DZIŚ JEST:   03   LIPCA   2020 r.

Pierwszy Piątek
Św. Tomasza Apostoła
Św. Leona III, papieża
 
 
 
 

Gowin: moja partia zmieni scenę polityczną

Gowin: moja partia zmieni scenę polityczną
fot.Krystian Maj/FORUM

Na sobotniej konwencji w Krakowie Jarosław Gowin zapowiedział, że najpierw założy ruch społeczny, a później partię polityczną. – Termin utworzenia partii będzie związany z wyborami – mówił tajemniczo.

 

Spotkanie w Krakowie było pierwszym takim wydarzeniem, ale wcale nie ostatnim. Były minister sprawiedliwości planuje bowiem działać znacznie szerzej i organizować kolejne takie konwencje w innych miastach w Polsce.

 

Gowin zaprezentował w Krakowie zestaw wartości ważnych dla mającego powstać ruchu społecznego. Są to: praca, rodzina, wolność, tradycja, solidarność. Na konwencji występowali zaproszeni przez niego mówcy, którzy prezentowali swoje osiągnięcia w poszczególnych dziedzinach.

 

Jednym z elementów aktywności ruchu społecznego Gowina ma być akcja „Godzina dla Polski” mająca zachęcić jak najwięcej osób do tego by poświeciły czas na pracę na rzecz dobra wspólnego. Powstała w związku z tym strona internetowa na której internauci będą mogli deklarować ile czasu mogą poświęcić na sprawy publiczne.

 

- Dzisiaj rozpoczęliśmy pewną kampanię społeczną - akcję "Godzina dla Polski". Poprzez tę akcję na pewno wyłonimy w całym kraju rzesze nowych liderów, setki, tysiące nowych przyszłych przywódców. I pewnie kiedyś przyjdzie pora na partię polityczną, ale tę partię będą tworzyli nie tylko politycy znani z pierwszych stron gazet i ekranów telewizyjnych – powiedział Gowin dziennikarzom po konwencji.

 

 

Źródło: rp.pl

ged


DATA: 2013-09-28 17:12
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

pytanie do p. posła Gowina - ta "Godzina dla Polski" to dziennie, tygodniowo, miesięcznie, rocznie, na kadencje Sejmu czy w ciągu marnego życia? stary manewr - raczej wierzę tym, którzy twierdzą, że jest to kolejny ten sam manewr władzy, który był już parokrotnie przerabiany - i mam nadzieję, że POLACY nie dadzą się już nabrać na te sztuczki; jak p. Gowin to ładnie ujął: "praca, rodzina, wolność, tradycja, solidarność" - toż to samo mówią i piszą chłopaki i dziewczyny od Ruchu Narodowego, Ruchu Wolności, KNP, UPR i im podobnym - przyłącz się Pan do nich, i ze względu na swoje doświadczenie, poprowadź ich Pan do zwycięstwa, a nie twórz Pan sztucznie kolejnego bytu! a jeszcze jedno: nie mówi i nie pisze p. Gowin nic o likwidacji komunizmu (najbardziej zbrodniczego systemu politycznego na świecie) i socjalizmu (najbardziej złodziejskiego systemu gospodarczego na świecie) w Polsce (Łunia musi poczekać w kolejce)
ponad 6 lat temu / jaro
 
Prosimy o więcej informacji (sukcesywnie).
ponad 6 lat temu / iks
 
Kolejny pobożny socjalista... Ten człek ma za zadanie powtórzyć manewr jaki wykonano przy zakładaniu PO. Ten sam trik, inni ludzie, ale cel ten sam. Łże i funta kłaków jego obietnice i tzw. program nie są warte.
ponad 6 lat temu / John Galt
 
Tak moim skromnym zdaniem partia pana Gowina bedzie tym dla prawicy czym miala byc partia Palikota dla lewicy, obie sa obliczone na rozbicie i oslabienie elektoratu zarowno po lewej jak i prawej stronie sceny, a tu dochodzi jeszcze strach przed rosnacymi slupkami poparcia dla PiSu jak i prawdziwe zagrozenie jakim moze byc w przyszlosci Ruch Narodowy
ponad 6 lat temu / Yosh
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected]24.pl. Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.