DZIŚ JEST:   20   STYCZNIA   2021 r.

Św. Sebastiana, męczennika
Św. Fabiana, papieża, męczennika
 
 
 
 

Hajda na prof. Chazana. Lewicowo – feministyczne środowiska próbują oczernić obrońcę życia

Hajda na prof. Chazana. Lewicowo – feministyczne środowiska próbują oczernić obrońcę życia
fot. MA

Trwa ofensywa wymierzona w prof. Bogdana Chazana. Przeciwnicy lekarza opowiadającego się za pełną ochroną życia chcą wywrzeć nacisk na Naczelną Izbę Lekarską, by ta odebrała mu prawo do wykonywania zawodu.

 

Pod petycją w tej sprawie podpisało się ok. 17 tys. osób. Akcja poparta jest relacjami pacjentek, które utrzymują, że miały styczność z zaangażowanym w obronę życia poczętego lekarzem. Kobiety kierują pod jego adresem niewybredne epitety i twierdzą, że jest on „nieczułym i okrutnym potworem”.

 

Pacjentki twierdzą, że lekarz zasłaniając się klauzulą sumienia miał je szykanować i odmawiał im prawa do podstawowych świadczeń, dezinformował je i potępiał. Dość dodać, że owym „świadczeniem” miałaby być np. aborcja.

 

Zgoła odmienne doświadczenia z wizytą w gabinecie prof. Chazana mają kobiety, które przyszły do niego, by urodzić, a nie uśmiercić swoje dziecko. Te nie kryją wdzięczności wobec lekarza i podkreślają jego ogromne zaangażowanie w każdy przypadek. – To była pierwsza ciąża, więc tym bardziej trudna, a profesor pomógł nam przez to wszystko przejść – powiedziała pani Elżbieta w rozmowie z „Gazetą Polską Codziennie”. - To lekarz wyjątkowo oddany opiece nad mamami i jego dziećmi. Mamy do niego zaufanie, pomógł naszym dzieciom przyjść na świat – dodała Kinga Małecka-Prybyło.

 


Źródło: „Gazeta Polska Codziennie”

MA


DATA: 2016-10-27 13:00
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Przecież już przytoczyłem. Skoro masz sklerozę, lub nie potrafisz odczytać kilka postów niżej, łaskawie powtórzę. Jeśli nie masz na nazwisko Katolik, to każde inne wyjaśnienie jakobyś rzekomo był katolikiem, w związku z twoimi antykatolickimi wpisami na tym forum, byłoby bezsensowne. Gdybyś znał sensowne (poza nazwiskiem Katolik) wyjaśnienie tej nielogicznej sprzeczności (katolik głoszący antykatolickie poglądy), podałbyś jej. Skoro nie podałeś i cały czas nie podajesz, a jedynie rzucasz bezsilne inwektywy bo jak zwykle ponosząc porażkę nie możesz się z nią pogodzić, to już wyłącznie twój problem :-D
ponad 4 lata temu / do Stormer
 
Logiczne? No to przytocz swoje tezy i sprawdzimy jak są logiczne. Piszesz o czymś, o czym nie masz bladego pojęcia. Zdawałeś kiedykolwiek jakikolwiek egzamin z logiki formalnej lub ogólnej? Albo choćby z filozofii? :-D
ponad 4 lata temu / do do Stromer
 
Uważasz że katolik powinien zmienić lekarza, bo potrafi coś czego nie potrafisz, czyli wyciągać i rozumieć logiczne wnioski? Zachowujesz się jak pacjent uważający lekarza za wariata :-D
ponad 4 lata temu / do Stormer
 
Bezsensowne? No tak, jak się ma obsesje i nerwice to wszystko jest bezsensowne. Musisz zmienić lekarza bo obecny jest do bani! :-D
ponad 4 lata temu / do do Stormer
 
Bo masz na nazwisko Katolik? Każde inne wyjaśnienie, w związku z twoimi antykatolickimi wpisami na tym forum, byłoby bezsensowne :-D
ponad 4 lata temu / do Stormer
 
Do Katolików mam tyle, że jestem Katolikiem. Teraz wiesz, komu wszystko zawdzięczam :-D
ponad 4 lata temu / do do Stormer
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.