Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   17   GRUDNIA   2018 r.

Św. Jana z Mathy
Św. Modesta
 
 
 
 

Grzegorz Braun wsparł akcję Polonia Semper Fidelis! Reżyser wyjaśnia dlaczego to zrobił


Grzegorz Braun złożył swój podpis pod apelem do polskich hierarchów w sprawie obrony tradycyjnie katolickiego nauczania Kościoła dotyczącego małżeństwa i rodziny. W rozmowie z PCh24.pl znany reżyser i publicysta wyjaśnił dlaczego dołączył do akcji Polonia Semper Fidelis.

 

List do arcybiskupa Stanisława Gądeckiego wciąż można podpisać klikając TUTAJ:

 

 


DATA: 2018-01-18 18:39:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Życzenia dla hierarchów Oczekujemy ewangelii a nie ekumenii prawdy a nie poprawności świadectwa a nie dialogu heroizmu a nie kompromisu
10 miesięcy temu / Mistermax
 
Ewangelizacja czy relatywizacja? 1 stycznia 2017 Jeśli kłamię to udowodnij ale jeśli mówię prawdę to dla czego mnie bijesz... wielkie zwiedzenie polega na chytrym przestawieniu akcentów w ostatecznej konfrontacji dobra ze złem heroizm w obronie pryncypiów zastąpił poprawny politycznie dialog proste tak lub nie ? mętne za a nawet przeciw ewangelię ? nowomowa o zrównoważonym rozwoju katechizm - Talmud lub Koran nawrócenie - powierzchowne pojednanie błogosławieństwo ? życzenia smacznego obiadu znak krzyża ? machnięcie ręką obronę rodziny ? obroną gejów kościół na skale ? zamek na piasku
10 miesięcy temu / Mistermax
 
Szczesc Boze!
10 miesięcy temu / Janusz
 
Brawo !
10 miesięcy temu / Normalny.
 
@maciek Jak nie znasz to bardzo współczuję, czas nadrobić zaległości.
10 miesięcy temu / Sezar
 
A co na to Marek Jurek?
10 miesięcy temu / Hmmm
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 83 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.