Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   12   GRUDNIA   2018 r.

NMP z Guadalupe
Św. Finiana z Clonard
Bł. Konrad z Offidy
 
 
 
 

Grzegorz Braun: jesteśmy świadkami próby ostatecznego rozwiązania kwestii polskiej! VIDEO


Jesteśmy świadkami zmiany scenariusza na ten bardziej dynamiczny. Proces uległ przyspieszeniu w ostatnich latach i tryb rozwiązania kwestii polskiej został przyjęty przez lokalne, tubylcze „elity” – rząd, prezydenta, żoliborską grupę rekonstrukcji historycznej sanacji. Zostały przyjęte warunki przejścia do rezerwatu – komentuje napięcia na linii Polska-Izrael Grzegorz Braun.

 

 


DATA: 2018-02-10 08:21:00
AUTOR: GRZEGORZ BRAUN
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

@ mucha86 - hmm ... no tak, Różaniec i bomba atomowa. A propos tej konkluzji, to przypomniało mi się właśnie pewne zdarzenie i jeśli Szanowny Moderator pozwoli zamieścić ten link to zachęcam do lektury niniejszego artykułu http://www.piotrskarga.pl/ps,2121,16,3062,1,PM,przymierze.html
10 miesięcy temu / dusza polska
 
@mucha86 jeżeli różaniec nie pomoże, to nic nie pomoże...
10 miesięcy temu / kozik
 
szturm różancem za ojczyznę
10 miesięcy temu / wet
 
@dusza polska mam wątpliwości czy różaniec pomoże na bomby atomowe, które zlikwidują naród polski.
10 miesięcy temu / mucha86
 
gdyby ktoś zapomniał, to pozwolę sobie Szanownemu Państwu przypomnieć - mamy najlepszą na świecie broń, najlepszą obronę, najlepszą tarczę antyrakietową i o tym przypominała nam Matka Boża w Gietrzwałdzie - mamy Różaniec, którego pod żadnym pozorem nie można z ręki wypuścić.
10 miesięcy temu / dusza polska
 
wszystko będzie 10 000 razy gorsze od tego co przewiduje Grzegorz Braun. Braun mówił o ciągłości myślenia żydowskiego na przestrzeni tysiąclecia, o realizacji celów. Rozmieszczenie 2 mln Ukraińców w Polsce nie jest przypadkiem. W Wojsku Polskim w polu może stanąć ok 30 tys ludzi. To tyle co połowa Stadionu Narodowego. Widać, że jesteśmy częścią jakiejś większej układanki, a niestety mamy w tym spektaklu wystąpić jako mięso do mielenia.
10 miesięcy temu / Pejot
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 83 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.