DZIŚ JEST:   17   CZERWCA   2019 r.

Św. Alberta Chmielowskiego
Bł. Teresy Portugalskiej
 
 
 
 

Grzegorz Braun rozważa start w wyborach parlamentarnych. Z której listy?

Grzegorz Braun rozważa start w wyborach parlamentarnych. Z której listy?
Adam Chelstowski / FORUM
#WYBORY    #RUCH KUKIZA    #STONOGA    #JOW    #LISTY WYBORCZE    #KORWIN    #KNP    #RUCH NARODOWY    #LISTY    #PARTIE    #RUCH    #GRZEGORZ BRAUN    #BRAUN    #PARTIA STONOGA

Były kandydat na prezydenta Rzeczypospolitej, reżyser-dokumentalista Grzegorz Braun przyznał, że prowadzi rozmowy dotyczące startu w jesiennych wyborach do parlamentu. Potwierdził, że rozmawia między innymi ze Zbigniewem Stonogą.


Sympatyków reżysera zainteresowała ostatnio informacja o prowadzonych przez niego rozmowach ze Zbigniewem Stonogą. Grzegorza Brauna o sprawę zapytał portal Kresy.pl. - W ostatnich dniach i godzinach odbywam różne i liczne rozmowy tego typu, z różnymi rozmówcami. Jeśli doprowadzą one do jakiejkolwiek konkluzji, z przyjemnością o tym poinformuję – powiedział Grzegorz Braun. Przyznaje, że sprawy są w toku, a być może osiągną finał „w ciągu najbliższych dni”.


Reżyser poinformował, że toczy rozmowy z przedstawicielami różnych środowisk politycznych, oraz że „sam jest ciekaw ich wyniku”.


- Rozmawiamy w bardzo ściśle określonym kontekście sytuacyjnym i mamy świadomość, że zawęża się horyzont czasowy takich rozmów. Owszem, pojawia się w nich wątek bezpośredniego udziału w akcji politycznej tej jesieni – potwierdza Braun w rozmowie z portalem Kresy.pl.  

 

 

Źródło: kresy.pl

kra
DATA: 2015-07-22 08:29
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
1
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

@Venatrix: no weź nie porównuj pozycji (a więc także wpływu na ludzi) zajmowanej przez Franciszka i przez Grzegorza :)
ponad 3 lata temu / Rozczarowany
 
Wow, widzę więcej miłosierdzia i nawoływania do tolerancji i przebaczenia w komentarzach o Braunie niż w tych o Franciszku.
ponad 3 lata temu / Venatrix
 
P.Braun moim zdaniem może wystartować pod dowolnym szyldem, nawet SLD czy PO, nie uszczknie mu to powagi czy honoru, G.B. ma wszystko na dłoni, jest to oczywiste dla wyborcy jak i dla partyjniaków, jedyne realne ryzyko to "ocieplenie wizerunku" którejś z niegodnych partyj. Maniakalny puryzm = bierność( w najlepszym wypadku gawędzenie). Ten Pan nie boi się podnieść miecza, nawet zbrukanego, by walczyć o dobro, a ~mędrcy~ i pyszałki niech zamilkną.
ponad 3 lata temu / kac-
 
"Ja jestem z wami przez wszystkie dni aż do skończenia świata..." Zamiast tupać nogami ze złości i walić kolegę z piaskownicy łopatką po głowie, bierzcie do ręki Różaniec. Modlitwa za Ojczyznę, modlitwa za G.Brauna o właściwe decyzje i okrycie go bezpiecznym płaszczem przez Maryję - to katolicka postawa. Wierzycie Bogu? To się módlcie. Jeśli będzie nas dużo, jeżeli będziemy prosić z ufnością, stanie się Jego wola. Potem czytać ze zrozumieniem artykuł.
ponad 3 lata temu / Gula
 
Ale jazgot. A Różaniec za Ojczyznę był?
ponad 3 lata temu / Gula mi rośnie
 
Bardzo mnie to cieszy. Będzie się z kogo pośmiać w trakcie kampanii.
ponad 3 lata temu / TheModern
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 
string(5) "37108"

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.