DZIŚ JEST:   15   LIPCA   2020 r.

Św. Bonawentury, Doktora Kościoła
Św. Włodzimierza, księcia
 
 
 
 

Gwiazdor Hollywood nakręci w Polsce dwa filmy. Oba o chrześcijańskim przesłaniu!

Gwiazdor Hollywood nakręci w Polsce dwa filmy. Oba o chrześcijańskim przesłaniu!
#POLSKA    #FILM    #HOLLYWOOD    #CRISTIADA    #AKTOR    #BALDWIN    #STEVEN BALDWIN    #JEGIERSKI

Polskę odwiedził Steven Baldwin. Amerykański aktor, producent, reżyser i scenarzysta filmowy i telewizyjny we współpracy z FT Films z Rzeszowa zamierza nakręcić w Polsce co najmniej dwa filmy. Mają to być produkcje z dobrym przesłaniem, poruszające również kwestie wiary w Boga. Aktor otwarcie i publicznie mówi o swoim nawróceniu i chętnie angażuje się w projekty, które mają na celu ewangelizację oraz pomoc chrześcijanom.


Steven Baldwin powiedział, że jest pod wrażeniem polskiej historii, miłości do ojczyzny i ojczystego języka oraz chrześcijańskich korzeni. Ma nadzieję, że wszystkie te wartości uda mu się pokazać w filmach i że będą one inspiracją dla młodych ludzi.

Pierwszy film pt „Trzy Korony. Święci i bohaterowie” to thriller historyczny w międzynarodowej obsadzie. Ma to być emocjonujący film akcji opowiadający o polskich świętych i bohaterach na przestrzeni ponad tysiąca lat. W odkrywanie dobra, piękna i prawdy wciągają widza trzy sceny. W pierwszej rycerz ucieka przed jeźdźcami ze schowaną pod płaszczem królewską koroną. W drugiej scenie Ali Agca w pokoju hotelowym przygotowuje broń, by strzelić do Jana Pawła II. W trzeciej scenie młody chłopak w USA dowiaduje się o spadku, po który musi udać się skrytki bankowej. Okazuje się, że jest to wykonana ze złota dłoń. Chłopak odkrywa, że należała ona do figury Jezusa Chrystusa, która w XVII wieku znajdowała się w skarbcu na Kremlu. Śledząc losy bohaterów filmu, widz odkryje dzieje kluczowych świętych i bohaterów od 966 roku do dnia dzisiejszego. A ich oczami zobaczy piękną, bogatą i prawdziwą historię Polski.

Będzie to pierwszy film z cyklu poświęconego świętym i bohaterom z całego świata na przestrzeni dziejów od początku chrześcijaństwa. Zdjęcia do filmu będą realizowane w Polsce, Ameryce Północnej, Europie i na Bliskim Wschodzie.

Druga produkcja to thriller sensacyjny „Basia” - film z udziałem m.in. słynnych hollywoodzkich braci Baldwinów oraz brytyjskiego gwiazdora Richarda Coyle‘a.

Będzie to pełen zwrotów akcji film sensacyjny, do którego zdjęcia będą kręcone w USA oraz w Warszawie i na Podkarpaciu. Pierwsza scena filmu rozgrywa się na pokładzie samolotu lecącego z Rzeszowa do Miami. Wśród pasażerów jest Basia, córka ambasadora Polski w USA. Dziewczyna znajdzie się w dramatycznej sytuacji, kiedy jej rodzice nagle znikną, a ona będzie musiała uciekać ścigana przez mafię, służby specjalne i tajemniczych ludzi, którzy będą chcieli wydobyć od niej tajemniczy kod. Oba filmy będą dystrybuowane na całym świecie o dystrybucji ogólnoświatowej.

FT Films, z którą będzie współpracował Steven Baldwin, została założona przez ks. Tomasza Jegierskiego i Barbarę Ziembicką w 2009 roku. Skrót FT oznacza Fides et Traditio - wiara i tradycja. Nazwa oddaje charakter i misję działalności produkcyjnej i dystrybucyjnej firmy. W 2012 roku wprowadziła ona do kin film „5 dni wojny” - oparty na prawdziwych wydarzeniach thriller opowiadający o wojnie w Gruzji w 2008 roku. Firma jest też dystrybutorem „Cristiady” - najdroższej produkcji w historii kina meksykańskiego z gwiazdorską obsadą. Film opowiada o prześladowaniu chrześcijan w Meksyku. Uzyskała też prawa do filmu „Największy z cudów” - animowanej opowieści o misterium Mszy świętej.KAI, kra


DATA: 2014-10-10 08:19
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.