DZIŚ JEST:   31   MAJA   2020 r.

Zesłanie Ducha Świętego
Nawiedzenie NMP
Św. Kamila Baptysta Varano
Św. Petronella
 
 
 
 

Gwałtownie rośnie liczba migrantów deportowanych przez Niemcy

Gwałtownie rośnie liczba migrantów deportowanych przez Niemcy
Fot. WorldPress Pictures / Pixabay

Na wniosek lewicy niemieckie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych poinformowało o liczbie migrantów wydalonych z tego kraju w ostatnich miesiącach. Dane mówią o dużym wzroście liczby obcokrajowców, którzy muszą opuścić terytorium naszego zachodniego sąsiada.

 

W pierwszym półroczu 2018 znad Renu czarterowymi lotami Berlin odesłał trzykrotnie więcej migrantów niż rok wcześniej. Największym państwem docelowym okazują się Włochy.

 

„Policja federalna wydaliła od stycznia do lipca br. 485 obcokrajowców organizując 17 transferów lotniczych. W ubiegłym roku na pokładzie siedmiu samolotów czarterowych deportowano 153 osoby, a w 2016 r. tylko 26 osób” – pisze portal Tysol.pl, cytując Deutsche Welle.

 

To jednak niepełne dane. Wiele deportacji odbywa się na pokładach zwykłych samolotów rejsowych. Licząc tę grupę odesłanych poza granice Niemiec okazuje się, iż jedynie w drugim kwartale obecnego roku kraj ten musiało opuścić 2 422 imigrantów.Źródło: TySol/Deutsche Welle

RoM

 

 


DATA: 2018-10-17 20:43
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
2
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Do Jacek: Wobec proimigranckiej polityki rządu ta deklaracja nie ma już żadnego znaczenia. Jeśli administracja rządowa godzi się na masowy i niekontrolowany przyjazd obcokrajowców z Ukrainy, Azji i Bliskiego Wschodu to samorządy w takiej sytuacji skupią się co najwyżej na dostarczaniu mieszkań i pomocy socjalnej.
ponad 1 rok temu / emk
 
Odeslali czarterami az 2422 "niechcianych". Srednio jeden czarter LuftHasa spokojnie pomiesci okolo 450 osob. 2422 : 450 = 5 kursow na strone danej LuftHansa i zabranie w drodze powrotnej rejsowych PASAZEROW, wydatek wychodzi na plus dla LutfHansa.
ponad 1 rok temu / Jara
 
Szanowna Redakcja cytuje niemieckie pro rządowe szmatławce. Ściągnęli 2 mln i deportowali 2 tys. wielki mi gwałtowny wzrost :)
ponad 1 rok temu / maciek
 
Dzięki Pani Szydło i Panu Orbanowi został w dużym stopniu wstrzymany najazd emigrantów na Europę . Teraz dołączyły Włochy. Mam nadzieję ze UE wkrótce się rozpadnie i Niemcy z Francją przestaną niszczyć państwa europejskie
ponad 1 rok temu / cichy
 
Oby za pośrednictwem oddanego przyjaciela Merkel Tuska i Schetyny nie rozwiązali Niemcom problemu. 11 prezydentów miast z PO SLD dnia 30- czerwca 2017 podpisało deklarację przyjęcia w tym Krakowa, Poznania, Warszawy, Gdańska, Rzeszowa i in
ponad 1 rok temu / Jacek
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.