Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   28   MARCA   2020 r.

Św. Guntrama, króla
Św. Sykstusa III, papieża
 
 
 
 

Grzegorz Braun: Dokąd dotarł Marsz Niepodległości? [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Marsz Niepodległości nie może się ścigać sam ze sobą i bić kolejne rekordy frekwencyjne czy też powoli zmieniać się w jakąś Wielką Orkiestrę Niepodległościowej Pomocy Polaków Sobie Samym. Nie może również pozwolić na autopacyfikację i upaństwowienie - mówi w rozmowie z PChTV Grzegorz Braun. Jaka w związku z tym przyszłość czeka największą patriotyczną manifestację w Polsce?


DATA: 2019-08-13 19:56:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Witam, Byłem na Marszu Niepodległości z Rodziną. Nie chcę dyskutować czy on powinien być państwowy czy też nie. Ale zdecydowanie wolę aby w Marszu przeplatała się konwencja uporządkowania i spontaniczności. W Marszu brały udział różne Organizacje i Stowarzyszenia katolickie do których uczestnicy mogli się przyłączyć. Tu brakowało mi pewnego uporządkowania. To co widziałem to sporo młodych z alkoholem. O reszcie nie wspomnę. To kwestia wychowania. Nie wspominam o tych co rzucali petardy. Usłyszeli kilka słów z czego sobie nic nie robili tylko głupio się uśmiechali. Ewidentna ustawka.
ponad 1 rok temu / Andrzej
 
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Popieram, by Marsz nadal trwał, ale musi pozostać inicjatywą oddolną, a nie państwową. Oczywiście same marsze nie wystarczą, by odnowić obraz trwania przy Bogu i Ojczyźnie. Popieram również by następny wielki Marsz odbył się 15. sierpnia 2020 w setną rocznicę Cudu nad Wisłą! Króluj nam Chryste!
ponad 1 rok temu / Yamamoto
 
Ave Maria! W wypowiedziach Pana Brauna nie widzę żadnych manipulacji, wprost przeciwnie. Pan Braun jest zwolennikiem pracy organicznej i w tym kontekście łatwo zrozumieć, o co Mu chodzi. Praca organiczna z pobudek patriotycznych i motywowana wiarą katolicką to bardzo szlachetna idea, warto ją realizować. Jest to idea dużo szersza niż sam Marsz Niepodległości w Warszawie, który jest również piękną inicjatywą, jednak nie wystarczającą. Tak rozumiem wypowiedź Grzegorza Brauna. Prawdziwy patriotyzm musi być osadzony na skale, jaką jest Jezus Chrystus. Bez Boga nic nie może się udać.
ponad 1 rok temu / Ewcia
 
@Tradi, Ty jeden zauważyłeś rzeczywiste intencje pana Brauna. Cała reszta bije mu brawa. A przecież to ewidentna manipulacja starą sprawdzoną metodą: strachem i zniechęcaniem. Braun sam przestraszył się Marszu, widać to już na samym początku, gdzie mówi, że nie widział jak liczny jest Marsz... Gość używa wszystkich swoich ekwilibrystycznych mocy, by zakodować nam w głowach, że Marsz za rok to zagrożenie dla naszego bezpieczeństwa i jednocześnie dziecinada, która już wtczerpała swoją formułę. On się przestraszył, że raz w roku polscy patrioci będą mogli się policzyć... Lepiej, żebyśmy nawet ten jeden jedyny raz w roku nie mogli zobaczyć, że jest nas coraz więcej i że samo zabezpieczenie Marszu jest coraz lepsze. Mnie dziś oczy się na niego otworzyły i to otworzyły bardzo szeroko. Jak można nie widzieć tej jawnej manipulacji!
ponad 1 rok temu / Czysta woda
 
Polaków jednoczmy a nie dzielimy a taki był marsz dla Niepodległości byłam 11.11. 2018
ponad 1 rok temu / Af
 
Czyli Pan Grzegorz chce zlikwidować marz Niepodległości i stworzyć jakieś kluby gdzie młodzi będą się gromadzić by powspominać ów marz. Tylko co to będzie miało na celu czy przypadkiem nie o to chodzi wrogą Polski? Czy niebędzie to miało na celu rozładowania napięcia na mniejsze łatwiejsze do kontroli grupki. Jeden wielki marz w Warszawie stanowi realną siłę natomiast gdy zostanie rozczłonkowany na mniejsze grupy rozlokowane w całym kraju przestanie być groźny dla wrogów Polski po za tym mniejsze grupy łatwiej się kontrolojue.
ponad 1 rok temu / Tradi
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 132 
WYBRANE DLA CIEBIE
 

 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.