Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   17   SIERPNIA   2018 r.

Św. Jacka Odrowąża
Św. Klary od Krzyża
 
 
 
 

Grzegorz Braun o rewolucji seksualnej roku 1968 [VIDEO]


Stały repertuar rewolucyjny, od kwestii politycznych i ekonomicznych – czyli komuna, kwestionowanie prawa własności – aż po kwestie, które nazywamy obyczajowymi, to znaczy uroki korzystania z życia w jego wymiarze cielesnym, były celebrowane jako akt rewolucyjny. Zdaje się niektórym, że to była nowość. To żadna nowość! To wszystko już było na przełomie XVIII i XIX wieku. Wśród myślicieli, filozofów, tych którzy dorobili teorię, konstrukcję intelektualną do tej praktyki, na czoło wysuwa się Engels – mówi w rozmowie z PChTV reżyser Grzegorz Braun.

 

 

 

Zobacz także:

 

Świad według Brauna

 

Świad według Brauna

W książce m.in. o: dwóch Amerykach, Rosji, Ukrainie i Smoleńsku, zespole urojeniowo-uroszczeniowym, Kościele i Nowym Średniowieczu.

 


DATA: 2018-05-11 07:32:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

>Niewiedzę starych< zauważa także Przewodniczący KEP i zamierza stworzyć w archidiecezji poznańskiej szkołę katechistów dla ludzi dorosłych.[12.05.2018r.] Jak mówi : >Owoce katechizacji dzieci i młodzieży zniszczą w doskonały sposób rodzice nieskatechizowani , podkreślając potrzebę prowadzenia katechez dla dorosłych.< Warto dopytać a co z tymi rodzicami, którzy pozostaną przy >wiedzy katechizmowej Kościoła Katolickiego i Tradycji< i nie przyjmą modernistycznych nauk - nie dadzą się >skatechizować< na nową religię > katoludzką< ?????
2 miesiące temu / iskierka/cd
 
Dziękuję. Jednakże warto zauważyć , że >supełek< zawiązany z kilku wątków kończy się podsumowaniem bardzo wątpliwym. Daje Pan radę słuchaczom w jaki sposób można się uchronić od zagrożeń :> jak się uchronić ? tylko cofając na bezpieczne pozycje, które ma dla nas Kościół Katolicki TE< pozycje wcale nie są bezpieczne w dobie rewolucji >francuskiej< w Kościele. Jak nam donoszą media katolickie i pseudokat. Kościół realizuje wiele projektów odnoszących się do młodzieży (w tym niepełnoletnich) , które są realizowane i monitorowane przez ONZ i oświeconych. Planowany synod młodzieży i Nowy Kościół w Rzymie są tego potwierdzeniem. Inicjatywy pod hasłami religijnymi burzą relacje między >starymi< (rodzicami) a dziećmi. Młodych się >indoktrynuje< po nowemu nową humanistyczna katechezą odrzucają i szydząc z Tradycji i >starych< niedouczonych dewotów.
3 miesiące temu / iskierka
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 75 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.