Kasandra
 
:) szmaty głosują na szmaty(szmata za Boris,em Vian,em:) a póżniej psioczą(za PWN:)
6 miesięcy temu / szpulas11
 
@Agilla: Jak to kto? Die Polizei i der Bundeswehr.
6 miesięcy temu / ma
 
@qlnick Po Twym wpisie nie jestem pewny, czy masz się z czego cieszyć, tak jak w ostatnich zdaniach, bo język masz człowieku iście łajdacki.
6 miesięcy temu / 123
 
Skoro Pan Prezydent, Pan Premier i inni przedstawiciele tchórzliwej władzy odmówili uczestnictwa w marszu z obawy na prowokacje, to nawet lider grupy przestepczej jaką jest HGW nie miała wyjścia musiała marszu zakazac. Tak oto władza podłożyła sie HGW!
6 miesięcy temu / Mirosław Kubicki
 
Warszawa p. Trzaskowskiego i p. Rabieja "kocha, lubi, szanuje" to ma p. Hanię i będzie miała Marsze Równości... I tera będą hasła: "Witaj w raju deweloperów" i "Nasza tęczowa stolica najpiękniejsza jezd".
6 miesięcy temu / ma
 
Kto zatrzyma 100 tys. pochód, jeżeli jak twierdzi HGW policja jest na L-4 ? Czy ona wyłączyła logiczne myślenie ?
6 miesięcy temu / Agilla
 
Gdyby to był tęczowy marsz to mógłby przemaszerować w asyscie policji.
6 miesięcy temu / Zeno
 
Wobec tego należałoby zadać pytanie. Czy my aby na pewno tą niepodległość odzyskaliśmy!? No ale ja się cieszę. Ludzie tym bardziej sobie uświadomią, że są traktowani jak w okresie zaborów. To wspaniała wiadomość niech te bydlaki pokazują swoją prawdziwą twarz a jakże! I się okaże właśnie dzięki temu, że w Warszawie pojawi się więcej ludzi niż początkowo miało być. Brawo niech maski spadają. Niech łajdacy się łajdaczą a święci się uświęcają!
6 miesięcy temu / qlnick
 
ale przecież w ostatnich wyborach naród wyraźnie pokazał kogo chce aby nimi rządzili. to nie jest decyzja Gronkieiwcz Walc tylko wszystkich tych, którzy na nią głosowali.
6 miesięcy temu / Zainteresowany
 
W odpowiedzi na takie dictum. W Sanktuarium Matki Bożej Bieszczadzkiej w Ustrzykach Dolnych zostanie odprawiona Msza św. Niezłomnych i dziesięciu wieków istnienia Polaków, Msza Wszechczasów w intencji:"Za Marsz Niepodległości aby Naród Polski odnowiony we Mszy Wszechczasów cieszył się wolnością w swojej Ojczyźnie". Niedziela 11.11.2018 godz.13.30 ul. Jasień 6 Ustrzyki Dolne. Zapraszamy do podobnej inicjatywy wszystkie środowiska Świętej Tradycji.Kyrie eleison.
6 miesięcy temu / Leo
 
Najbardziej przeraża to zdanie "Sam uczestniczyłem w rekolekcjach, które głosiła z ambony w kościele św. Andrzeja w Krakowie dla bankowców."
6 miesięcy temu / 123
 
na podlasiu są problemy z odbiorem telewizji publicznej,nie wiem czy to przypadek,ale to już chyba trzeci dzień,może znowu coś kombinują..
6 miesięcy temu / Bożena
 
Witamy w republice polin.
6 miesięcy temu / Jacek
 
No żesz...... A może trzeba przenieść stolicę. Tylko gdzie?
6 miesięcy temu / Kasandra
 
Skandal!! To jest szatanskie! Diabeł się miesza bo mu się nie podoba i chce nam święto zniszczyć!
6 miesięcy temu / Gość
 
Wezwie ta wiedźma posiłki z zagranicy? Czy może to zrobić prezydent miasta?
6 miesięcy temu / matkaPolka
 
Polacy nie mogą ale sodomici mogą.
6 miesięcy temu / jozefbiega
 
A nie mówiłem!!!
6 miesięcy temu / TZ.
 
Bez wolności zgromadzeń nie ma demokracj. Czy ludzie nie mają już nawet prawa świętować odzyskania niepodległości?
6 miesięcy temu / Toni
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.