Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   16   CZERWCA   2019 r.

Trójcy Przenajświętszej
Św. Benona, biskupa
Bł. Marii Teresy Scherer
 
 
 
 

Grzegorz Braun: Tajemnica Gietrzwałdu – Matka Boża i jej plan dla Polski [VIDEO]


40 lat przed Objawieniami Fatimskimi, Matka Boża ukazała się w Gietrzwałdzie. Jednak przesłanie z 1877 roku wciąż jest mało znane i nie doczekało się szerokiego źródłowego opracowania. O tym jaki Maryja ma plan względem Polski opowiada Grzegorz Braun, autor książki „Gietrzwałd 1877: Nieznane konteksty geopolityczne”.

 

 


DATA: 2018-09-10 08:52:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Arcy ciekawe
9 miesięcy temu / MCS1956
 
W wypowiedziach tu przedstawionych bije na odległość modernizm lub zwykły deizm. Herezje pustoszące obecnie świadomość wielu ludzi. Ludzie nie znajdując racjonalizmu w argumentacji często ją odrzucają. A Wołyń, rzeź niewinnych może być pokłosiem odrzucenia Boga przez sanacyjne elity, które bardziej wierzyły idei masońskiej niż Bożej. Podobnie było z rzezią niewinnych w Betlejem. Najciekawsze, że to wydarzenie jakże okrutne i straszne nie budzi już takiego moralnego sprzeciwu jak rzeź wołyńska.
9 miesięcy temu / Krakusik
 
Jesteśmy w Gietrzwałdzie od 28 lat co roku latem i doświadczamy niezwykłego dobrodziejstwa za wstawiennictwem Matki Bożej Gietrzwałdzkiej. Komentarz P. Grzegorza Brauna uważam za bardzo dobry Fantastycznie i dogłębnie ujęty kontekst historyczny Objawień ukazuje przede wszystkim (dla mnie ) moc opieki matki Bożej nad Polską. Gietrzwałd uważam za miejsce które powinno między innymi być uhonorowane i obecne w centralnych obchodach rocznicy 100 lecia odzyskania niepodległości. Brawo Panie Grzegorzu !!!!!!!!!!!!!!!!
9 miesięcy temu / marek
 
Oddali życie!?!? Kto dobrowolnie oddał?! Zamordowano ich, więc im życie odebrano!!!!!!
10 miesięcy temu / wrógbaranów
 
sądzę że to zbyt daleko idąca interpretacja. jeśli to prawda jest że anglicy znów próbowali wywołać powstanie, i upuścić nam krwi jak w listopadzie i styczniu, to jest to z pewnością ważne i odkrywające. Ale żeby tak Matka Boska bezpośrednią interwencją to umożliwiła? więcej ważniejszych interwencji powiedziałbym ominęła.
10 miesięcy temu / pz
 
Teraz zamiast tych nowinek niech sie Pan Braun odniesie się do holokaustu na Wołyniu. Tam życie oddali ludzie najwierniejsi Kościołowi. Matka Boska im nie pomgła. Ratował przed rzezią tylko jakiś oddział polski pod bronią. Nikt Polakom na Wołyniu nie pomógł. A Gietrzwałd i to co mogło by być to zwykłe wymysły i political SF.
10 miesięcy temu / AM
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 102 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.