DZIŚ JEST:   15   SIERPNIA   2020 r.

Wniebowzięcie NMP
Św. Tarsycjusza, męczennika
Św. Alfreda, biskupa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


@gfu Bredzisz. I to nie "w pewnym sensie" ale po całej linii. Braun odcina się od swego stryja, jest bojkotowany przez TVP. Jego rodzice i przodkowie to porządni ludzie i patrioci.
ponad 5 lat temu / Leaf427
 
Kukiz piosenkę pod tytułem Ksiądz proboszcz już się zbliża napisał nie pięć lat temu jsk napisałeś, ale z dwadzieścia lat temu, w pierwszej połowie lat dziewięćdziesiątych. Poźniej się wyrażał w wywiadach, że się tego wstydzi.
ponad 5 lat temu / kuba do maćka
 
Tylko idiota nabierze się na Balcerowicza.
ponad 5 lat temu / cynik
 
Kukiz 5 lat temu napisał wstrętne słowa do muzyki z pieśni kościelnej "Pan Jezus już się zbliża" - a słowa o tym, jak to ksiądz już się zbliża, przychodzi na kolędę, upija się, przejeżdża kota i rozbija samochód. Zespół Piersi śpiewał tę piosenkę. Kukiz został wyciągnięty, by "namieszać" ludziom w głowach i rozbić przeciwników obecnych władz.
ponad 5 lat temu / maciek
 
Równie dobrze argumenty tego pana można zastosować do niego samego: ów kandydat nie wyrósł nagle z podziemi - jego rodzina też w pewnym sensie wchodziła w skład faktycznej elity PRL, a to że jego bliskim krewnym jest prezes arcygadzinowej TVP musi zastanawiać.
ponad 5 lat temu / gfu
 
Nie zapomnijcie o agenturze zaborczej jak Fundacja Stefana Batorego i jej metastazach.
ponad 5 lat temu / Tiberias
 
Nie zapomnijcie o agenturze zaborczej jak Fundacja Stefana Batorego i jej metastazach.
ponad 5 lat temu / Tiberias
 
Kukiz zdaje się mieć dobre chęci, ale obycie nie ma za grosz. popieranie banderowców czy wcześniej PO, z obu się zresztą wycofał, ale jaką myśl analityczną posiada ten człowiek, który co krok się myli? może z jowami jest podobnie i za 30 lat Kukiz znowu powie że się pomylił? jaką mam gwarancję, skoro w sprawach oczywistych popełniał takie błędy?
ponad 5 lat temu / mucha86
 
do blanka: Kukiz dobrym politykiem???? smiechu warte. Kukiz nie ma wiedzy oraz obycia politycznego. Przeciez to Kukiz nagrywal piosenki dla banderowcow I wykrzykiwal ich hasla na majdanie. czy tak postepuje zdrowo myslacy polityk???
ponad 5 lat temu / weF
 
To mi daje do myślenia, że pan Kukiz nie jest do końca takim dobrym człowiekiem za jakiego mają go ludzie.
ponad 5 lat temu / justyna
 
Może dzięki wyborom zdobyliśmy dwóch dobrych polityków: Pana Brauna i Pana Kukiza. Może dzięki nim jeśli nadal będą szczerze walczyć o dobre imię tak kraju jak i swoje znów będziemy poważnym państwem na arenie świata, zamiast bycia klaunem do niemiecko - żydowsko - rosyjskiej rozbiórki, czy gejowskich przebieranek.
ponad 5 lat temu / blanka
 
~antysystemowiec : Trzeba wygonić tę nomenklaturę. Służby, loże, mafie jak mówi klasyk. Należy zmniejszyć emerytury i renty dla mundurowych i partyjnych urzędasów do 800 zł. Wszcząć postępowania karne dla różnych złodziei i wprowadzić pełną konfiskatę mienia krajowego i zagranicznego wobec przekrętasów, zdrajców i ich rodzin. Poza tym trzeba znacjonalizować to wszystko, co zostało zdradziecko, niezgodnie z interesem narodowym, sprywatyzowane. Anulować wszystkie długi zaciągnięte wobec obcych państw i instytucji finansowych jako nieprawnie zaciągnięte .Przejąć wrogie media.Polska się oczyści z rakotwórczej tkanki
ponad 5 lat temu / antysystemowiec Brauna
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.