DZIŚ JEST:   28   LISTOPADA   2020 r.

Św. Jakuba z Marchii
Bł. Marii Heleny Stollenwerk
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


@pl, PiS juz was sprzedal, trzykrotnie. W Waszyngtonie, Kijowie i Tel Avivie.
ponad 3 lata temu / Faszysta
 
To wynika z 89 roku. Mazowiecki zrzekł sie roszczen od Niemiec zamiast domagac sie tego jako RP. Kleska była też polityka wschodnia. Polska po 123 latach zaborów nie zapomniała i walczyła o jak najwieksze terytorium, natomiast lll RP zrezygnowała z naszych terenow Lwow, Wilno. Grodno. Zawłaszczone przez Stalina a wolna Polska to oddala bez walki. Wstyd i hańba. Do tego nie było polityki historycznej kajaliśmy sie za incydenty jak jedwabne(do dziś niepotwierdzone) a nie eksponowalismy naszej walki i tragedii. Na zachodzie jestesmy winowajcami, nie ofiara, tzw polskie obozy itp. Jeżeli bedziemy zwracac Zydom., to co zniszczyli i zabrali Niemcy, to sami siebie uznamy za winnych. Tymczasem jesteśmy największa ofiarą i bohaterem wojny, to nam należą sie odszkodowania od Niemiec.
ponad 3 lata temu / Michu.
 
Jeśli PiS nas sprzeda to będzie ich koniec. Nie można jedna nogą być Polakiem a drugą Judaszem. Usprawiedliwienia nie będzie.
ponad 3 lata temu / pl
 
A propo odszkodowań, Niemcy muszą wypłacić Polsce 15 bln https://youtu.be/ft9PLjQ4Ik0
ponad 3 lata temu / tomi
 
Jakie odszkpdowania??? Jaka " reprywatyzacja"??? Jak Niemcy i Rosjanie zapłacą nam odszkodowania za IIwś to może pomyślimy o odszkodowaniach dla pejsatych w maks. wysokości 10%
ponad 3 lata temu / Alex
 
Czy w końcu zdobędziesz się na odwagę by otwarcie przyznać że jesteś komunistą-Żydem? No chyba nie boisz się, ani nie wstydzisz, wyjawić wprost tego co od dawna wynika z twoich komentarzy?
ponad 3 lata temu / do NN
 
Do @NN: "Czy jeśli człowiek jest Żydem,to nie ma prawa do zasobów majątkowych nabytych wkładem własnego wysiłku umysłowego czy fizycznego?" Oni chcą nas ograbić w inny sposób i nie udawaj, że nie wiesz, jaki. Polega on na wmówieniu, że istnieje coś takiego jak "własność plemienna", by majątek Żydów zmarłych beztestamentowo i bezspadkowo dostali Żydzi, którzy nie mają do niego żadnego prawa. O to im chodzi tym wiecznym niepokalanym patentowanym niewiniątkom. O ograbienie Polski.
ponad 3 lata temu / Robokopo
 
Nie znam szczegółów postępowań sądowych, ale wydaje się dziwnym orzekanie polskich sądów o obowiązku zapłaty odszkodowań na rzecz niemieckich "późnych przesiedleńców" za pozostawione w latach np. 70-tych XXw. mienie, gdy tymczasem za te mienie Niemcy wypłacili już wcześniej "późnym przesiedleńcom" stosowne odszkodowania. To zgroza, że nieczujący się Polakami "późni przesiedleńcy" otrzymują podwójne odszkodowania.
ponad 3 lata temu / odszkodowania
 
Ograbia Polskę do reszty. Już jesteśmy niewolnikami w swoim kraju, a przyjdzie czas, że jedyne co będziemy mieli to gacie na tyłku tak nas obedrą.
ponad 3 lata temu / Fiodor
 
Czy jeśli człowiek jest Żydem,to nie ma prawa do zasobów majątkowych nabytych wkładem własnego wysiłku umysłowego czy fizycznego? Ten,który przeczy temu i próbuje wszelkimi sposobami nawet prawniczymi, zawłaszczyć takie mienie jest zwyczajnie; rabusiem.
ponad 3 lata temu / NN
 
Dobrze żeby pan Braun skoncentrował się wreszcie nie tylko na żydowskich uroszczeniach wobec Polski, który to problem ciągle nagłaśnia ( aż się sam o nie prosi ?! ), ale i na zasadnych wielobilionowych roszczeniach Polski wobec Żydów za masowe zbrodnie na narodzie polskim, który to problem całkowicie przemilcza ( są dowody na to, że całkiem świadomie ).
ponad 3 lata temu / wątpiący w intencje
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.