DZIŚ JEST:   11   GRUDNIA   2019 r.

Św. Damazego I, papieża
Św. Daniela, pustelnika
 
 
 
 

Grecja: imigranci jak neokolonizatorzy. By się zagrzać palą ogniska z… ikon!

Grecja: imigranci jak neokolonizatorzy. By się zagrzać palą ogniska z… ikon!
By Dimitar Zograf (http://www.soros.org.mk/konkurs/019/i52golema.htm) [FAL], via Wikimedia Commons

W Pireusie i w okolicach imigranci - muzułmanie ściągają drewniane ikony ze ścian niepilnowanych przez nikogo cerkwi i rozpalają w zimne noce ogniska.  Ikony, niekiedy zabytkowe, traktują jak kawałek… suchego drewna!

 

To tylko wycinek skandalicznych,  antychrześcijańskich zachowań muzułmańskich imigrantów na Bałkanach. W portowym Pireusie, jak informują tamtejsi duchowni, imigranci domagali się, aby z jednej z cerkwi zdjęto krzyż! W Kavala, na północy Grecji imigranci zdjęli cerkiewny dzwon i zażądali od miejscowych władz, aby zaprzestać używania go.

 

W innej greckiej miejscowości przybysze z Bliskiego Wschodu rozdawali ulotki, w których można było przeczytać m.in.: Grecy, uwierzcie słowom Mahometa, abyście mogli uratować siebie i swoje rodziny. Wojna dotarła do waszego kraju. Teraz krew płynąć będzie jak rzeka”!

 

Władze w Atenach ostro skrytykował metropolita kalawrycki, Ambroży. Duchowny uważa, że władze są wyjątkowo pasywne, a skutkiem takiej ich postawy będzie podbój Grecji przez imigrantów.

 

– Mam pretensje zarówno do polityków lewicowych, jak i naszej prawicy. Przedstawiciel tej ostatniej kilka dni temu oświadczył, że z pomocą imigrantów kryzys demograficzny w Grecji będzie rozwiązany raz na zawsze! Mam nadzieję, że nie tylko dla nas, jest sprawą niepojętą jak władze mogą stać po stronie imigrantów. Dziś – naszych najeźdźców – nie krył oburzenia metropolita Ambroży.

 


Źródło www.sedmitza.ru

ChSDATA: 2016-04-01 10:18
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

A w Krakowie coraz więcej muzułmanów. Widać ich wszędzie. Przybyli już na Swiatowe Dni ?
ponad 3 lata temu / krakus
 
Istota planu Kalergi: W książce Praktyczny idealizm [Practical Idealism], Kalergi pisze, że mieszkańcami przyszłych ?Stanów Zjednoczonych Europy? nie będą narody starego kontynentu, a rodzaj podludzi, produkty mieszania ras. Wyraźnie oświadcza, że narody Europy powinny krzyżować się z azjatycką i kolorowymi rasami, tworząc wielonarodowe stado, bez żadnej jakości i łatwo kontrolowane przez elitę rządzącą. Kalergi głosi zniesienie prawa do samostanowienia, a następnie eliminację narodów przy wykorzystaniu etnicznych ruchów separatystycznych i masowej migracji. Żeby Europę kontrolowała elita, chce zamienić ludzi w jedną jednorodną mieszankę czarnych, białych i Azjatów. Ale kto tworzy tę elitę? Kalergi dokładnie to opisuje: Człowiek przyszłości będzie rasy mieszanej. Dzisiejsze rasy i klasy będą stopniowo znikać ze względu na eliminację przestrzeni, czasu i uprzedzeń. Eurazjatycko-negroidalna rasa przyszłości, podobna z wyglądu do starożytnych Egipcjan, zastąpi różnorodno
ponad 3 lata temu / sn
 
Oto są skutki demokracji, u nas też coraz głupiej.
ponad 3 lata temu / Antydemokrata
 
Przeciez oni nas---ubogacają!
ponad 3 lata temu / Anna
 
Faktycznie , muzułmanie ich problem demograficzny rozwiążą raz dwa. Szkoda tylko że w następstwie język grecki zostanie zastąpiony przez arabski a Grecję Kalifat Grecki.
ponad 3 lata temu / aszx
 
widać że w Grecji taka sama prawica jak i u nas
ponad 3 lata temu / lolo
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.