Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   24   MARCA   2019 r.

III Niedziela Wielkiego Postu
Św. Katarzyny Szwedzkiej
Bł. Szymona Łukacza, męczennika
 
 
 
 

Grzegorz Braun wsparł akcję Polonia Semper Fidelis! Reżyser wyjaśnia dlaczego to zrobił


Grzegorz Braun złożył swój podpis pod apelem do polskich hierarchów w sprawie obrony tradycyjnie katolickiego nauczania Kościoła dotyczącego małżeństwa i rodziny. W rozmowie z PCh24.pl znany reżyser i publicysta wyjaśnił dlaczego dołączył do akcji Polonia Semper Fidelis.

 

List do arcybiskupa Stanisława Gądeckiego wciąż można podpisać klikając TUTAJ:

 

 


DATA: 2018-01-18 18:39:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Życzenia dla hierarchów Oczekujemy ewangelii a nie ekumenii prawdy a nie poprawności świadectwa a nie dialogu heroizmu a nie kompromisu
ponad 1 rok temu / Mistermax
 
Ewangelizacja czy relatywizacja? 1 stycznia 2017 Jeśli kłamię to udowodnij ale jeśli mówię prawdę to dla czego mnie bijesz... wielkie zwiedzenie polega na chytrym przestawieniu akcentów w ostatecznej konfrontacji dobra ze złem heroizm w obronie pryncypiów zastąpił poprawny politycznie dialog proste tak lub nie ? mętne za a nawet przeciw ewangelię ? nowomowa o zrównoważonym rozwoju katechizm - Talmud lub Koran nawrócenie - powierzchowne pojednanie błogosławieństwo ? życzenia smacznego obiadu znak krzyża ? machnięcie ręką obronę rodziny ? obroną gejów kościół na skale ? zamek na piasku
ponad 1 rok temu / Mistermax
 
Szczesc Boze!
ponad 1 rok temu / Janusz
 
Brawo !
ponad 1 rok temu / Normalny.
 
@maciek Jak nie znasz to bardzo współczuję, czas nadrobić zaległości.
ponad 1 rok temu / Sezar
 
A co na to Marek Jurek?
ponad 1 rok temu / Hmmm
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 93 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.