DZIŚ JEST:   04   CZERWCA   2020 r.

Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana
Św. Franciszka Caracciolo
Św. Optata z Mileve
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Do @Piotr Jaka to by była ulga dla klimatu nie wspominając o ludzkości gdybyś przestał używać komputera. O ile zmniejszy się zużycie prądu. Przestań używać żarówek, siedź w nieogrzewanym mieszkaniu przecież klimat się ocieplił. Zrób to nawet jeśli będzie to miało tylko wymiar symboliczny. Przy okazji zainteresuj się ile metanu i diazotu uwalniają uprawy ryżu a właściwie bakterie żyjące na polach ryżowych i zacznij się odżywiać energią z kosmosu. A Greta powinna przejść tę drogę na piechotę.
9 miesięcy temu / chinaski
 
Mała Greta i tak jest częścią wielkiej polityki klimatycznej gdy dorosnie może zajmie jakieś stanowisko bardziej przywódcze. I podejrzewam że dojdzie do sytuacji że po dobroci nie da się za wiele osiągnąć dla klimatu. Wiatr zawsze wieje dla bogatych mówi powiedzenie. Ta polityka może być gorsza od nazizmu i komunizmu razem wziętych. Takie osoby muszą się sprzymierzyc z zielonymi którzy są naprawdę radykalni.
9 miesięcy temu / Jak zwykle mile
 
@Piotr Nie dołączyła się, tylko Rothschild razem z królestwem Monako ją zaprosili i sfinansowali. Jest winna w tym przypadku zwiększonej emisji CO2, to tak jak byś ty wynajął sobie 5 tragaży, bo chcesz wejść na Mount Everest i powiedzieć, że masz czyste konto, bo ich śmieci tam zostawione nie są rezultatem twojego widzimisię...
9 miesięcy temu / nabuchodonozor
 
Jaki interes ma katolicki portal w atakowaniu Grety Thunberg? Czy zniszczenie ziemi to jedna z prawd wiary? Argumenty bez sensu, bo ona tylko dołączyła się do planowanej wyprawy i loty załogi jej konta nie obciążają. Poza tym istotny jest wymiar symboliczny. W Szwecji już zmniejszyły się podróże samolotami. Cokolwiek się robi, żeby ludzie zrozumieli jakie zagrożenia płyną z niszczycielskiej działalności człowieka, jest dobre. Nikt, żaden Bóg, nie uchroni nas przed skutkami dewastacji środowiska w którym żyjemy.
9 miesięcy temu / Piotr
 
podróż pod żaglami to bardzo fajny pomysł. Pierwsze pod żaglami powinny zacząć pływać lotniskowce i okręty podwodne US Navy.
9 miesięcy temu / Pejot
 
Opowiastka dla naiwnych i tych, którzy lubią bajki z "życia" wzięte. Przecież jest to humbug w czystej postaci. Takie jachty - jakim ma przepłynąć przez Atlantyk ikona ekologów - są wyposażane również w silniki. Można z wielką pewnością założyć, że w strefie "przybrzeżnej" oraz w portach, jacht będzie się "poruszał" za pomocą żagli, a na pełnym oceanie silnik pójdzie w ruch. Nie trzeba tutaj odwoływać się do załogi bo wydaje się, że żaglowiec sprowadzić do Europy może ta sama załoga która płynęła do Stanów Zjednoczonych - i nie potrzebna jest podmiana na nową załogę. Dziwne jak można uwieść ludzi - istoty ponoć rozumne - niesprawdzoną i mało wiarygodną ideologią, odwołującą się do owczego pędu i emocji mas. Jeszcze jedna uwaga, po co zaprasza ONZ na konferencję klimatyczną dziewczę, która niedouczona - choćby z powodu samego wieku oraz braku czasu na naukę, bo miast się uczyć, "robi" za ikonę zielonej międzynarodówki - odwiedzając co rusz inne konferencje ?
9 miesięcy temu / Druh Ryszard
 
Od zawsze inteligentniejszy wykorzystywał tego głupszego do swoich celów. Im osobnik jest głupszy tym łatwiej nim manipulować. My w Polsce też mamy takiego swojego osobnika nazywa się Lech Wałęsa.
9 miesięcy temu / Witja
 
Taka Greta jest dla czerwony Rotszyld bezcenna. Na razie. Dlatego w nagrodę/nie dla psa kiełbasa/ może sobie produkować tyle CO2 ile tylko chce. Jakby czasem zechciała postawić się czerwonym, gdyby zaczęła samodzielnie myśleć, stanie się nawozem, przedmiotem eutanazji czy to strzykawką czy w "nieszczęśliwym wypadku". Hitler "zmartwychwstał".
9 miesięcy temu / nieszyld
 
Jest czas na naukę,potem na zdobywanie doświadczenia i na koniec umiejętne wykorzystane w życiu obydwu elementów na raz.Panienka jest na etapie nauki,ale pewnie jej to jakoś słabo idzie,co widać na podstawie jej przedsięwzięcia.Ciekawość co na to wszystko dorośli,którzy są przy niej.Im to nauka chyba wcale nie szła skoro tak trudno im wszystkim dodać,odjąć,pomnożyć.Propaganda to tylko wyjątkowo nieudolna,ale widać wyraźnie,że liczą na to iż na świecie są same matoły,które wierzą tylko w to co zostanie ogłoszone modnym,albo czymś zostaną postraszone.
9 miesięcy temu / do szkoły
 
Jakie to wszystko głupie,
9 miesięcy temu / Gracław
 
Cyrk na kółkach
9 miesięcy temu / Rrr
 
Jacht nazywa się Malizia II, ale podczas chrztu nadano mu imię- Mono60 Edmond de Rothschild. to wiele wyjaśnia, kto stoi za tym klimatycznym obłędem...David Mayer de Rothschild.
9 miesięcy temu / nabuchodonozor
 
Też bym se popłynął jachtem do Ameryki za friko...
9 miesięcy temu / Pokręć
 
Niech tratwą płynie. Kiedyś z Greenpeace'u zbudowali katamaran z zebranych butelek na plaży w Australii.
9 miesięcy temu / trooper
 
"Pani" Greta wybiera się w ekologczną podróż łódką, a nie samolotem. Więc na 100tys. procent wyprodukuje znacznie więcej bąków niż w samolocie. Dodawszy bąki dzielnej załogi, która będzie obsługiwała "Panią" Gretę, to pewne jest, że zasmrodzą naszą wspólną matkę, Ziemię w sposób zdecydowanie dotliwszy, niż to wynika z deklaracji "Pani" Grety i jej mentorów.
9 miesięcy temu / Zygmunt
 
To tak jak Zwiazek Sowiecki walczył o pokój...całe miliony się tym hasłem zachwycały a gdyby je bolszewicy próbowali zrealizować to świat obróciłby się w perzynę...
9 miesięcy temu / Darius
 
Najbardziej ekologiczny byłby kajak. Zreszta pewien starszy pan, Polak, Aleksander Doba ma taka trase za sobą bez ekoidiotyzmu.
9 miesięcy temu / Arvena
 
każden jeden chętnie se poekologoży za podatkowe pieniądze, a i Polska na urzędniczą potęgę światową rośnie w życiu i ekolożeniu za haracze podatkowe od miejscowej ludności.
9 miesięcy temu / szpulas11
 
Ja myślę że te sześć osób co leci samolotem to nie koniec. Od razu widać że nią zajmuje się cały sztab ludzi i mało jest tam tak naprawdę własnej inicjatywy tej dziewczynki. Czy każdy może sobie wziąść jacht z Monaco?
9 miesięcy temu / Kto bogatemu za
 
A kto będzie zwacał na takie drobiazgi uwagę.
9 miesięcy temu / fensys
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.