26 września 2018

Gułagi dla przeciwników transgenderyzmu. Oto pomysły „tęczowych” aktywistów

(Zdjęcie ilustracyjne. Fot. REUTERS / Gonzalo Fuentes / FORUM)

Aktywiści LGBT związani z Uniwersytetem Goldsmith w Londynie wpadli na pomysł, aby osoby odrzucające transseksualizm trafiały na 10 lat do obozów, gdzie będą łączyć pracę z resocjalizacją. Lewicowe środowisko jednocześnie zdecydowanie broni systemu penitencjarnego Związku Sowieckiego, a gułagi nazywa miejscami, gdzie prowadzono regularne zajęcia, kluby książki, grupy teatralne i inną działalności resocjalizacyjną dla przestępców.

 

„Wyślij tych, którzy kwestionują transgenderyzm do gułagów, apeluje grupa studentów LGBT” – donosi anglojęzyczny portal „Breitbar.com”, opisując nową inicjatywę środowisk transseksualnych w Anglii. Jak pisze autor publikacji, według wpisów na jednym z portali społecznościowych Stowarzyszenie Lesbijek, Gejów, Biseksualistów, Transseksualistów przy Uniwersytecie Goldsmith w Londynie zasugerowało, aby osoby kwestionujące transgenderyzm kierować do obozów na 10-letnią reedukację. Według środowiska LGBT przy londyńskim uniwersytecie, należy „zabić” idee nieprzychylne transgenderyzmowi. Na pytanie zadane na społecznościowym koncie, czy nie można „uciszyć” przeciwników LGBT odpisano, że „po prostu zostaną wysłani do gułagów”.

Wesprzyj nas już teraz!

 

Portal „Breitbar.com” przypomniał swoim czytelnikom czym były sowieckie gułagi, w których doprowadzono do śmierci ponad milion przeciwników komunizmu. Tymczasem na społecznościowym koncie LGBT uznano, że winą za nieprawdziwy obraz sowieckich „obozów pracy” należy obarczyć amerykańską służbę CIA, która rozpowszechniała nieprawdziwy obraz gułagów.

 

Według lewicowych zwolenników reedukacji opornych na idee transgenderyzmu przez wysyłkę do obozów wzorowanych na gułagach, system sowiecki wprowadził gułagi dlatego, że zrezygnowano z kary dożywocia na rzecz wyroków maksymalnie 10-letniego wysyłania przestępców do obozów resocjalizacyjnych. Kara śmierci w Związku Sowieckim, według lewicowych studentów, była zarezerwowana dla najohydniejszych i najpoważniejszych przestępców. Pozostali mieli szansę poprawić się i wrócić do społeczeństwa dzięki edukacji, jaką im zapewniano w gułagach. Tam skazani mieli podobno do dyspozycji książki, gazety, zajęcia sportowe, grupy teatralne. Od wpisów zwolenników LGBT odciął się Związek Studentów Uniwersytetu Goldsmith.

 

Dla obserwatorów ewolucji poglądów środowisk LGBT interesująca może być wizyta na stronie tego uniwersytetu, który znajduje swoje korzenie przed 200 laty. W dzisiejszej aktywności uniwersytetu nie brakuje wydarzeń, które promują idee LGBT. Po wpisaniu w wyszukiwarkę hasła „LGBT” otwierają się wiadomości, pokazujące dorobek uniwersytetu w tym zakresie.

 

W marcu organizowano tam na przykład doroczny festiwal filmowy, który rozpoczął się od pokazu kina LGBT. Dla zainteresowanych zmianami, jakie zaszły w życiu osób LGBTQ w Wielkiej Brytanii przygotowano emisję pełnometrażowego filmu, który pokazuje historię tych środowisk od 1919 roku. Reżyserem filmu o środowiskach LGBTQ w Zjednoczonym Królestwie jest wykładowczyni z Uniwersytetu Goldsmith. Takich inicjatyw, które promują osoby z środowisk LGBT, jest na londyńskiej uczelni więcej. Po ostatnim wpisie na temat gułagów będzie kolejny powód, by o poglądach środowisk lewicowych zrobić rzetelny materiał, który pokaże sposób postrzegania świata z perspektywy oceny czasów stalinowskich przez następców myśli lewicowej.

 

PK

Na podstawie: breitbart.com, gold.ac.uk

 

 

 

Zobacz także:

 

W obronie wyższych praw. Dlaczego musimy przeciwstawiać się legalizacji związków homoseksualnych?

 

W obronie wyższych praw

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie

Udostępnij przez

Cel na 2024 rok

Skutecznie demaskujemy liberalną i antychrześcijańską hipokryzję. Wspieraj naszą misję!

mamy: 131 867 zł cel: 300 000 zł
44%
wybierz kwotę:
Wspieram