Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   24   LISTOPADA   2020 r.

Chrystusa Króla Wszechświata
Św. Andrzeja Tran An Dung i towarzyszy
 
 
 
 

Wywiad z Grzegorzem Braunem

Grzegorz Braun: o spotkaniach z widzami oraz o obrazie Polski niezależnejDATA: 2013-09-06 15:00:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Nie pierwszy już raz temu, kto, który walczy o suwerenną Polskę sługusy u s a i narodu bez ziemi dorabiają "gębę" człowieka Putina. Panie Grzegorzu, Szczęść Boże!
5 miesięcy temu / vera
 
Co wy popieracie tego pachola Putina ?!! Widać,ze wszyscy tam - razem jesteście głupsi od tego zdrajcy G.Brauna. Nie potrawicie wsłuchać się w treść jego belkotu. On PiS może pocałowąc w dolną część ciala ten milosnik bandyty Putina.
ponad 4 lata temu / Marek K
 
I co? Nadal honorujecie szpicla Putina G.Brauna?! I to robi pismo katolickie?! Pożałujcie tego wyczynu!! My wam damy Putina!!! Zgraj szpiclowatych ukryła się pod katolickie medium!!
ponad 4 lata temu / XMW
 
Pan Grzegorz Braun to wybitny człowiek powinien poprzeć Pana Dudę tak jak ja popieram
ponad 5 lat temu / edward paw3luikowski
 
Pan Grzegorz to wielki czlowiek , tworca i mysliciel
ponad 6 lat temu / pit
 
Dobrze, że Pan Grzegorz ma tak duży optymizm dot. działania sił patriotycznych . Ale praktycznie całą władzę mają ludzie, nie koniecznie zainteresowani są naszą unijną wioską.
ponad 6 lat temu / marekb54
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 119 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.