DZIŚ JEST:   28   STYCZNIA   2021 r.

Św. Tomasza z Akwinu,
Doktora Kościoła
Bł. Juliana Maunoir
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Juan Diego Cuauhtlatoatzin, pol. Jan Dydak, nahuatl: Mówiący orzeł lub Ten, kto mówi jak orzeł ur. ok. 1474 w Tlayacac w Cuautitlan, Królestwo Texcoco, zm. 30 maja 1548 w Tenochtitlan, obecnie m. Meksyk. "Mówiący orzeł" - jest to raczej nazwisko ARYSTOKRATYCZNE.
1 miesiąc temu / Ryś
 
Matko Pieknej Miłości prowadź do Jezusa.
1 miesiąc temu / Urszula
 
Matko Boża, dziekuje za Twoje łaski. Dziekuje ze uratowałas mojego tatę. Przepraszam za moje grzechy, nie mam odwagi spoglądać w Twe oczy. Wybacz mi proszę moje grzechy, które zabiły Twojego Syna, Pana Naszego. Powierzam Tobie i Twojemu Synowi moich najblizszych. Proszę zabierz cierpienie ludzi, zwłaszcza dzieci i ludzi samotnych, biednych i głodnych. Teraz już wiem, ze także życie jest najważniejsze.
9 miesięcy temu / Ola
 
Maryjo pomoŻ mi proszę Jola
10 miesięcy temu / Jola
 
Mateńko Przenajświętsza niech Ci będą dzięki za poświęcenie i cierpienia, które podjęłaś dla wszystkich ludzi. Prowadzisz nas do Twojego Syna jedynego Zbawiciela różnymi drogami, tak żeby dotrzeć do wszystkich. Niech się tak stanie i niech będzie Chrystus uwielbiany.
ponad 1 rok temu / Antoni
 
Mamo nasza, ukochana Maryjo chciałbym Ci podziękować za liczne łaski i za to że prowadzisz nas do Boga Ojca naszego. Dziękuję, że jak byłem dzieckiem, to uratowałaś moje oko i nie poniosłem wtedy żadnej szkody. Dziękuję za Twoje wstawiennictwo Mamo Kochana i proszę o łaskę pokoju, odczuwalnego, tętniącego życiem w każdym ludzkim sercu, wszystkich ludzi na całym świecie. Niech już nigdy ludzie nie mordują swoich dzieci, niech zaczną odczuwać głęboką miłość do nich i do innych bliźnich. Niech nasz Pan Wszechmogący przekuje te wszystkie złe poczynania ludzkie w dobre rzeczy, dobre uczynki, myśli i pragnienia. Oddaję Tobie Maryjo Kochana siebie, moje dzieci, mojego wnuka pod Twoją obronę, opiekę, bądź naszą nadzieją, opoką, tarczą i twierdzą nie do przebycia przez siły zła. Pozdrawiam Ciebie Najpiękniejsza, Ukochana nasza Mamo, życząc zwycięstwa Twojemu Synowi a Panu naszemu Jezusowi Chrystusowi nad siłami szatana. Tyś naszą Królową.
ponad 1 rok temu / Wojtek
 
Proszę o łaskę i spędzenie z mego ciała złego raka ktury zajął me płuca i zdrów mnie matko zbawiciela upoś łaski u swego syna aby uzdrowił mnie Mirosława Kuczkowskiego z raka płuc i reszty chorób Amen
ponad 1 rok temu / Mirosław
 
Co bym napisał to nic w obliczu tego czym jest ten wizerunek a cóż dopiero Matka Boga. Nawracajmy się póki czas. Obyśmy zdążyli.
ponad 1 rok temu / SlaZak
 
Artykuły o Morenicie mogłabym czytać cały czas, a ten obraz / w zasadzie autoportret - moje ulubione przedstawienie ukochanej Matki :-
ponad 1 rok temu / Jagienka
 
Niesamowite!!
ponad 1 rok temu / Piotr
 
Amen!
ponad 1 rok temu / czerro
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.