Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   17   MARCA   2018 r.

Św. Gertrudy z Nivelles
Św. Patryka, biskupa
 
 
 
 

Grzegorz Braun: czerwoni antysemici i nowe „stalinięta”. Prawda o Marcu’68


Czynienie Polaków odpowiedzialnymi za antysemickie czystki jest tak grubym nadużyciem, że może do niego dochodzić wyłącznie w czasach w których prawdziwa historia jest nieznana i zakłamana. Ważnym aspektem Marca’68 jest też legenda narosła wokół wydarzeń studenckich tamtego roku i rola „staliniąt”, którzy wówczas zaczęli tworzyć nieformalne struktury późniejszej łże-elity sprawującej rząd dusz w Polsce.

 

Zachęcamy do obejrzenia ekskluzywnej rozmowy Romana Motoły z PCh24.pl z Grzegorzem Braunem.


Materiał przygotowany przez PCh24.pl. Zakaz kopiowania bez zgody redakcji. Wolno udostępniać w mediach społecznościowych.

 

   


DATA: 2018-03-09 08:14:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

wygląda na to, ze niczego Pan nie rozumie prócz metody. Przyłozyć staliniętami i zaorani. Za proste, Panie Kolego, za proste1
6 godzin temu / becka
 
Pan Prezydent w słowach mocny (choć niejednoznaczny i manipulujacy), w działaniu tchórzliwy. Ja czekam Panie Prezydencie aż Żydzi przeproszą moją rodzinę za zadenucjowanie przez Żydów moich krewnych bolszewikom wkraczającym do Polski w 1939 roku ( miejscowość Równe) , skutkiem czego niektórzy zakończyli żywot w Katyniu, za aresztowanie i torturowanie moich krewnych na ul Rakowieckiej przez Żydów współpracujących z polskimi bandytami w urzędzie bezpieczeństwa, za propagowanie komunizmu w latach 1945 i to praktycznie do dzisiaj (będąc na eksluzywnych posadach w ministerstwach i uczelniach) . Czekam daremnie. Za to ja mam prosić o wybaczenie, że Żydów "zachęcono" do wyjazdu z Polski w 1968 roku, a niektórzy przecież bez "zachęcenia" ochoczo skorzystali z tej okazji udając ciemiężonych a faktycznie oczekujących takiej okazji aby przenieść się do krajów o wyższej stopie życiowej np. Szwecji, USA itp .
4 dni temu / mirosław
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 66 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.