DZIŚ JEST:   22   PAŹDZIERNIKA   2019 r.

Św. Salome
Św. Jana Pawła II
 
 
 
 

Haniebne słowa Frasyniuka: Stefan W. był jak Żołnierz Wyklęty

Haniebne słowa Frasyniuka: Stefan W. był jak Żołnierz Wyklęty
fot. Grzegorz Kozakiewicz/FORUM

- Uznał, że to jego ostatnia misja jako Żołnierza Wyklętego – powiedział Władysław Frasyniuk na antenie TVN24 o zbrodni Stefana W., dokonanej na Pawle Adamowiczu.

 

W oburzającej tyradzie Frasyniuk przyznał, że za zbrodnię odpowiada partia rządząca, która „zgotowała nam to piekło”. – Nadal partia rządząca przesyła sygnał, że z Żydami i złodziejami z Platformy trzeba skończyć – kontynuował absurdalny wywód Frasyniuk.

 

Najbardziej oburzające były jednak słowa Frasyniuka, w których porównał Stefana W. do… Żołnierzy Wyklętych. – To ten człowiek, który nie zniósł presji więziennej, ale w więzieniu nasłuchał się o zdradzieckich mordach. (…) Uznał, że to jego ostatnia misja jako Żołnierza Wyklętego – zaznaczył były polityk.

 

Frasyniuk z przekonaniem ocenił również, że mord dokonany przez Stefana W. był mordem politycznym, zaś sam sprawca „to nie jest chory psychicznie człowiek”. – Bo wiedział, kiedy uderzyć, którego dnia – perorował niegdyś członek Unii Wolności.

 

Stefan W. brutalnie zamordował prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza, podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy w Gdańsku. W sobotę odbył się pogrzeb zamordowanego.

 

 

Źródło: wpolityce.pl

ged


DATA: 2019-01-22 21:44
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
3
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Proszę nie oczekiwać od nn zdolności czytania ze zrozumieniem. Wiele razy udowodnił że tego nie potrafi.
8 miesięcy temu / do gienek
 
@gienek-Co ma piernik do wiatraka?
8 miesięcy temu / nn
 
@nn: Wszystko. Kilka pieczeni zostaje upieczone na jednym ogniu. Społeczne oburzenie ma być uzasadnieniem do wprowadzenia terminu "mowa nienanawisci" i wstępem do likwidacji wolności słowa. Początek zamordyzmu dla ludzi którzy mówią prawdę i dla katolików nie może dotyczyć tylko Europy Zachodniej. Totalitarny NWO - produkt realizowany również przez POPiS musi objąć wszystkie panstwa
8 miesięcy temu / gienek
 
Jak kogoś Pan Bóg chce ukarać to mu rozum odbiera.
8 miesięcy temu / Kpt. Żbik
 
@gienek-Co ma to wspólnego z tematem
8 miesięcy temu / nn
 
Jeśli w USA na liście ?Global Thinkers? Tusk został ogłoszony jednym ze 100 najważniejszych intelektualistów świata ostatniego roku w kategorii ?ekonomia i biznes? z uzasadnieniem za zdradę własnego narodu, nie można dziwić się Frasyniukowi. Odbywa się konkurs na największą podłość. Wszyscy zawodnicy mają teraz szokować nas i jury coraz to bardziej. Będą prześcigać się w łajdactwie, bowiem to da im uznanie organizmów satanistycznych. @nn: zapytaj członków lóż masońskich szkockich, francuskich, sufistów czyli masonerii islamskiej, kabalistowów z Chabad, ludzi z Amber Gold założonego przez Kolomojskiego. O Adamowiczu pozytywnie wypowiada się najwyraźniej ekumeniczna nadloża Gwiazda Morza z największego matecznika masońskiego Europy - Gdańska. A może zapytaj Rotary Club bądź właściciela karetki oznakowanej cyrklem i wegielnicą i obecnej w czasie cyrku Owsiaka na miejscu i w czasie zabójstwa tego dnia. Potem opisz wnioski. Niestety nadchodzi piekło na ziemi.
8 miesięcy temu / gienek
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.