Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   18   WRZEŚNIA   2020 r.

Św. Stanisława Kostki
Św. Józefa z Kupertynu
 
 
 
 

Rozmowa PCh24

Gospodarka wobec koronawirusa. Będzie źle czy gorzej? [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

„Zamrożenie” życia gospodarczego nie pozostanie bez konsekwencji dla państw, rynków, firm i obywateli. Czy po koronawirusowym „lockdownie” czeka nas czarna przyszłość? Odpowiadają Tomasz Cukiernik i Ksawery Jankowski. Na program zaprasza Michał Wałach.

 

 

Czytaj także:
DATA: 2020-05-06 18:19:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Państwo ograniczyło funkcjonowanie przemysłu gastronomicznego, turystycznego. Przedsiębiorstwa, kopalnie huty fabryki itd, mogą funkcjonować. Ale okazało się że wiele przedsiębiorstw wstrzymało produkcję np. przemysł samochodowy. Z prozaicznego powodu, spadła sprzedaż samochodów. Szwecja stawiana za wzór liberalizmu w tej pandemii... No tylko że w nie mniejszym stopniu niż w Polsce ten koronowirus rujnuje im gospodarkę / za wyjątkiem tej związaną z pochówkiem/ ludzie chorują - nie pracują...
4 miesiące temu / Zdzisław
 
Inwestcja 500+ jest i była nadwyżka budżetowa dltego mamy sporą nadwyżkę.Przedsiębiorcy którzy mają więcej środków sa zwykle hamulcowmi gospodarki .Wiedzę tę posiadłem z wlasnegodoswiadczenia jak i obserwacji kolegow.
4 miesiące temu / O
 
Mam kilka pytań i może zabrzmią one naiwnie bo zupełnie nie znam się na wielkich finansach, wiem jedynie, że rządzą tu pewne moce, które jak pionkami na szachownicy sterują całymi państwami, to może ktoś na łamach PCH24 podejmie się próby jakiejś szerszej odpowiedzi - Czy mamy w ogóle w kraju ekspertów finansowych, którzy chociaż cokolwiek próbują wypracować dla dobra Polski ? - jaką naprawdę rolę gra tutaj sprowadzony do Polski JP Morgan ? - w ostatnim czasie Rothschildowie na szeroką skalę wyzbywali się aktywów czy w związku z tym coś wisi w powietrzu ? - kryzysem w kryzys ? - czyli co tak naprawdę przykrywa "koronawirus" ?
4 miesiące temu / tak tylko
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 153 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.