DZIŚ JEST:   13   SIERPNIA   2020 r.

NMP Kalwaryjskiej
IV Objawienie w Fatimie
Św. Hipolita, męczennika
Św. Jana Berchmansa
 
 
 
 

Handlarze ciałami abortowanych dzieci finansowali organizację Wandy Nowickiej

Handlarze ciałami abortowanych dzieci finansowali organizację Wandy Nowickiej
Fot. Lukasz Dejnarowicz / FORUM

Aborcyjna korporacja Planned Parenthood wspierała finansowo środowisko Wandy Nowickiej, informuje TV Republika. Wicemarszałek Sejmu od ponad 20 lat angażuje się w Federacji na Rzecz Kobiet i Planowania Rodziny. Częścią „Federy” jest Towarzystwo Rozwoju Rodziny. To ta instytucja otrzymała od dzieciobójczej organizacji zza oceanu 430 tysięcy dolarów.

 

O zbrodniczym procederze uprawianym w klinikach aborcyjnych Planned Parenthood informujemy od początku ujawniania sprawy. Od kilku tygodni amerykańskie środowisko pro-life ujawnia nagrania, na których władze korporacji z uśmiechem na ustach opowiadają o handlu członkami dzieci zabitych w wyniku aborcji. Teraz na jaw wychodzą związki organizacji z polskim przemysłem aborcyjnym.

 

Kontakty Wandy Nowickiej z aborcyjną międzynarodówką są powszechnie znane. Sąd w dwóch instancjach przyznał, że marszałek sejmu jest na liście płac przemysłu aborcyjnego. Wyrok taki miał związek z procesem, jaki Nowicka wytoczyła Joannie Najfeld.

 

Okazuje się, że postać lewackiej poseł wiąże się także z Planned Parenthood. Organizacja w latach 2001-2008 wsparła Towarzystwo Rozwoju Rodziny kwotą łącznie 430 tysięcy dolarów. Towarzystwo jest częścią Federacji na Rzecz Kobiet i Planowania Rodziny, kierowanej właśnie przez Wandę Nowicką.

 


Źródło: telewizjarepublika.pl

MWłDATA: 2015-08-04 14:17
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
4
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

I jak tu takim osobom wierzyć?... Jak ona może prezentować obywateli w Polskim Sejmie?... Jak ona na może w ogóle mówić i jakiejkolwiek moralności czy uczciwości?...????????????????????
9 miesięcy temu / Sabina D.
 
I co z tego?
10 miesięcy temu / Aniol
 
Morderstwo nienarodzonyh dzieci nazywa się planowanym rodzicielstwem. To jest jak naplucie, spoliczkowanie i wyśmianie w twarz
10 miesięcy temu / Jarek
 
Plus pepsi i napoje energetyzujące. Dla poprawy smaku. Mam nadzieję, że to jednak nie jest prawda..
ponad 5 lat temu / Znalezione w sieci
 
@ Antyadolf - a teraz z dzieci kosmetyki dla bogatych paniuś i nie wykluczone, że dla pani AN tez. Nie trzeba Adolfa - on ma duzo dzieci.
ponad 5 lat temu / blanka
 
Rasizm, kanibalizm, okultyzm, aborcja i handelek. Jednego mają ojca. Jest on Wrogiem Naszego Pana Jezusa Chrystusa i naszego zbawienia.
ponad 5 lat temu / Leo
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.