DZIŚ JEST:   19   LIPCA   2019 r.

Św. Symmacha, papieża
Św. Jana Plessingtona
 
 
 
 

Gniew, agresja, „tolerancja” – prawdziwe oblicze Ruchu Palikota

Gniew, agresja, „tolerancja” – prawdziwe oblicze Ruchu Palikota
fot. MM

Podważanie legalności zgromadzenia, zakłócanie, wyzwiska – tak działacze i sympatycy Ruchu Palikota zareagowali na pikietę obrońców życia ukazującą prawdę na temat aborcji. Gdy uczestnicy kongresu RP zobaczyli na własne oczy skutki polityki śmierci – nie wytrzymali i puściły im nerwy.


Partia Janusza Palikota, oprócz walki z Kościołem i religią, ma w swoim programie również legalizację aborcji na życzenie. W połowie kwietnia, w kilku największych miastach Polski, odbyły się protesty przeciwko tym nieludzkim planom. Gdy 1 maja działacze i sympatycy tego skrajnie lewicowego ugrupowania zebrali się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie aby debatować nad „oszustwami” kapitalizmu, członkowie Krucjaty Młodych i Fundacji pro – prawo do życia postanowili pokazać prawdziwe oblicze ich postulatów. Zdjęcia Janusza Palikota i Adolfa Hitlera (który jako pierwszy zalegalizował aborcję na życzenie w Polsce) zestawiono z ciałami dzieci rozszarpanymi w wyniku aborcji. Trzymano również banner z napisem „Polska katolicka nie laicka”. Na koniec pikiety uczestnicy odmówili publicznie część bolesną różańca świętego w intencji wynagradzającej Bogu za grzech aborcji w Polsce i inne grzechy publiczne. Odmówiono również egzorcyzm prywatny.

 

Ten widok rozwścieczył ludzi Palikota. W stronę pikietujących poleciały wyzwiska. Jeden z posłów RP - Marek Domaracki, w ataku gniewu szydził z obrońców życia i zaatakował ich transparent. Zgromadzeni na schodach Sali Kongresowej lewicowi aktywiści domagali się usunięcia demonstrujących i rozwiązania legalnego zgromadzenia. Członkom Krucjaty Młodych, trzymającym plakat z informacją o aborcyjnych dokonaniach Hitlera, zarzucano promocję faszyzmu. Nikt z Ruchu Palikota nie zauważył zbieżności programu własnej partii z postulatami nazistowskimi. Policja, w obawie o bezpieczeństwo osób stających w obronie nienarodzonych, zmobilizowała dodatkowe siły prewencji. Do pikietujących wyszła również „oburzona” Alicja Tysiąc, która naciskała na pilnujących zgromadzenia policjantów, aby usunęli „skandaliczne” plakaty i przerwali demonstrację. Prawda na temat horroru zabijania nienarodzonych przeszkadzała aborcjonistom tak bardzo, że nie mogła być w żaden sposób tolerowana.
Prawdziwym powodem do ogromnego oburzenia jest promowanie aborcji i domaganie się śmierci niewinnych dzieci. Skandaliczna jest niemoralność strojów sympatyków Ruchu Palikota obecnych na pierwszomajowym kongresie. Na usunięcie zasługują towarzyszące im wizerunki zbrodniarza Che Guevary. Tymi problemami nie zajmie się jednak żadna z mainstreamowych stacji telewizyjnych ani żaden wysokonakładowy dziennik. O akcji obrońców życia nie poinformowały największe „polskie” media. Ekipy wozów transmisyjnych, fotoreporterzy i dziennikarze byli cały czas obecni podczas trwania kongresu Ruchu Palikota. Byli jednak tak bardzo wpatrzeni w przemówienia lewicowych ideologów i przejęci dostatecznym ich nagłośnieniem, że „zapomnieli” wspomnieć o prawdzie.

 

 

Materiał filmowy publikujemy dzięki razem.tv

 

Marcin MusiałDATA: 2012-05-04 14:59
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Prawda boli. Niektórych boli nawet to, że grzech nazywa się grzechem a morderstwo morderstwem. Tak trzymajcie, bo wiara zawsze się obroni, mimo nienawiści złego.
ponad 7 lat temu / piona
 
Widzę inne niebezpieczeństwo Palikotowcy sądząc po transparencie atakują międzynarodowych lichwiarzy.Kościół dawniej zwalczał to zjawisko a ostatnio zamilkł dając monopol na głoszenie prawdy w tej kwestii lewactwu.
ponad 7 lat temu / cynik
 
Musimy się obronić przed barbarzyńskim trendem nowoczesnej Europy. Dość już zabijania nienarodzonych dzieci. Dość wciągania młodych ludzi w narkotyki. Z całego serca życzę Krucjacie Młodych zwycięstwa. Szkoda, że jest tak małe, pospolite ruszenie w tak słusznej sprawie. Nie pozwólmy z siebie zrobić barbarzyńców.
ponad 7 lat temu / marekb54
 
Zachęcam serdecznie do Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.
ponad 7 lat temu / Julka
 
Tak jest! Trzeba brac sprawy we własne ręce! Brawo Bracia!
ponad 7 lat temu / Resus
 
Podobała mi się ta akcja. :) Brawo dla odważnych obrońców życia.
ponad 7 lat temu / HaGie
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.