DZIŚ JEST:   01   GRUDNIA   2020 r.

Św. Edmunda Campion, męczennika
Św. Eligiusza, biskupa
 
 
 
 

Greenpeace atakuje w Polsce

Greenpeace atakuje w Polsce
fot. G. Mordalski, lic. Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported via wikimedia commons

Hasła „Topnienie Arktyki zaczyna się tutaj!”, „Powodzie zaczynają się tutaj!” zostały wyświetlone przez ekologów na jednym z kominów bełchatowskiej elektrowni. Podobne akcje odbyły się m. in. w Opolu, Rybniku, Kozienicach i Bogatyni.


Akcja miała na celu zwrócenie uwagi opinii publicznej na „problemy”, którym poświęcony jest szczyt klimatyczny rozpoczynający się w poniedziałek w Warszawie. Eko-aktywiści wyświetlali napisy z samochodu ustawionego 500 metrów od komina. Projekcja odbyła się w języku polskim, angielskim, niemieckim, rosyjskim i chińskim.


Przybyła na miejsce policja wykazała się dużym zrozumieniem dla Greenpeace i ograniczyła się do wylegitymowania i pouczenia aktywistów.


 

Źródło: polskatimes.pl

mat

Czytaj także:
DATA: 2013-11-10 10:23
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

czemu policja nie odebrała i zarekwirowała im niebezpiecznego sprzętu? - "razili" z odległości 500 m? - toż to można oślepić kierowcę, lotnika, traktorzystę i gościa na rusztowaniu (ostatnio w Bełchatowie rusztowaniowcy mieli spotkanie) i doprowadzić do wypadku, nawet śmiertelnego; jak młodzi z Krucjaty rozdawają "niebezpieczne" ulotki to zaraz biorą ich na komendę, a tu co? pewnie byli w zmowie z policją i wydzierżawili od nich ten sprzęt - stąd taka reakcja "stróżów (nocnych) prawa"; a ponadto ten cały Green... cośtam cośtam, to przecież organizacja terrorystyczna - śledztwo w Rosji trwa; "lukasz" - ty chyba masz rację
ponad 7 lat temu / jaro
 
do @cynik. Jest dużo racji w tym co mówisz. Poważnie.
ponad 7 lat temu / ja
 
A gdzie kończy się prawda i rozum a zaczyna propaganda...?
ponad 7 lat temu / Mavoy
 
O ile sobie przypominam w czasach Noego nie było ani elektrowni ani przemysłu , a potop zalał całą Ziemię.Była to kara boska za grzechy ludzi żyjących w czasach Noego.Ciekawe kiedy kapłani katoliccy zaczną głosić w kazaniach , że współczesne kataklizmy to kara boska za grzechy.Protestanci nie mają z tym oporów.
ponad 7 lat temu / cynik
 
kiedy wreszcie sie zwróci uwagę na masonów,bo to też od nich pochodzi,jak gender,homoseksualizm,feminizm,komunizm,itd.niszczenie kościoła sobór V2.czemu nikt nie mówi że założycielem PO.jest olechowski mason,to wyjaśnia jaka jest ta partia.w końcu trzeba o tym głośno mówić.
ponad 7 lat temu / lukasz
 
Sprawdzic skad maja kase - to podstawa, a potem :)
ponad 7 lat temu / razorrr
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.