DZIŚ JEST:   04   GRUDNIA   2020 r.

Pierwszy Piątek
Św. Barbary, męczennicy
Św. Jana Damasceńskiego, Doktora Kościoła
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Niedawno Główny Inspektor Sanitarny Jarosław Pinkas powiedział: wygenerujemy emocjonalne zapotrzebowanie na szczepionkę COVID19. Taki stan ducha, że chcę to mieć, bo jest to dla mnie niezwykle ważne.\\ Polacy mają obawy? W takim razie rządzący wygenerują emocjonalne zapotrzebowanie. Innymi słowy dla obecnej władzy nie jest istotne zdanie obywateli, oni po przez strach i terror, głównie medialny przeprowadzą pranie mózgów i zmuszą naród to sięgnięcia po szczepionkę.\\ Oczywiście należy pamiętać, że określenie szczepionka tego, co nam szykują jest nadużyciem, ponieważ nie mamy tu do czynienia ze szczepionką, ale preparatem RNA, który według wielu genetyków, będzie prowadzić do mutacji genetycznych u osoby, której zaaplikowany będzie ten preparat. Mogą wystąpić choroby autoimmunologiczne, mutacje genetyczne, nowotwory oraz choroby, jakie do tej pory nawet nie istniały.
12 dni temu / Ryś
 
Z przyczyn zdrowotnych? Niech zgadnę: chroniczny brak napletka?
13 dni temu / Owcay
 
Powiem paralelą: Pinchas poszedł, Chofni został.
13 dni temu / g12
 
Zbrodnie przeciw ludzkości się nie przedawniają. Konstytucja RP
13 dni temu / Polak
 
hura,hura, ale warto wspomnieć przysłowie "szanuj szefa swego możesz mieć gorszego "
13 dni temu / Kpt. Żbik
 
kpina z ludzi IV Rzesza rozprowadzi szczepionki ku efektowi wypracowanemu w III Rzeszy
13 dni temu / janek
 
Panie Kefas czy tam kwas, daj Pan spokój. Do tej pory były "Rysie" "Misie" a teraz kwas. Ileż to tego kwasu damy radę znieść w tej niedoli.. czy niewoli... W każdym razie - "kwasów" ci nam dostatek. Teraz czas na jakiegoś "Zasadę". Aliści to też polskie nazwisko.. Ale pozdrawiać - pozdrawiam. Ygli22
13 dni temu / Ygli22
 
Pogodziliśmy się z faktem , że zatrudnieni z naszych podatków : premier, minister zdrowia czy inspektor sanitarny itd są zwykłymi lobbystami firm, które chcą nam sprzedawać swoje specyfiki, za które zapłacimy rosnącymi podatkami, nie będzie nam wolno z tych wspaniałych szczepionek zrezygnować , może być po nich pandemia chorób nowotworowych i autoimmunologicznych i jeszcze wszystko prowadzone jest pod flagą troski o nas przy wsparciu medialnym od radia z Torunia po tvn. Czy to nie sugeruje, że decyzje o naszej przyszłości zapadły już gdzieś wyżej ?... Po zawieszeniu obrotu gotówką podyktują nam wszystko..
13 dni temu / Kefas
 
@123 chyba tylko mądry inaczej uwierzy w bezpieczeństwo i skuteczność szczepionek, które powstały w kilka miesięcy z pominięciem pewnych faz badań . Nie po to koncerny farm.zostały zwolnione z odpowiedzialnosci za skutku uboczne żeby gwarantować bezpieczeństwo.
13 dni temu / &
 
Komisja Europejska zatwierdziła umowę z europejską firmą farmaceutyczną CureVac, w której przewidziano wstępnie zakup 225 mln dawek szczepionki na Covid-19 w imieniu wszystkich państw członkowskich UE i opcję zamówienia dalszych 180 mln dawek, gdy badania dowiodą, że szczepionka jest bezpieczna i skuteczna. "Umowa z CureVac powiększa zestaw szczepionek, które mają być produkowane w Europie, w ramach umów podpisanych dotychczas z AstraZeneca, Sanofi-GSK, Janssen Pharmaceutica NV i BioNtech-Pfizer, oraz pomyślnie zakończonych wstępnych rozmów z Moderną" ? napisano w komunikacie KE. KE podała, że ten zróżnicowany zestaw szczepionek zagwarantuje, że Europa będzie dobrze przygotowana do szczepień, gdy tylko bezpieczeństwo i skuteczność szczepionek zostaną dowiedzione...
14 dni temu / 123
 
TVP pis jako przyczynę poda mniemanego śmiertelnego wirusa
14 dni temu / Adam
 
Wierzyć to sobie możesz w co chcesz. Ten "uczciwy" lekarz miał w przeszłości sprawe o korupcje, wyszedł za kaucją 200.000 zł.
14 dni temu / do podlasie
 
To oznacza, że szykują nam coś, pod czym musiałby się podpisać i wziąć za to odpowiedzialność. Pewnie ma to związek z tymi cudownymi genetycznymi szczepionkami. Dlatego na wszelki wypadek nie chcąc się podkładać, wolał odejść.
14 dni temu / Ruben
 
Zła wiadomośc. Przyjdzie gorszy.
14 dni temu / gosc
 
Pinkas, był kiedyś uczciwym internista-lekarzem praktykiem .Wierzę,że nie chciał dłużej brać udziału w tej operacji fałszywej pandemii. Obawiam się, że następca może zrobić dużo więcej złego.
14 dni temu / podlasie
 
I kto teraz wygeneruje emocjonalne zapotrzebowanie za szczepionkę?
14 dni temu / Astra
 
wiedza co jest szykowane dlatego uciekaja
14 dni temu / zbigniew
 
Pewnie resztki człowieczeństwa się w nim odezwały. Przypominam, że ten pan ogłosił, iż maski ludziom nakazuje się nosić tylko po to by pamiętali, że jest pandemia, a nie by kogoś chroniły przrd czymś.
14 dni temu / Jamaic
 
Dlaczego dopiero teraz? A kiedy premier i reszta nierządu poda się do dymisji?
14 dni temu / q
 
Może wreszcie dobra zmiana... Zapowiedzi rządu co do stopniowego odmrażania gospodarki, dymisja tego, któremu marzyło się wytworzenie emocjonalnego zapotrzebowania na szczepionki.
14 dni temu / Maria
 
Jak widzimy wielu nie wytrzymuje już tego ZAKŁAMANIA i boi się , że będą ścigani przez OSZUKANYCH i zniszczonych przez polityczną pandemię zdrowotną.
14 dni temu / iskierka
 
A ja myślałem że teraz choruje się tylko na jedynie słuszną zaraze.
14 dni temu / Andrzej.
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.