DZIŚ JEST:   23   PAŹDZIERNIKA   2019 r.

Św. Jana Kapistrana
Św. Józefa Bilczewskiego
 
 
 
 

Gułagi dla przeciwników transgenderyzmu. Oto pomysły „tęczowych” aktywistów

Gułagi dla przeciwników transgenderyzmu. Oto pomysły „tęczowych” aktywistów
Zdjęcie ilustracyjne. Fot. REUTERS / Gonzalo Fuentes / FORUM
#LGBT    #GENDER    #TRANS    #GUŁAG    #KARA    #HOMOSEKSUALIZM    #LONDYN

Aktywiści LGBT związani z Uniwersytetem Goldsmith w Londynie wpadli na pomysł, aby osoby odrzucające transseksualizm trafiały na 10 lat do obozów, gdzie będą łączyć pracę z resocjalizacją. Lewicowe środowisko jednocześnie zdecydowanie broni systemu penitencjarnego Związku Sowieckiego, a gułagi nazywa miejscami, gdzie prowadzono regularne zajęcia, kluby książki, grupy teatralne i inną działalności resocjalizacyjną dla przestępców.

 

„Wyślij tych, którzy kwestionują transgenderyzm do gułagów, apeluje grupa studentów LGBT” – donosi anglojęzyczny portal „Breitbar.com”, opisując nową inicjatywę środowisk transseksualnych w Anglii. Jak pisze autor publikacji, według wpisów na jednym z portali społecznościowych Stowarzyszenie Lesbijek, Gejów, Biseksualistów, Transseksualistów przy Uniwersytecie Goldsmith w Londynie zasugerowało, aby osoby kwestionujące transgenderyzm kierować do obozów na 10-letnią reedukację. Według środowiska LGBT przy londyńskim uniwersytecie, należy „zabić” idee nieprzychylne transgenderyzmowi. Na pytanie zadane na społecznościowym koncie, czy nie można „uciszyć” przeciwników LGBT odpisano, że „po prostu zostaną wysłani do gułagów”.

 

Portal „Breitbar.com” przypomniał swoim czytelnikom czym były sowieckie gułagi, w których doprowadzono do śmierci ponad milion przeciwników komunizmu. Tymczasem na społecznościowym koncie LGBT uznano, że winą za nieprawdziwy obraz sowieckich „obozów pracy” należy obarczyć amerykańską służbę CIA, która rozpowszechniała nieprawdziwy obraz gułagów.

 

Według lewicowych zwolenników reedukacji opornych na idee transgenderyzmu przez wysyłkę do obozów wzorowanych na gułagach, system sowiecki wprowadził gułagi dlatego, że zrezygnowano z kary dożywocia na rzecz wyroków maksymalnie 10-letniego wysyłania przestępców do obozów resocjalizacyjnych. Kara śmierci w Związku Sowieckim, według lewicowych studentów, była zarezerwowana dla najohydniejszych i najpoważniejszych przestępców. Pozostali mieli szansę poprawić się i wrócić do społeczeństwa dzięki edukacji, jaką im zapewniano w gułagach. Tam skazani mieli podobno do dyspozycji książki, gazety, zajęcia sportowe, grupy teatralne. Od wpisów zwolenników LGBT odciął się Związek Studentów Uniwersytetu Goldsmith.

 

Dla obserwatorów ewolucji poglądów środowisk LGBT interesująca może być wizyta na stronie tego uniwersytetu, który znajduje swoje korzenie przed 200 laty. W dzisiejszej aktywności uniwersytetu nie brakuje wydarzeń, które promują idee LGBT. Po wpisaniu w wyszukiwarkę hasła „LGBT” otwierają się wiadomości, pokazujące dorobek uniwersytetu w tym zakresie.

 

W marcu organizowano tam na przykład doroczny festiwal filmowy, który rozpoczął się od pokazu kina LGBT. Dla zainteresowanych zmianami, jakie zaszły w życiu osób LGBTQ w Wielkiej Brytanii przygotowano emisję pełnometrażowego filmu, który pokazuje historię tych środowisk od 1919 roku. Reżyserem filmu o środowiskach LGBTQ w Zjednoczonym Królestwie jest wykładowczyni z Uniwersytetu Goldsmith. Takich inicjatyw, które promują osoby z środowisk LGBT, jest na londyńskiej uczelni więcej. Po ostatnim wpisie na temat gułagów będzie kolejny powód, by o poglądach środowisk lewicowych zrobić rzetelny materiał, który pokaże sposób postrzegania świata z perspektywy oceny czasów stalinowskich przez następców myśli lewicowej.

 

PK

Na podstawie: breitbart.com, gold.ac.uk

 

 

 

Zobacz także:

 

W obronie wyższych praw. Dlaczego musimy przeciwstawiać się legalizacji związków homoseksualnych?

 

W obronie wyższych praw


DATA: 2018-09-28 11:31
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
4
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Taki jest demokratyczny świat- za głoszenie prawdy wyrok skazujący (Mary Wagner, drukarz z Łodzi), za deprawację i bluźnierstwa wolność i zaszczyty.
ponad 1 rok temu / krisbac
 
Niestety to wszystko prawda. Chetnych do strzelania w potylice jak widac nie zabraknie. Chryste ratuj !
ponad 1 rok temu / pejot
 
W Polsce zaplanowano uroczyste otwarcie nowych gułagów , tfu, zamkniecie normalnych ludzi w obozach koncentracyjnych na 2022. Dudaprojekt?
ponad 1 rok temu / notes
 
Ladnie wyczyszczone mozgi . Sami sie tam zamknijcie a wwzystkim bedzie lzej.
ponad 1 rok temu / Gregor
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.