DZIŚ JEST:   13   LIPCA   2020 r.

III Objawienie w Fatimie
Św. Andrzeja Świerada, pustelnika
Św. Benedykta, męczennika
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Bardzo dobrze i w wyborach do eurokołchozu mają mój głos. W wyborach do naszego parlamentu muszę się bardziej zastanowić i poobserwować, bo Korwin mi się niezbyt podoba - zbyt kapitalistyczny jest, popiera CETA (a ja jestem jej zdecydowanie przeciwny)i nie wiadomo czy znowu jakiś oszołomskich gadek nie będzie wstawiał np. o inwalidach. Póki co jednak to jedyna alternatywa dla PiS, bo reszta to wszystko okrągłostołowa banda.
ponad 1 rok temu / Paweł
 
I chwała Bogu! :)
ponad 1 rok temu / Ar
 
Tak to prawda że występują między nimi różnice. Korwin jest dosyć energiczny, Braun wyważony itd. I tu potrzebna jest współpraca ponieważ każdy pojedynczo ciągnie w swoją stronę i to źle albo niewystarczające w efekcie. Natomiast lepiej gdy się oni uzupełniają bo wtedy nie ma przesady w tylko jednym ukierunkowaniu.
ponad 1 rok temu / sl
 
Najwyższy czas, że tak powiem. A na Korwina nie ujadajcie - on ma "bliżej niż dalej". Gdy go zabraknie, jescze zatęsknimy za jego słownymi prowokacjami.
ponad 1 rok temu / aaa
 
Da się przełknąć partię Korwina jedynie w wyborach do Eurokołchozu, w wyborach krajowych już nie bardzo. Zresztą sam Korwin coraz słabszy fizycznie i myślę, że powoli będzie odsuwany w cień. No cóż zobaczymy, dobrze, że Braun dołączył. Precz z Pisem obłudnikami najgorszego sortu, jest nareszcie jakaś alternatywa.
ponad 1 rok temu / Aguirre
 
Bardzo się cieszę z powodu ujadania wyznania handlowego. Już zaopatrują się w chałaty gdzie tylko się da.
ponad 1 rok temu / gun
 
Nie ufam Braunowi odkąd na jednym z jego spotkań przedwyborczych wystąpił jogin i odprawiał jakieś swoje czary a pan Braun przy tym asystował. Albo ktoś jest z Ducha Bożego albo nie.... Smutne
ponad 1 rok temu / IzajaszGB
 
Dla mnie właśnie stało się jasne kogo poprę w najbliższych wyborach. Obecność p.Brauna daje pewność, że koalicja będzie się kierowała etyką katolicką, tzn. nie będzie ślepo dążyć ani do skrajnego kapitalizmu (jak obawiają się niektórzy, że Korwin zrobiłby państwo tylko dla przedsiębiorców) ani niezdrowego (czyli etnicznego) nacjonalizmu. Jednocześnie jeżeli, którykolwiek z nich spróbowałby sabotować ten projekt z automatu straci w oczach wyborców i to na długie lata. Tak więc p.Braun scala tą koalicję. Znacznie zwiększa się prawdopodobieństwo wspólnych list do sejmu i utworzenie dużej siły, w której będzie się liczył pojedynczy poseł (a więc nieco paradoksalnie odejście od typowego w Polsce modelu wodzowskiego). Zostaną wybrani razem, ale każde ugrupowanie zostanie przy swoim programie - co naprawdę może przynieść zmianę jakościową (skończy się z głosowaniem na listę a bardzo ważne stanie się zapoznaniem co reprezentuje indywidualny kandydat.Bardzo dobra wiadomość
ponad 1 rok temu / Zbalansowany
 
Braun, Korwin, Winnicki, Bosak. To mi się "nie dodaje". Szkoda, że Braun ma takie małe poparcie. To jak "rzucanie pereł między wieprze". Korwin ich wszystkich skompromituje.
ponad 1 rok temu / olo
 
MICHU - "Korwin Mikke ma skrajne poglądy, zrobiłby Polskę tylko dla bogatych. Do tego nie jest to człowiek idei tylko właśnie pieniądza. Udział Korwina w koalicji będzie balastem dla Narodowców". Towarzyszu MICHU, chcielibyście Polski tylko dla biednych, wszystkim po równo - TO SE NE WRATI.
ponad 1 rok temu / Cyprian
 
Nie rozumiem jednego - jak ktoś jest przeciw Unii to po co pcha się do parlamentu UE?
ponad 1 rok temu / Ewa
 
Braun daje wyjaśnienia swojej decyzji na polskich kanałach yt, nie mylić z pisowskimi. Mówi wyraźnie "na współpracę jestem otwarty, ale nie na przestrzał"
ponad 1 rok temu / poszukaj zanim skomentujesz negatywnie
 
Co Korwin zrobił w Europarlamencie? Wg mnie nic. Oprócz antyimigracyjnej retoryki tam nie da się nic zrobić. Lewak jeśli się nie nawrócił pozostanie lewakiem.
ponad 1 rok temu / Sec
 
Narodowcy i p. Braun mają wiele racji i nie czapkują Ukrainie czy Izraelowi. Są nieobecni w mediach, bo niewygodni dla lewackich zdrajców z Po, ale też dla PiSu. Jednak nie podoba mi się sojusz z antyspołecznym Korwinem. On ma skrajne poglądy, zrobiłby Polskę tylko dla bogatych. Do tego nie jest to człowiek idei tylko właśnie pieniądza. Udział Korwina w koalicji będzie balastem dla Narodowców.
ponad 1 rok temu / Michu.
 
Prawica dzisiaj jest trochę w mniejszości. Trochę jakby w jednym pociągu zajmowała ostatnie wagony. Ale nie chodzi o to żeby odłączyć od składu te wagony z przodu z lokomotywa czyli pozbyć się tych z lewicy bo pociąg NWO odjedzie tylko i przyspieszy lżejszy. A ekologistom potem każda bzdura dołożona,, do pieca'' będzie napedzac ten ich skład.
ponad 1 rok temu / motrain
 
Fajny gość, tylko z nim Ruch Narodowy daleko nie zajedzie. Kiedy ten RN Przestanie "doklejać" do siebie różnych "nieszczęśników"? To jest z punktu politycznego skazane na porażkę. Panie Winnicki trzeba się opamiętać!
ponad 1 rok temu / TOM
 
Nie możemy pozwolić aby PiS w imię interesów obcych popierał lub tolerował aborcję gender homolobby masowa migrację. Musi wzmacniać się prawdziwa katolicka alternatywa
ponad 1 rok temu / Hubert U
 
Ja cieszę się że są partie i ludzie o takich wartościach. W naszym kraju pojedynczy ludzie niewiele mogą zdziałać bez odpowiedniej siły politycznej za sobą. Decyzje podejmuje się wspólnie. Nie chcę być krytyczny ale nie powinno się wierzyć w zbawcow. Niedobrze gdy ktoś myśli w stylu że teraz wszystko źle ale jak zrobimy,, przewrot''to będzie wszystko dobrze. Ale w kraju należy wprowadzać wiele rzeczy w różnych dziedzinach. Tylko muszą one najpierw być w programach partii. W myśl zasady że nie od razu Rzym zbudowano.
ponad 1 rok temu / zzz
 
Doskonałą wiadomość !!!
ponad 1 rok temu / leon
 
Ale macie zmartwienie. Jak Pan GB dostanie się do eurokołlamentu to da jakiemuś lewakowi w gębę i wróci do kraju. Na jego miejsce wskoczy ktoś z drugiego szeregu. To proste i nieskomplikowane.
ponad 1 rok temu / Mnemoniuk
 
Bóg jest niezmienny. Ten sam, który karał Izraelitów za odstępstwa przyjdzie w chwale przy końcu czasu, pewnie niedługo. Nie mogę zrozumieć jak ktoś, kto ma wiedzę odnośnie Starego Testamentu może teraz wymyślać nową ewangelię. Które przykazanie zniósł Pan Jezus? Nawet powiedział, że mamy być bardziej sprawiedliwi od Faryzeuszy. Spojrzysz na kobietę z pożądaniem, zgrzeszyłeś. Kto się przejmuje Jego nakazami? Ile razy wspomnę Kazanie Na Górze to atakujecie mnie. Tam jest kilka punktów do wypełnienia
ponad 1 rok temu / [email protected]
 
@PiK Jezus Chrystus wypełnia Stary Testament. Bóg ustanowił 7 głównych świąt. 4 zostały dokładnie wypełnione przez Jezusa. Pascha to Jego Śmierć, święto Przaśników to przebywanie w grobie, Pierwociny to Zmartwychwstanie, a Święto Pentakost to Zesłanie Ducha Swiętego. Zostały jeszcze 3. święto Trąb - możliwe, że powtórne przyjście w chwale, święto Yom Kippur- Sąd oraz Święto Namiotów - Wesele. Jezus JEST zanim Abraham był. Bo Jezus to ten sam Bóg, który stworzył świat. Jest Poczatkiem i Końcem, Alef i Tau. Sam Jezus, kiedy wspomina koniec tego świata mówi o proroku Danielu.
ponad 1 rok temu / Sec
 
Trzeba walczyć także o miejsca tam w UE. Na przykładzie pana Sośnierza widać, że jeden człowiek może bardzo dużo zdziałać w dziedzinie uświadamiania Polaków. Owszem pan Grzegorz Braun bardziej potrzebny tutaj. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie żeby jednak na jakiś czas odwiedzić ten kołchoz, nagłośnić parę spraw, zdobyć przy okazji większą publikę i jak już więcej zrobić się nie da to ewakuować się do kraju pozostawiając na swoje miejsce kogoś kompetentnego jak to było w przypadku pana Sośnierza. @PM nie ukrywajmy że jesteśmy antyunijni. Fakt, że lepiej sprzedają się hasła propolskie jednak to dobry chwyt w ostatecznym rorachunku. Trzeba się czymś wyróżnić ostrzej zarysować swoje aspiracje. Akurat propolskość w obecnej sytuacji ma wspólny mianownik z antyunijnością.
ponad 1 rok temu / qlnick
 
Daj Boże :)
ponad 1 rok temu / Szczęść Boże
 
@Sec : Oprócz Starego Testamentu na który stale się powołujesz, istnieje jeszcze Nowy Testament. To Nowy Testament jest wypełnieniem Objawienia Bożego. Ciągle, z uporem maniaka, sprzeciwiasz się treściom zawartym w NT a całą przyszłość odnosisz do Pierwszego Przymierza. Dla Ciebie Chrystus nie istnieje. Potraktuj wreszcie poważniej Nowy Testament. Zamiast pisać komentarze studiuj Ewangelię.
ponad 1 rok temu / pik
 
Drogi Autorze: Nie do "antyunijnej koalicji" ale do "PROPOLSKIEJ koalicji". Takie przekręcanie faktów nie pomaga naszej walce o Wolną i Niepodległą Polskę!
ponad 1 rok temu / PM
 
Myślę, że Pobudka i Pan Grzegorz Braun jest bardziej potrzebny tutaj, w Polsce niż w PE!!! Praca u podstaw, budzenie świadomości ludzi, to są wartości nie do przecenienia! W PE będzie tracił czas na słuchaniu miałkich, politpoprawnych, jałowych dyskusji o niczym......Ta instytucja nie szanuje prawdy obiektywnej. Antywartości nazywa wartościami, cóż tam po takim człowieku, jak Grzegorz Braun? Nie jest tajemnicą, że można tam nieźle zarabiać, ale przecież pan Braun chyba nie jest materialistą!!
ponad 1 rok temu / Urszula
 
Osobiście uważam iż tacy ludzie jak mistrz Grzegorz Braun tak jak teraz, wspaniale robią lokalną "pracę u podstaw", z kolei siedzenie w Parlamencie Europejskim nie zapowiada się zbyt owocnie.
ponad 1 rok temu / Monarchista
 
Pięknie! Na pohybel PO-PiSowskim bezbożnym aborcjonistom i zdziercom podatkowym.
ponad 1 rok temu / Leaf427
 
Jestem jedną ze 124 132 osób, które w 2015 roku głosowały na Pana Grzegorza Brauna w wyborach prezydenckich. Mój mąż i dwóch synów także. Szczęść Boże :-)
ponad 1 rok temu / Kasia_Kowalska
 
Ją wierzę w to co jest zapisane w Piśmie Świętym. To Bóg powołuje wladze i straca z tronu. Żaden władca w Starym Testamencie nie był idealny. Ani Salomon, Saul czy Dawid. Powtórzę rozbijcie PIS i obudzicie się w nowej rzeczywistości. Sam jestem dzieckiem które komuna chciała abortowac i nienawidzę aborcji, ale wiem, że temat jest trudny dla obecnej władzy. Nie sądzicie, że obecne społeczeństwo zagłosuje na Pana Brauna. Dostanie 4% max. Ludzie wolą wybierać mamone z Unii i się sprzedać. 40% jest bardzo antyklerykalna, a reszta woli żyć w "spokoju". Kto odda swój dochód za ideały. Pomyślcie ilu ludzi będzie działać jak Mary Wagner? Niewielu zdecyduje się porzucić dotyczchasowy komfort za ideały. Na Internecie można pisać dużo, szczególnie gdy robimy to anonimowo. Ilu podpisuje swoje posty?
ponad 1 rok temu / Sec
 
Jak na razie to wszyscy, w których jeszcze naiwnie miałem nadzieje, zawiedli mnie, patriotę i Polaka. Obiecują i co? I nic... Usadowili się wygodnie przy korytach, jak np. Korwin, i tyle... Od czasu do czasu czymś zabłysną, co jest w ich osobistym interesie...
ponad 1 rok temu / irtur
 
powinni jeszcze wystartować : p. Michalkiewicz, p.Gadowski, p.Sumliński. Niech biorą kasę, niech wezmą porządnych asystentów, niech z unijnych pieniędzy dadzą trochę na media narodowe itd. Dokładnie taką samą taktykę stosują 'oni' od Sorosa i michnika.
ponad 1 rok temu / Pejot
 
Do sec, jesteś świadomy tego, kim jesteś? Z kim ci po drodze..PiS to hipokryci, kłamcy, współsprawcy rzezi niewinnych z krwią na rękach.
ponad 1 rok temu / gość
 
Macie mój głos pod warunkiem że będziecie prawdziwi. PIS to również partia żyjąca bez Boga,to co pokazują jest pozorne..
ponad 1 rok temu / sefora
 
Brawo ! I oczywiście... Szczęść Boże ! :)
ponad 1 rok temu / Kazimierz S
 
Dobra decyzja. Środowiska narodowe powinny się jednoczyć. Po co nam UE? To my jesteśmy im bardziej potrzebni jako rynek zbytu śmieciowego jedzenia i drenowania portfeli Polaków. Pora wybrać POLAKÓW a nie zamieszkałą na POLSKICH ziemiach nację. Macie głos mój i całej mojej rodziny.
ponad 1 rok temu / ann
 
Jeżeli wiesz kim jesteś i dokąd idziesz nie będziesz ciągle narzekał. Zmarnujcie głosy, rozbijcie PIS. Potem będzie wami rządził Pan Schetyna z Nowoczesną. Śmieszą mnie, a raczej irytują wypowiedzi katechetów. Tych, których znam popierają PO.
ponad 1 rok temu / Sec
 
Do Hehehe, a co ty zrobiłeś dla Polski? Głosuję na pana Grzegorza Brauna od początku. Pan Braun nigdy nie zmienił swoich poglądów, w odróżnieniu do tych z obozów zdrady i zaprzaństwa i dzierżawców monopolu na patriotyzm. /cyt.SM/
ponad 1 rok temu / gość
 
Pobudka narodzie! Ale ciągle jeszcze ten "katolicki" naród bardziej przyjmuje chanukę w pałacu, niż odmawia modlitwę rodzinną w swoich domach. Nie chcą obciachu letni katolicy, nie chcą tradycji. Pamiętamy spot z tradycyjnym przesłaniem Pana Brauna przed wyborami 2015.
ponad 1 rok temu / gość
 
@wyborca: jesteś przeciw istnieniu suwerennej Polski jak PoPiS ? Wobec tego co robisz na tym portalu? Zarabiasz brudne pieniądze za wyrzadzanie krzywdy uczciwym ludziom czy może dobrze się bawisz kosztem innych?
ponad 1 rok temu / pytam
 
Bardzo dobra decyzja. Panie Braun, niech Bóg i Pan nasz dopomoże w tym, aby Polacy obudzili się z letargu i zaczęli myśleć, kogo powinni wybierać, z mądrością w Duchu Świętym, aby się lepiej żyło im i Panu Bogu na chwałę.
ponad 1 rok temu / gość
 
Teraz tylko patrzeć jak śpiochy będą chciały to rozbić od środka. W każdym razie na ten moment mam na co głosować.
ponad 1 rok temu / Kasandra
 
Adeste fideles
ponad 1 rok temu / Jan
 
Będę głosował na osoby konkretnie sprzeciwiające się zabijaniu niewinnych i bezbronnych. To MUSI być podstawa państwowości Polski.
ponad 1 rok temu / sp
 
Ale przecież katilicyzm potępia liberalizm np. partii Korwina. Hipokryzja p. Brauna i tyle. Wyścig do koryta otwarty
ponad 1 rok temu / Hehehe
 
Przypomnijcie jeszcze jakie w tych wyborach zdobył poparcie.
ponad 1 rok temu / wyborca
 
Bardzo dobrze. Po co rozbijać elektorat na małe fragmenty a eurokołchoz czeka na zaoranie więc wszystkie ręce na pokład.
ponad 1 rok temu / qlnick
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.