DZIŚ JEST:   26   MAJA   2019 r.

VI Niedziela Wielkanocy
Św. Filipa Neri
 
 
 
 

Grzegorz Braun na piątym miejscu wśród młodych wyborców. „Polacy budzą się ze snu”

Grzegorz Braun na piątym miejscu wśród młodych wyborców. „Polacy budzą się ze snu”
fot. Adam Chelstowski / FORUM

Grzegorz Braun podsumował swój udział w wyborach. Podziękował za głosy i zauważył, że „Rodacy budzą się z długiego snu”.


„Dziękuję Kochani za głosy. Jak widzimy, w naszej kochanej Ojczyźnie, nasi Rodacy budzą się z długiego snu. To początek zmian. Początek dobrych zmian. Trend jest pro Polski. Szczęść Boże dla nas i dla naszej Ojczyzny” – tymi słowami Grzegorz Braun zakończył na Facebooku przygodę z wyborami prezydenckimi 2015 r.


W rozmowie z Agnieszką Piwar po ogłoszeniu wyborów, Grzegorz Braun przyznał, że największym sukcesem w jego kampanii wyborczej jest odczarowanie kilku haseł, które do tej pory nie miały prawa pojawiać się w obiegu publicznym, mimo iż „embargo informacyjne pozostało bardzo szczelne”. 


Grzegorz Braun otrzymał 1,1 proc. głosów. Przy frekwencji oscylującej wokół 50 proc. oznacza to, że kandydata tego poparło ponad 150 tys. ludzi.


Co ciekawe, wśród najmłodszych wyborców – jak wynika z badań sondażowych – Grzegorz Braun otrzymał piąty wynik – po Pawle Kukizie, Korwinie-Mikke, Andrzeju Dudzie i Bronisławie Komorowskim. Według danych publikowanych przez TVP INFO wśród uczniów, studentów i ludzi młodych miało poprzeć go 2,8 proc. głosujących.

 

 


kra

 DATA: 2015-05-11 08:28
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Agar przeproś Wiernych Tradycji Katolickiej nie jesteśmy sektą tylko wiernymi Kościoła Rzymskiego.Jesteś bliżej herezjarchów z "AGENDY KASPERA"???? Jesteś zwolennikiem ateistów, liberałów modernistów to twoja sprawa.Pan Grzegorz Braun jest tradycyjnym Katolikiem monarchistą."BÓG KOŚCIÓŁ OJCZYZNA"[...]"DEMOKRACJA BEZ WARTOŚCI PRZERADZA SIĘ W JAWNY BĄDŹ ZAKAMUFLOWANY TOTALITARYZM"PAPIEŻ JAN PAWEŁ II "KOŚCIÓŁ SZKOŁA STRZELNICA"PAN GRZEGORZ BRAUN
ponad 4 lata temu / Tomasz
 
Kochani nam nie potrzeba smutasów, nam potrzeba ludzi wiary, czynów które doprowadzą w ostatecznym rezultacie do osiągnięcia jedynie słusznych dla Polski i jej mieszkańców rozwiązań.Jeżeli zauważymy ,że jest tylu młodych widzących potrzebę zmian i ratowania naszej ojczyzny, to tylko radość powinna ogarniać nasze serca, że nie wszyscy rodzice wychowali swoje dzieci zachowawczo bez umiłowania Ojczyzny.Dlatego jako katolicy brońmy wiary a wraz z nią obronimy Polskę dla naszych pokoleń. Szczęść Boże dla nas i dla takich ludzi jakim jest Pan Grzegorz Braun, Panem Bogiem zawsze jest zwycięstwo bo w nim jest prawda i sprawiedliwość, no cóż pozostaje nam tylko o to prosić.
ponad 4 lata temu / barbara
 
Jakbyś uważnie czytał "legendę" to byś wiedział że dał się ochrzcić Janowi Chrzcicielowi i utworzył swój kościół. Przestań patrzeć rasistowsko na ludzi a tym bardziej na naszego Zbawiciela.
ponad 4 lata temu / do harcerz7
 
No, są też tacy którzy głoszą że legendą były niemieckie obozy koncentracyjne i holokaust. Żyj dalej w świecie legend :)
ponad 4 lata temu / do harcerz7
 
Do"do harcerz7". Nie jestem żydem. Żydem był Jezus, skazał go Rzymski namiestnik a wyrok wykonali Rzymscy żołdacy. Tak głosi legenda.
ponad 4 lata temu / harcerz7
 
Nie glosowalam na p.Brauna tylko i wylacznie z jednego powodu ,zalezy mi na rozbiciu grupy trzymajacej wladze.P.Braun bedzie swietnym prezydentem,ale jeszcze nie w tej chwili.
ponad 4 lata temu / www.
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 
string(5) "35638"

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.