DZIŚ JEST:   24   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Antoniego Marii Clareta
Bł. Jana Balickiego
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Nie pierwszy już raz temu, kto, który walczy o suwerenną Polskę sługusy u s a i narodu bez ziemi dorabiają "gębę" człowieka Putina. Panie Grzegorzu, Szczęść Boże!
4 miesiące temu / vera
 
Co wy popieracie tego pachola Putina ?!! Widać,ze wszyscy tam - razem jesteście głupsi od tego zdrajcy G.Brauna. Nie potrawicie wsłuchać się w treść jego belkotu. On PiS może pocałowąc w dolną część ciala ten milosnik bandyty Putina.
ponad 4 lata temu / Marek K
 
I co? Nadal honorujecie szpicla Putina G.Brauna?! I to robi pismo katolickie?! Pożałujcie tego wyczynu!! My wam damy Putina!!! Zgraj szpiclowatych ukryła się pod katolickie medium!!
ponad 4 lata temu / XMW
 
Pan Grzegorz Braun to wybitny człowiek powinien poprzeć Pana Dudę tak jak ja popieram
ponad 5 lat temu / edward paw3luikowski
 
Pan Grzegorz to wielki czlowiek , tworca i mysliciel
ponad 6 lat temu / pit
 
Dobrze, że Pan Grzegorz ma tak duży optymizm dot. działania sił patriotycznych . Ale praktycznie całą władzę mają ludzie, nie koniecznie zainteresowani są naszą unijną wioską.
ponad 6 lat temu / marekb54
 
Szlachetny człowiek, bo katolik.
ponad 6 lat temu / circ
 
Niech żyje monarchia absolutna, Grzegorz Braun, Janusz Korwin-Mikke !
ponad 7 lat temu / Robert
 
9 Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy! Bo budujecie groby prorokom i zdobicie grobowce sprawiedliwych, 30 i mówicie: "Gdybyśmy żyli za czasów naszych przodków, nie byliśmy ich wspólnikami w zabójstwie proroków". 31 Przez to sami przyznajecie, że jesteście potomkami tych, którzy mordowali proroków! 32 Dopełnijcie i wy miary waszych przodków! 33 Węże, plemię żmijowe, jak wy możecie ujść potępienia w piekle? 34 Dlatego oto Ja posyłam do was proroków, mędrców i uczonych. Jednych z nich zabijecie i ukrzyżujecie; innych będziecie biczować w swych synagogach i przepędzać z miasta do miasta. 35 Tak spadnie na was wszystka krew niewinna, przelana na ziemi, począwszy od krwi Abla sprawiedliwego aż do krwi Zachariasza, syna Barachiasza, którego zamordowaliście między przybytkiem a ołtarzem. 36 Zaprawdę, powiadam wam: Przyjdzie to wszystko na to pokolenie. Ewangelia wg św. Jana 8 22- Światłość wobec ciemności
ponad 7 lat temu / krzysztof
 
Niech Dobry Bóg ma Pana w swej opiece.
ponad 7 lat temu / Mark
 
Popieram Pana z calych swoich sil Jest Pan wspanialym rezyserem i odwaznym czlowiekiem Ktory odwarznie sprzeciwia sie temu Systemowi Ktory nas opetal Nam potrzeba takich ludzi Zycze wytrwania wobaleniu tego rzadu i postawienie niektorych przed wymiarem sprawiedliwosci Z powazaniem
ponad 7 lat temu / Carjan
 
Szanowny Panie Rezyserze Bardzo Pana sobie cenię jako Polaka i patriotę,ale wyrażnie Pan dał w swej wypowiedzi poznać, to,że praktyka Pana w działalności patriotycznej po prawicy jest skromna.Ja mam za sobą dość długie doświadczenia z dzialalności w szeregach NSZZ"S"i dalszej, więc Panu powiem,że nasza twarda robota w szerokim terenie udawała się wtedy, jak się nie stawiało naszej strategii - NA DWOJE BABKA WRÓŻYŁA.w tym naszym działaniu często trafialiśmy na plebanię. I jeżeli był tam ksiądz księdzem nie było najmniejszego oporu w udzielaniu nam pomocy. Gdzie był ksiądz zapaprany komuną, tam przed nami zamykały się drzwi plebanii - często po prostu pod naszymi nosami. Ale jest to temat nie na komentarzyk.To jest tylko jedno wskazane miejsce,a trafialiśmy do wielu innych miejsc i ludzi.Także do tzw. prywaciarzy.Taktyka i strategia działalności patriotyczno-politycznej,to temat dość głęboki i szeroki. Serdecznie pozdrawiam!
ponad 7 lat temu / Jan Orawicz
 
Panie Grzegorzu, jestem z Panem, powiem więcej wszyscy Polacy są z Panem. Pozdrawiam.
ponad 7 lat temu / zbiswa
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.