DZIŚ JEST:   11   SIERPNIA   2020 r.

XIX Niedziela zwykła
NMP Świętolipskiej
Św. Klary, dziewicy
Św. Zuzanny, męczennicy
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Ave Maria! Kasiu bardzo słusznie zauważyłaś że bardzo ważne jest wynagradzanie Niepokalanemu Sercu Maryi w pierwsze soboty miesiąca bo to jeszcze niespełniona prośba Matki Bożej. To nabożeństwo z woli Bożej ma przybliżyć triumf Niepokalanego Serca Maryi!
10 dni temu / ewcia
 
@Polka - Szanowna Pani, w komentarzu @Iskierki jest ironia i sarkazm. Pozdrawiam i z Panem Bogiem
10 dni temu / Rafał
 
środowiska homoseksualne są brutalnie wykorzystywane przez ideologów marksistowskich, podobnie robił to Hitler, organizacja SA składała się głównie z osób homoseksualnych, po osiągnięciu sukcesu; dojściu do władzy. Zostali brutalnie wymordowani... Hitler przestraszył się ich radykalizmu. Podobnie jest teraz, radykalnie walczą z Kościołem, bo tutaj przebiega linia frontu. Organizacja LGBt nikomu z tych osób nie pomogła, przeciwnie, wpędza ich w większe kłopoty, ale nie po to przecież powstała...
11 dni temu / beret du mohair
 
@ Iskierka - podajesz się za iskierkę, ale chyba jakiejś ciemności. Oni nie mają prawa do błądzenia i grzechu. Nikt nie ma takiego prawa. Oni mają prawo do prawdy, spowiedzi i nawrócenia. A stąd i obowiązki.
11 dni temu / Linkc
 
@iskierka czy według ciebie nie mamy prawa się bronić bo to nasi bracia? Wiesz kto glosi powszechne braterstwo? Chrystus nauczał żeby upominać brata, a jeśli mimo kilkakrotnych prób nie usłucha mamy go przestać traktować jak brata. Myślę że głosów napomnień było wystarczająco dużo żebyśmy z czystym sumieniem mogli ich traktować jak wrogów, albo co najmniej zagrożenie
11 dni temu / Polka
 
Popadajcie w gniew, a rozwiązaniem na tę sytuację jest banalne - to udział w mszach pierwszych sobót. Wszyscy narzekamy, a w tych dniach kościoły świecą pustką. Maryja powiedziała, że mamy wynagradzać za grzeszników.
11 dni temu / Kasia
 
Biskup miejsca zdaje się jest za a nawet przeciw! Instytucja KK działa powoli ale czasami się spóżnia!
11 dni temu / t
 
"komando wojujących bezbożników" Przepraszam, ale jak nas wirnych uczą to są NASI BRACIA i SIOSTRY , którym należy się szacunek i miłość nawet jeśli sie zagubili i zachowują sie jak chuliganie. Powiedziano im , że są WOLNI , że mają być radośni jak dzieci, którzy bawią sie w miejscach nieodpowiednich. Powiedziano im, że też są ludem bożym nawet jeśli tego nie zaakceptowali/ nie wiedzą i są poza granicami Kościoła. Ich też kocha Pan Jezus - takimi jakimi są. To NOWA katecheza. Kierują sie dobrymi serduszkami wg własnych sumień. Te flagi to tylko wg nich OZDOBA, KRZYK zobaczcie NAS kochajcie nas takimi jakimi jesteśmy. Kościół OTWORZYŁ się na świat czyli też na takich "grzeszników" nawet podkreślił ICH GODNOŚĆ i PRAWO do WOLNOŚCI i BŁĄDZENIA . Namieszano im w głowach bazując na poranionych sercach i życiorysach. A teraz co ? Mówi się w komentarzach naukowych, że to> zagrożenie ?motłochowo ? radykalne?. To może jeszcze więcej debat o debatach.
11 dni temu / iskierka
 
oni nie zdają sobie z tego sprawy, że wolność o którą się teraz tak biją jest - jak ją nazywa św.Augustyn - wolnością zatracenia
11 dni temu / tak tylko
 
Bezkarność hołoty!
11 dni temu / Zbigniew
 
Błagam, zmieniajmy język. Nie piszmy, mówmy : lgbt, aktywiści, geje itp. Jest tyle adekwatnych określeń: np. homofaszysci, neobarbazyńcy, tęczowi bolszewicy itd.
11 dni temu / Mirrro
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.